Kart ride in Anykščiai (for 2 people)

"Motorsportas" invites You to feel like a racer and try yourself in a kart track. We guarantee that you will experience excitement and adrenaline that You will never forget! Experience the extreme adventure on Anykščiai kart track which length is 850 meters. Feel the fastest kart driver. Unforgettable moments are guaranteed!

The offer includes :
  • 10 min. kart ride for two (distance of the track is 850 meters);
  • helmets and balaclavas;
  • disposable suits;

Important:

This offer is valid only for people higher than 1.30 m. This entertainment is not carried out in case there is a strong rain. It is prohibited to participate drunk from alcohol and drugs. There is no weight limitation.

Data sheet
Address: Motorsportas , 1 km way Nr. 120 Anykščiai-Ukmergė See on the map
Duration: 10 min.
Persons: 2
Clothes: Comfortable clothing that does not restrict movements
Gift voucher validity: Valid for 12 months from date of purchase
Season: All year
Country: Lithuania
City LT: Anyksciai
Preliminary registration required: Contact information is shown on the gift coupon.
Nemokamas pristatymas ir įpakavimas
Pakeitimo ir pinigų grąžinimo garantija
Saugus apsipirkimas

36,00 €

Service supplier:
Motorsportas
+37068781480
Google 4.3 / (564)
  • Labai smagu, sūnus čia grįžta kiekvienais metais. Jis čia vazineja jau daugelį metų. Labai smagus sportas kas mėgsta greitį ?
  • Vienintelis pliusas tas, kad trasa profesionaliam sportui. Nepatiko, kad aptarnavimas labai prastas. Pati moteris kuri aptarnavo mus prieš ateinant vaikštinėjo aplink pastatą, paklausė kur atėjome, atsakėme, kad su kartingais pasivažinėti. Pavyko nusipirkti 10 min bilietą. Priėjus prie vyro, kuris turėtų įsodint į kartingus net neklausė ar turiu pošalmį. Atsakė: eik šalmą pasiimt, paklausus kur, nelabai pasisekė gauti mandagų atsakymą. Susiradus kur šalmai, nebuvo surašyti dydžiai, reikėjo žiūrėti kuris tinka, bet ne visi tiko. Priėjus prie vyro, įsodino į kartingą, kuris buvo toks senas ir ,,pagyvenęs", kad neužsivedė iš pirmo karto (ir ne man vienam taip buvo). Pagaliau pasiruošus buvo galima pagal eilę pajudėti į trasą. Padangos buvo neapšilusios, tai labai slidinėt pradėjau. Po pirmo rato mane susistabdė ir perspėjo, kad ramiau posūkius imčiau, nes bus galia sumažinta. Labai greitai važiuoti neleido (nežinau kodėl). Paskui padangos apšilo ir taip nebeslydau. Nebuvo kas skaičiavo laiką; nuvažiuotą ratų sumą; vietą ar pan. Kartingai tokie seni, kad jiems net gaila duot su jais važiuot. Nu tipo jūs normaliai užsidirbat, galit naujesnių nusipirkt, atnaujint bent. Aptarnavimas nemalonus, neatrodo, kad kažkas ten kažką išmano. Visa teritorija kaip iš Tarybinių laikų, kaip pasakodavo Tėvai. Žodžiu, patiko pasivažinėt, bet reiktų visą procesą prieš tai paspartinti, šeip rekomenduoju jei neesate važiavę profesionalioje trasoje lauke, bet vieno karto užtenka, geriau Kaune ,,Kartlandas" pravažiuoti, nes ten net negaila jiems tų kartingų: atsitrenki į padangas, tai nieko ištraukia ir toliau važiuok, o Anykščiuose kas ne taip, bus galia nuimta arba išvarytas.
  • Mylių šia vietą, ir galiu sakyti kad viskas gedai. Kaip nuo personalo taip iki teikiamu oaslaugu.
  • Labai mandagiai aptarnavo, nieko panašaus kas yra komentaruose, viską paaiškino. Labai patiko pramoga. Asmeniui kainavo 15 Eur 10 min. važiavimo. Nepatiko tik tai, sakė jog bus važiavimas 13:30, tačiau įsodino tik apie 14:10 , o prieš tai vaikus vis praleidinėjo.... Iš esmės rekomenduoju. ?
  • Trasos kokybė kaip ir nebloga, bet nepilną konfiguraciją leidžia važiuot. Kartai labai nuvarginti. Vienas važiuoja geriau, bet stabdo labai blogai ir išbalansuotai, kitas vos juda, bet stabdymo problemos mažesnės. Bendrai pasivaržyt neišeis dėl per nelyg skirtingos kartų techninės būklės, ir nieks neregistruoja rato laiko, kai Vilniuje plytinėje už TĄ PAČIĄ KAINĄ ir registruoja, ir net gi lapą spausdintą pateikia su duomenimis. Jokiu būdu nerekomenduoju šios vietos.
Comments