Karaim dinner at the "Old Kybyn Inn"

At the Old Kybyn Inn, you can put the nimbleness of your fingers to the test, folding and plaiting Lithuanian dough while listening to a tale of the Karaite traditions... Then, indeed, will you understand how the special recipe and curious cooking process turn the combination of dough and filling into the unique traditional Karaite meat pasty – the Kybyn.

The Old Kybyn Inn can offer your a great variety of Lithuanian foods which are certified by the European culinary heritage certificates. That's the reason why the Old Kybyn Inn is famous not only in Lithuania but around the Slavic countries. Enjoy the foods for the past with this great offer!

The offer includes :
  • The proposal consists of restaurant menu for your chosen amount of the coupon

Important:

If restaurant bill is bigger then coupon amount, the payment of the difference is made for the restaurant. Alcoholic beverages could not be paid with gift voucher.

Data sheet
Address: „Senoji kibininė“, Karaimų g. 65, Trakai, „Karališka senoji kibininė", automagistralė Vilnius- Kaunas 23km. See on the map
Duration: Unlimited
Persons: Unlimited
Clothes: No clothing requirements
Gift voucher validity: Valid for 12 months from date of purchase
Season: All year
Country: Lithuania
City LT: Trakai, Vilnius
Preliminary registration required: Contact information is shown on the gift coupon.
Nemokamas pristatymas ir įpakavimas
Pakeitimo ir pinigų grąžinimo garantija
Saugus apsipirkimas
Input price from 15 to 300 €
Input price
Service supplier:
Senoji kibininė
„Senoji kibininė“ +37065972132, „Karališka senoji kibininė" +370 65908454
Senoji kibininė Google 4.3 / (7598)
  • Greitas, malonus aptarnavimas. Labai patiko naminė gira ir kibinai. Skanūs patiekalai. Tik interjeras toks truputį "pavargęs". Jau reikėtų atsinaujinti.
  • Tobulo skonio karštas vynas (gamintas pačios kibininės darbuotojos- ačiū jai už malonų aptarnavimą ❤️)! Verta paragauti ir dar pasiimti išsinešimui?❤️
  • Deja likau labai nusivylęs maistu ir nesvariais indais.. kibinai ir sultinys patiko, salotos išvis beskones nepalyginti kaip anksciau buvo feta ne ta padažo nėra.. baisu
  • Fantastiškas padavėjas!!! VLADAS?DĖKOJAME!!! Obuoliu-kmynu gerimas!Superinis?Kibinai,cepelinai,dienos sriuba,kaip namie!!!❤️ Rekomenduoju!!! Buvom vėliau vakare,padavėja Monika,taip pat nuostabi!!! Ir su Vladislovu paplepėjom?Labai skani pica!!! Važiuosim vėl,nes teko nusivilti dieną ir "Maisto Manija" aplinka ir aptarnavimu,nelikom pavalgyti,o "gruziniskas restoranas" TRAGEDIJA??? Net nevalgėm...sriuba vanduo,ir tam pačiam vandenį išvirti šonkauliai su bulvėm,patiekta kaip gruziniškas troškinys...be skonio,dar dabar negera...meniu suglamžyta popierinė,įmautėj...visko nepasakosiu...net prisimint nenorim?
  • Jauki aplinka, įvairus maistas. Galima paskanauti ne tik kibinų. Ragavome karališkos kopūstienės duonos kubiliuke. Tiesa, man pasirodė rūgštoka, bet karališka gal dėl to, kad labai juntamas baravykų skonis. Taip pat teko skanauti avienos kibinų bei su vištiena, pievagrybiais ir sūriu. Su aviena labai patiko. Puikiai subalansuotas skonis, o su vištiena, grybais ir sūriu pritrūko skonio. Jautėsi tik grybai.
Comments