powered by Google translate

Gourmet 4-course dinner for two at Botanist restaurant in Vilnius

Premium
powered by Google translate
The offer includes :
  • appetizer I - donut with mussels;
  • appetizer II - beef tartare with chorizo ​​jam and salted egg;
  • hot dish - duck fillet with red orange glaze, sesame cucumber, multi-coloured beans and charred leek or catfish fillet with purple cauliflower, pak choy, pickled cucumber and mussels;
  • dessert - mango flan dessert with salted caramel and citrus crumble;

Important:

The menu items change seasonally. Depending on the weather, you can have dinner inside the restaurant or outside.

Data sheet
Address: Restaurant "Botanist", Didžioji g. 26 Vilnius See on the map
Duration: 2-2,5 hours
Persons: 2
Clothes: No clothing requirements
Gift voucher validity: Valid for 12 months from date of purchase
Season: All year
Country: Lithuania
City LT: Vilnius
Preliminary registration required: Contact information is shown on the gift coupon.
Nemokamas pristatymas ir įpakavimas
Pakeitimo ir pinigų grąžinimo garantija
Saugus apsipirkimas

100,00 €

Service supplier:
Botanist
+370 674 29308, info@botanist.lt
Botanist Google 4.3 / (217)
  • Labai skaniai pavakarieniavom, aptarnavimas super! Ačiū, tikrai jauki vieta, malonus personalas ir labai skanus maistas. Tik keli pastebėjimai, spurgytes man asmeniškai neblogos, bet patiko mažiausiai iš visko, kas buvo išragauta. Šamas superinis, bet norėtųsi nuimti midijas ir turėti kelias riekeles duonos skaniam padažiukui išvalgyti :) antiena super, tuno ceviche fantastika! Kokteiliai labai skanūs! Ačiū, tikrai sugrįšime:)
  • Keista patirtis. Maistas buvo tikrai skanus: užkandžiai 9, polenta 9, tacos 8. Kokteiliai labai prasti: GnT su nudususiu toniku ir margarita stipriai per saldi. Servisas prastas, po užkandžių pagrindinio laukėm 20min, sąskaitos laukėm 25min.
  • 2 žvaigždės už duona, aplinką ir servisą, kuris buvo super geras ir malonus. Maistas liūdnas, aštuonkojo rizotas 27 eur! smirdėjo degesiu, pats aštuonkojis pervirtas tiek, kad byrėjo, tinkamai išvirto aštuonkojo tekstūra būna maloniai tampri. Ryžiai skendėjo kažkokioje beskonėje masėje, kurioje truko druskos, kaip ir visuose kituose patiekaluose, kuriuos ragavome. Tako peršlapęs net nepakeptas blynelis su kalnu konservuotų kukurūzu, kaip ir gėrybių sriuboje. Pavykus tik duona, kuri prie krevečių ir ta, kuri prie sriubos. Visa kita neskanu ir tiek. Likom visiškai nesupratę, iš kur ten tiek žmonių lankosi? Gal tiesiog virėjams zavalas buvo? Būtume pasikreipę į padavėją ir išreiškę nepasitenkinimą, bet kai visi 4 patiekalai pro šalį, tai ką čia jau ir sakyti, yra kaip yra.
  • Labai jauki vieta, skanus maistas ir puikus aptarnavimas!
  • Apsilankėme restorane paragauti Gastronomijos savaitės pasiūlymo ir man labai patiko: maistas gražiai patiektas, porcijų dydis idealus, buvo tikrai gardu! Grįšiu išbandyti pagrindinio meniu. :) Restorano atmosfera jauki, aptarnavimas šiltas ir net buvo stalo vandens (man tai svarbu). Super! Padavėjas tik turėtų nepamiršti grįžti pavalyti stalą, kai gausiai išliejamas vanduo :D
Comments