Gourmet dinner at the restaurant "Miesto sodas" in Kaunas

Restaurant "Miesto sodas" - it's a restaurant with a glass gallery based in the garden of Kaunas state musical theatre. Black & orange, glass gallery, grand piano - it's a visiting card of the restaurant "Miesto sodas"  The restaurant can be proud of it's wide selection of dishes. The exquisite salad menu, the popular creamy soup menu, cakes baked by the confectioners. The restaurant is open for it's guests, so the guests can watch the whole cooking process on their own. On evenings, you'll have a chance to listen to live concerts. 

Try the restaurants has one of the best cuisines in Lithuania with the most advanced technologies; professional chefs - a guarantee of quality and stability; unique dishes from meat and fish; unforgettable cakes, deserts - the pride of our confectioners.

The offer includes :
  • Choosen food and drinks from restaurant menu for the amount of the coupon

Important:

If restaurant bill is bigger then coupon amount, the payment of the difference is made for the restaurant. Alcoholic beverages could not be paid with gift voucher.

Data sheet
Address: Restaurant "Miesto sodas", Liberty avenue. 93, Kaunas See on the map
Duration: Unlimited
Persons: Unlimited
Clothes: No clothing requirements
Gift voucher validity: Valid for 12 months from date of purchase
Season: All year
Country: Lithuania
City LT: Kaunas
Preliminary registration required: Contact information is shown on the gift coupon.
Nemokamas pristatymas ir įpakavimas
Pakeitimo ir pinigų grąžinimo garantija
Saugus apsipirkimas
Input price from 15 to 300 €
Input price
Service supplier:
Miesto sodas
+37037424424
Miesto sodas Google 4.3 / (1358)
  • Nepaliko gero įspūdžio, užsukom trumpam, tad norėjom tik karštų gėrimų, bet jie buvo tik šilti. Pačioje kavonėje vėsoka.
  • Šventėme jubiliejų, maistas buvo labai skanus ir estetiškas, porcijos tikrai ne mažos. Priskirtas padavėjęs buvo aukšto lygio, mandagus, paslaugus ir t.t. Vaizdas ant stalo džiugino. Muzika grojo šiek tiek per garsiai todėl buvo sunku susikalbėti, bet nuotaikos nesugadino. Ačiū Jums ❤
  • Šaunus, malonus personalas. Desertai visuomet gražiai patiekiami, švieži ir žinoma skanūs. Pirmą kartą išbandžiau amareto kavą (tikslaus meniu pavadinimo nepamenu), bet likau nustebinta labai gerų skoniu. Ačiū už rekomendaciją išbandyti ją aptarnavusiai padavėjai.
  • Tikrai geros cezario salotos, bet vištiena buvo nesupjaustytą ir man nepatiko, kad buvo lėkštėje o ne dubenėlyje. Buvo sunku valgyti, todėl paprašykite cezario salotų dubenyje. Wok buvo per aštrus ir šiandien buvo karšta diena, bet tai buvo mūsų kaltė. Serveris mus sušildė.
  • Restoranas „Miesto sodas“ esantis pačiame Kauno centre - Laisvės alėjoje, šalia Muzikinio teatro sodelio. Restorano interjeras ir geografinė padėtis idealiai tinka dalykiniams susitikimams, pobūviams bei romantiškiems vakarams. Restoranas „Miesto sodas“ turi didelę patirtį viešojo maitinimo srityje, patyrę šefai virtuvėje, sklandžiai organizuotas darbas bei malonus aptarnavimas tikrai patenkins Jūsų lūkesčius. Kavos mėgėjams čia tiekiama kava nuo 2,20 eurų už puodelį.
Comments