Visiting swimming pool and sauna area in Šiauliai

More info

Vacation or a short rest in well-kept manor house environment. A pleasant atmosphere, surroundings and attentive service will allow you to enjoy quality rest. Enjoy great moments!

"Grafo Zubovo" hotel offers its guests what everyone always looks for - exquisite attention and impeccable services for every one of you. Run away from the routines that are troubling you and visit the „Grafas Zubovas“ hotel - restaurant. You'll be able to enjoy the SPA and sauna amenities without any interruption. Relax and take a deep breath, this offer will calm your body and soul. 

The offer includes :
 • 1 h. 30 minutes of Sauna and SPA (pool services also included);

Data sheet

icon place
Address: "Grafas Zubovas" hotel, Dubysos st. 1, Bubiai, Šiauliai district
icon time
Duration: 1 hour 30 min.
icon person
Persons: 2
icon clothes
Clothes: Swimwear and slippers
icon calendar
Validation of coupon: Valid for 12 months from date of purchase
icon sun
Season: All year
icon massage
Treatment type: All body
icon place
Country: Lithuania
icon place
Regions LT: Siauliai
icon place
City LT: Siauliai
icon info
Preliminary registration required: Contact information is shown on the gift coupon.
info
Coupon language: Lithuanian
Place on the map
Grafo Zubovo

29,00 €

Service supplier:
Grafo Zubovo
+370 686 88555

Comments

 • Gabija
  Viešbutis tikrai labai gražioje vietoje, labai ramu ri gražu, o jau spa malonumai tai neapsakomi. Nerealiai pailsėjau, pasimėgavau. Visas kūnas išteptas medumi, pirtys ir baseinas, VAJEY KAIP BUVO SMAGU
 • Tomas
  Kambarys buvo labai švarus ir ganėtinai erdvus. Apgyvendinimas yra paruoštas taktiškai. Yra labai daug medžių aplink viešbutį, taigi galėjome mėgautis grynu oru ir atsilaiduoti. Tai puikiai subalansuotas santykis tarp kokybės ir kainos.
 • Miglė
  Tai buvo tikrai labai rami ir žalia vietovė, tiksliai tai ko man reikėjo, kambarys ir vonia švarūs. Gavau gerą kokybę už sumokėtus pinigus.
 • Tvarkingi, jaukūs kambariai ir malonus aptarnavimas jaukioje ir ramioje užmiesčio aplinkoje. Puiki proga atitrūkti nuo rutinos, pasinerti į malonumus