Spa ritual for two "Kai norisi pabūti dviese" in Klaipėda

There are times when you'd give anything to just spend the time alone with your loved one. With this offer you can grant each other an unforgettable time which would be spent drinking herbal teas and enjoying yourself with rituals of SPA and massages. 

Everyone is invited - forget the daily troubles and routines and understand the spirit of Provence. Feel yourself like being at home with a cup of fragrant tea.

All massages and body procedures are performed using the highest quality "Florame" organic oils. 

The offer includes :
  • 1 hour of massages for two;
  • 30 min. of face massage for two;

Important:

Arrival 10 minutes before the procedures.

Data sheet
Address: "Provanso kvapai", Naujojo sodo st. 1, in Klaipėda; Didžioji g. 33/2 in Vilnius
Duration: 1 hour 30 min.
Persons: 2
Clothes: No clothing requirements
Gift voucher validity: Valid for 12 months from date of purchase
Season: All year
Treatment type of massage/spa: All body
Country: Lithuania
City LT: Klaipeda, Vilnius
Preliminary registration required: Contact information is shown on the gift coupon.
Nemokamas pristatymas ir įpakavimas
Pakeitimo ir pinigų grąžinimo garantija
Saugus apsipirkimas

178,00 €

Service supplier:
Provanso kvapai
+37060522656 (in Klaipėda), +37067365621 (in Vilnius)
Provanso kvapai Google 4.4 / (175)
  • Labai patiko aplinka ir pats masažas. Įspūdis buvo toks, kad darė kažkaip kitaip nei kitur. Pirmą kartą mačiau šildomą gultą :). Vieta ir išplanavimas labai tinka tokio tipo SPA salonui.
  • Labai nusivyle vieta, buvo labai nemalonu leist laiko nesvarioj patalpoje. Po kitu zmoniu mazaso lovoj buvo likes pilingo gabaliukai, buvo dregna nes pries tai sviecai turejo procedura su dzakuzzi, grindis ir kojiu ranksloscIiai nesvarus. Teko sedet laukt kol bent pradezenfikuos duso kabina. Labai tikejau bent gero masazo bet ir tas buvo labai prastas. Deja rekomenduot negaliu.
  • Šaunuolės masažo specialistės, porų ritualas pateisino lūkesčius, rekomenduoju! ?? Tačiau -1 žvaigždutė už menką organizuotumą, atvykus buvo šioks toks chaosas, nebuvo atsakyti paprasti klausimai. Gerai, kad eigoje patiems pavyko viską išsiaiškinti.
  • Labai paslaugus ir šiltas personalas. Masažuotoja labai maloni ir profesionali. Jauki aplinka. Tik geriausi atsiliepimai. Dariausi ,, karštų akmenų SPA ritualą”
  • Giliųjų audinių viso kūno masažas man labai patiko! Kažkaip niekur kitur neklausia, kokio stiprumo masažą mėgstu, o čia paklausė, ir kas svarbiausia - puikiai išpildė stipraus ir gilaus masažo norą. Lyginant su kitais Lietuvoje esančiais SPA salonais, man čia personalas pasirodė nuoširdžiausias ir tikriausias. Keep up the good work! ?
Comments