Full body massage in Šiauliai

Vacation or a short rest in well-kept manor house environment. A pleasant atmosphere, surroundings and attentive service will allow you to enjoy quality rest. Enjoy great moments!

"Grafo Zubovo" hotel offers its guests what everyone always looks for - exquisite attention and impeccable services for every one of you. Run away and hide from your routine with this full body massage at "Grafas Zubovas" manor. The massage releases your intense muscles, improves blood circulation, takes away the fatigue and stress. Enjoy the magic of a reallly good massage!

The offer includes :
  • 1 hour of massage for 1 person
Data sheet
Address: "Grafo Zubovo" hotel, Dubysos st. 1, Bubiai, Šiauliai district See on the map
Duration: 1 hour
Persons: 1
Clothes: No clothing requirements
Gift voucher validity: Valid for 12 months from date of purchase
Season: All year
Treatment type of massage/spa: All body
Country: Lithuania
City LT: Siauliai
Preliminary registration required: Contact information is shown on the gift coupon.
Nemokamas pristatymas ir įpakavimas
Pakeitimo ir pinigų grąžinimo garantija
Saugus apsipirkimas

40,00 €

Service supplier:
Grafo Zubovo
+370 686 88555
Google 4.3 / (451)
  • Teko būti vyno degustacijoje. Patiko. Prieš pradedant degustaciją, buvo pravesta ekskursija po dvarą. Kainos nesikandžioja.
  • Lankiausi mini spa.Patiko.Švaru,tvarkinga,geras garas,baseinėlis šiek tiek šaltokas, bet išsikaitinus pirty gerai, tinka.Masažo paslauga trunka 1 val. profesionali. Trūko tik arbatos :))) ir laukiant masažo relax pasėdėjimo. Suprantama,patalpų tam nėra,gal ateityje bus.To ir linkim.Džiaugiamės ,kad esate!Sėkmės!
  • Šiaip visai nieko , tik lovos per minkštos pas ką problema su stuburu tikrai blogai norėtųsi kietesni matrasa.
  • Lankiausi šalia esančiame Grafo Zubovo bravore, vakarieniavome... labai patiko: jauki aplinka, nuostabus vietinis kelių rūšių alus, skanus maistas, malonus aptarnavimas, paslaugus personalas, šalia didelis parkingas, nesunku surasti ir privažiuoti. Lankiausi jau ne pirmą kartą ir tikrai, progai pasitaikius, dar ne kartą apsilankysiu.
  • grįžus 00:30 nėra karšto vandens, mes apsistoje darbo reikalais ir tai yra tragedija paklausta ar bus karštas vanduo atsakymas buvo "žinoma"
Comments
  • Comments about
  • Nepatiko aptarnavimas. Sekmadieni nebuvo koniezioterapijos. Tiek to. Bet net nepasiūle arbatos, kas kupone yra nurodyta.
    Comment Reply: Sveiki, apgailestaujame dėl susiklosčiusios situacijos. Susisiekėme su paslaugos teikėju, kuris informavo, kad registracijos metu buvo perspėta, jog kineziterapijos nurodytą dieną nebus. Grafo Zubovo viešbutis siūlo Jums susisiekti dėl apsilankymo dar kartą. Gražios dienos!