powered by Google translate

Overnight stay with spa at Amberton Green Apartments Palanga

-32%
Discount
powered by Google translate

Next to St. The 4-star apartment hotel "Amberton Green Apartments Palanga" located on the side of the Church of the Assumption of the Virgin Mary, J. Basanavičiaus street, invites you to enjoy a pleasant and quality rest in the center of Palanga.

The offer includes :
  • 1 night in a luxury apartment for 2 persons;
  • breakfast;
  • morning visit to the pool and sauna area both days (9:00 a.m. to 1:00 p.m.);
  • 2 hours long bike ride;
  • wireless Internet;

Important:

Arrival is possible on weekdays (earliest arrival on Sunday, latest departure on Friday) until 2024. December 20 Arrival is not possible: 12.24-01.02, St. Easter, Stints festival, 1006 km. race holiday, during the summer season (from June 1 to August 31). Palanga resort tax 2 EUR/person. 1 day (paid at the hotel). Arrival from 4 p.m. Departure before 12 o'clock Parking for an additional fee.

Data sheet
Address: Amberton Green Apartments Palanga, M. Valančius 1, Palanga See on the map
Persons: 2
Clothes: No clothing requirements
Gift voucher validity: Valid until 20.12.2024
Validity of accomondation: Valid only on work days
Season of accomodation: Autumn, Winter, Spring
Number of nights: 1
Meal: Breakfast
Country: Lithuania
City LT: Palanga
Preliminary registration required: Contact information is shown on the gift coupon.
Nemokamas pristatymas ir įpakavimas
Pakeitimo ir pinigų grąžinimo garantija
Saugus apsipirkimas

76,00 €

-32 %

112,00 € *Usual price when buying from offer supplier

Service supplier:
Amberton Green Apartments
+370 460 48085; palanga@amberton.lt
Google 4.6 / (1074)
  • Apartamentai šeimom 2 aukštais visai patiko, tik labai silpna dušo srovė. Spa labai prastas, vietos nėra užgrūstas žmonių. Pūsryčiai labai visutiniški.
  • Puikus viešbutis, geroje vietoje. Labai geri pusryčiai restorane "O'norė".
  • Nuomavomės 50 kvadratinių metrų kambarį. Jis buvo tikrai erdvus. Puikus vonios kambarys su vaikais, nes yra vonia. Pusryčių meniu gan platus buvo net balta mišrainė. Spa zonoje yra nepragalvotų dalykų tokių kaip kad pakabų rankšluosčiams. Esant daugiau žmonių kėdės užsipildo rankšluosčiais ir kitiems tiesiog nėra kur jų pasidėti.
  • Viskas puikiai, nuo vaizdo pro langą iki pusryčių meniu. Rekomenduoju!
  • Atvežėm pailsėti močiutę. Apartamentų kaina - 500€ už 4 naktis. Kaina tikrai nemaža, o prie pat lovos girdisi absoliučiai viskas, ką veikia kaimynai. Registratūroje – jokios reakcijos, bando pasakyti, kad tai normalu ir kad prieš rezervuojantis buvo parašyta, kad kambaryje yra jungiamosios durys. Apie triukšmą jokių indikatorių nebuvo. Apskritai, labai nuvilianti patirtis, įėjimas į apartamentus pro atskiras duris, problemos su atrakinimo sistema (užstrigo), tenka vaikščioti pirmyn atgal ir aiškintis, kas negerai. Telefono kokybė skambinant registratūrai irgi prasta, girdimas traškesys, nutrūksta ryšys. Maistas pusryčiuose labai vidutiniškas. Niekada čia negrįšime ir nerekomenduosime, o registratūroje dirbanti moteris ir viešbučio atsakingas asmuo net nepasistengė, kad būtų kitaip.
Comments