powered by Google translate

Dog sledding in the Kashubian Forest

powered by Google translate

"Eskimoteam" - a team of professionals organizing dog sled rides in Kashubia. Small and large expeditions led by sled dogs are safe and full of fun. They will provide unforgettable entertainment for active people and those who seek solace in the bosom of nature.

Would you like to experience a fantastic adventure in nature thanks to a dog sled ride? Discover the beauty of pristine nature. A 12 km ride among the spruces will allow you to feel the breeze and admire the evergreen trees. A coniferous forest, small lakes and a wealth of animals will provide relief from the fast pace of everyday life.

The offer includes :
  • a dog sled ride for 1 person in the forest on a 12 km route for 1 person;
  • barbecue or bonfire with refreshments (sausages and drinks) for all participants;

Important:

Weather conditions in which the service is provided below 0 degrees Celsius; offer for physically fit people.

Data sheet
Address: "Eskimoteam" Kashubian Forest See on the map
Duration: 3 hours
Persons: 1
Clothes: Warm clothing
Gift voucher validity: Valid for 12 months from date of purchase
Season: Cold season
Country: Poland
City Poland: none
Preliminary registration required: Contact information is shown on the gift coupon.
Nemokamas pristatymas ir įpakavimas
Pakeitimo ir pinigų grąžinimo garantija
Saugus apsipirkimas

185,71 €

Service supplier:
Eskimoteam
kontakt@eskimoteam.pl
Eskimoteam Google 5 / (62)
  • Magiczne miejsce z duszą i pasją! Piękna przygoda pozwalająca zapomnieć o codziennym zabieganiu i dostrzec to, jak potrzebne naszej duszy jest obcowanie z naturą . Wspaniali gospodarze i piękne szczęśliwe pieski.
  • Świetne miejsce, świetni ludzie! O psach zaprzęgowych wiedzą wszystko i potrafią bardzo ciekawie opowiadać o swojej pasji. Plus niepowtarzalna możliwość przejażdżki zaprzęgiem, dłuższej lub krótszej zależnie od ustaleń. Spędziliśmy tu bardzo miło czas i szczerze polecamy.
  • Z całego serca polecam ! Byłam dzisiaj z tatą na jeździe psim zaprzęgiem po lesie. Przeżycie bardzo fajne, widoki cudowne, psiaki również cudowne. Właściciele bardzo mili i sympatyczni. Pozdrawiamy serdecznie :)
  • Cudowne miejsce niedaleko Gdańska, pozwala przenieść się w zupełnie inny świat. Wspaniali gospodarze- ogromna wiedza, którą potrafią się dzielić i zaciekawić najmłodszych. Każdy chce się zaangażować w proponowane zadania. Organizowałam córce urodziny i nie mogłam lepiej wybrać. Dowiedziałam się o Eskimoteam z poczty pantoflowej i trafiłam w dziesiątkę, jako że moja młoda kocha zwierzęta a szczególnie psy. Ja miała robić za fotografa, ale nie mogłam pozostać obojętna na urok tych wspaniałych zwierząt. Mam nadzieję, że uda nam się jeszcze tam wrócić. Dziękuję, jesteście najlepsi!
  • Polecam z całego serca! Właściciele z pasją , psiaki przecudowne! Osobiście uczestniczę w dogtrekkingu, na który cyklicznie wracam - niezapomniane wrażenia, i tylko pozytywne zmęczenie :-) psy wyspacerowane a wyprowadzający z osobistym sukcesem zakończonego marszu. Zachęcam również do skorzystania z oferty urodzin i atrakcji grupowych dla dzieci - na pewno fantastyczny czas na łonie natury wraz z najlepszymi przyjaciółmi ludzi :-)
Comments