powered by Google translate

Voucher for the Himalayan Yeti restaurant in Warsaw

powered by Google translate

Himalayan Yeti Restaurant is a place where authentic dishes from Nepali, Indian and Thai cuisine are served. Additionally, the menu includes Polish cuisine dishes prepared in a unique oriental way. These unique culinary proposals always win hearts with their unique taste.

The offer includes :
  • selected dishes and drinks for the value of a gift voucher

Important:

The recipient may use the voucher together with their accompanying persons. The offer is valid for the entire menu. Minimum age of participant: 18 years. The voucher can only be used when eating in the restaurant. Excludes takeaway orders.

Data sheet
Address: Himalayan Yeti Restaurant, ul. Polna 13, Warsaw See on the map
Duration: No exact duration
Persons: Unlimited
Clothes: No clothing requirements
Gift voucher validity: Valid for 12 months from date of purchase
Season: All year
Country: Poland
City Poland: Warszawa
Preliminary registration required: Contact information is shown on the gift coupon.
Nemokamas pristatymas ir įpakavimas
Pakeitimo ir pinigų grąžinimo garantija
Saugus apsipirkimas
Input price from 100 to 1000 €
Input price
Service supplier:
Himalayan Yeti
+48 513733268
Himalayan Yeti Google 4.4 / (719)
  • Niestety jedzenie przyjechało zupełnie bez smaku, dodatkowo opóźnione. Zdecydowanie najgorsza warszawska indyjska knajpka.
  • Bardzo smacznie. Szybko podane. Lokal mimo dobrego jedzenia, świeci pustkami, więc ma się duże poczucie prywatności. Ceny bardzo umiarkowane, można spróbować wielu rzeczy różnych i nie wydać majątku. Polecam i wracamy sporadycznie.
  • Zamówione z Uber Eats 2x tikka butter masala w promocji 'zamów jddno, dostaniesz 1 gratis' plus Garlic oraz Butter Naan. W ramach tego dostaliśmy coś co powinno nazywać się 'zamów jedno, zapłać trochę więcej niż normalnie plus za dwa opakowania, a przywieziemy danie podzielone na pół'. W obu pojemnikach napełnione do nieco ponad połowy z 4-5 kawałkami kurczaka. Do tego Naan bardzo słabe, mocno gumowe, że aż ciężko pogryźć, a czosnkowy w ogóle nie widział czosnku.
  • Indyjsko-nepalska restauracja w pobliżu Politechniki w Warszawie. Restauracja mieści się w ciekawym architektonicznie budynku, któremu przydałby się remont i odświeżenie. Mimo lekko odstraszającego wyglądu z zewnątrz (modernistyczny budynek pamiętający PRL, obklejony reklamami), wewnątrz jest czysto, w restauracji przyciągają uwagę drewniane, rzeźbione meble. Sala należy do ciemniejszych, ale jest wzbogacona o punktowe oświetlenie, robiące klimat. Można też usiąść na zewnątrz, na mini tarasie przed wejściem. WC jest czyste, mieści się koło afrykańskiego salony barberskiego i jest wspólne dla wszystkich przedsiębiorstw na tym samym piętrze. Jeśli chodzi o jedzenie, to jest bardzo smaczne, dobrze doprawione a porcje są zdecydowanie wypełniające. Polecam zwłaszcza ofertę lunchową, która zawsze ma trzy propozycje na dzień: wegetariańską, z kurczakiem i baraniną, które różnią się nieco cenami, ale nadal są bardzo atrakcyjne. Dodatkowo do nich są już z góry serwowane do wyboru: chlebki roti bądź naan albo ryż basmati. W normalnej ofercie, trzeba sobie zamówić te dodatki osobno (za to są oferowane z wiekszą ilością dodatków i w większej ilości rodzajów). Mango lassi jest bardzo smaczne i w sporej ilości, ale mimo że w menu są oferowane inne rodzaje lassi, okazuje się że zazwyczaj mają tylko z mango. Podobnie jest też z deserami - liczyłam na tapiokę w mleku kokosowym, okazało się że nie mieli. Ceny są normalne, wręcz bym powiedziała że całkiem przystępne jak na tego typu restaurację. Całość raczej na jakiś codzienny obiad.
  • Super miejsce na obiad lub kolację. Bardzo miła obsługa. Wszystko gorące, świeże, podane dania jednocześnie i bardzo szybko. Nie oczywiste smaki. Super doznania smakowe. Dla mnie zaskoczenie na szóstkę. Polecam
Comments