Romantic stay for two at the hotel Babilonas in Kaunas

Hotel Babilonas is located in a quiet and green place on the hill in the centre of Kaunas, where is amazing view on the city. Just in 10 minute walk You can reach the city's centre or the old town. The hotel offers 24 different modern rooms, which have showers, phones, cable TV, mini bar, refrigerator, hair dryer, wireless internet, heated floors, terraces. Looking through some of the windows You can enjoy amazing views. For hotel's guests cosiness rooms are decorated with environmentally friendly wooden windows and Lithuanian linen curtains. Enjoy subtle luxury and relax in a calm environment.

The offer includes :
  • 1 romantic stay in a deluxe room for two;
  • breakfast;
  • room surprise;

Important:

Check-in from 2 pm, departure before 12 am. Children up to 3 years are accommodated free of charge. The hotel has a sauna for group of 6, which can be rent for additional.

Data sheet
Address: Hotel "Babilonas", Žalioji st. 38A, Kaunas See on the map
Persons: 2
Clothes: No clothing requirements
Gift voucher validity: Valid for 12 months from date of purchase
Validity of accomondation: Valid on weekends as well
Season of accomodation: All the year round
Number of nights: 1
Meal: Breakfast
Country: Lithuania
City LT: Kaunas
Preliminary registration required: Contact information is shown on the gift coupon.
Nemokamas pristatymas ir įpakavimas
Pakeitimo ir pinigų grąžinimo garantija
Saugus apsipirkimas

60,00 €

Service supplier:
Babilonas
+37037202545
Google 4.1 / (626)
  • BARAKBILONAS, pasiemem kartu su kolega viesbuti kambarys carinis televizoriu jau jum rode kiti, dviem bicam dave vienas muiliukas bliat pasimuilinti normaliai stuma , lova kai pas stalina šiaudine primena laikus kai sedejom pirmuose ( lagery ) karocia nerekomenduoju normaliem titanam Alaus nera paruoda volfa tik o cia ne alus
  • Dušas, WC - kraupu. televizorius - plančeto dydžio ir tai ne rodiklis, kad pavyks jį pasileisti. Kambaryje, stiprus dūmų, drėgmės kvapas. Lova dvigulė tokia kaip kempinė - jei vienas verčiasi, kitas supasi kaip karuselėje. Šaldytuvas ne šaldo, o šildo. Garažas - ?, įvažiuoti tik atbulam, nes “ lengviau” išvažiuoti bus! Vyšnaitė ant torto - 20.38val vakaro, į kambarį įsiveržia kiti žmonės! Registratūroje net nesugeba kelių kambarių atsiminti ar pasižymėti, kurie jau užimti! Verdiktas - apeikite ratu šitą “viešbutį”!
  • Visiška skylė. Administratorė net nesugeba pasakyti kur yra kambarys. Pats kambarys tvarkymo nematęs, pilna dulkių. Dušas užsikimšęs, vanduo nenubėga ir stovi, visur pelėsis. Pusryčiams gauni supelyjusį batoną tai spręsti patiems? Parkingas labai mažas, vėliau atvažiavus mašinos palikti nėra kur. Apeiti dideliu spinduliu šią skylę.
  • Aptarnavimas puikus. Kambariai švarūs, voniai reiktų didesnio dėmesio švarai. Pusryčiai sakyčiau normalūs, pasirinkimo buvo ...kava iš termoso, gaila nebuvo jokių sulčių tik vanduo ir gaiva, vieta puiki parkingas nemokamas, iki laisvės alėjos 20 min pėsčiomis.
  • Prastas, nutrintas viešbutukas, nors realiai tik svečių namai max. Vykome su šeima, laimė vaikai anksčiau užmigo, nei prasidėjo vakarėlis rūsyje. Pasirodo ši vieta teikia ir asmeninių švenčių paslaugas, tad „viešbučio“ svečiai gali likti be miego, kaip likome mes, nes kažkas tūsinosi iki paryčių. Sienos popierinės, patalynė skylėta, lovos sugulėtos, nepatogios, girgžda.. Valgėme pusryčius, buvo padorūs, bet nieko ypatingo. Lokacija ne tiems, kurie su mažais vaikais ar vežimėliu norėtų pėsčiomis nusigauti į centrą. Negaliu rekomenduot, nes ir pati negrįšiu čia tikrai.
Comments