powered by Google translate

Overnight stay for two in a private villa with spa at Harmony Park

-16%
Discount Premium
powered by Google translate

Harmony Park is a 5* hotel, an exclusive recreation area of ​​200 hectares, surrounded by the unique magnificence of nature - hundred-year-old forests, young family oak trees, birdsong, pure air, inspiring peace. A person looking for rest and refreshment will be able to relax, strengthen their health, get inspiration and enjoy a harmonious luxurious environment here. At The International Hotel Award, Harmony Park was recognized as: The best hotel in Lithuania, The best spa hotel in Lithuania, The best wedding venue in Lithuania and throughout Europe.

Harmony Park is a five-star hotel surrounded by wonderful and unique natural objects. Here, all those who came will be able to relax in the nature surrounded by nature, listening to the songs of the birds and the rustling of the trees. The private villa offers modernly furnished rooms where you can spend one night together with your significant other or a friend. Those who wake up will have a delicious breakfast at Samana gastrobar. This gift voucher also ensures a three-hour visit to the water and sauna complex and other entertainment such as billiards and bicycle rides.

The offer includes :
 • 1 night in a private double villa Mini "Erdvės" for 2 persons;
 • mini kitchen in the villa;
 • breakfast at gastrobar SAMANA;
 • 3 o'clock duration visit to the water and sauna complex (1 time);
 • healthy cocktail in the spa complex (2 pcs.);
 • unlimited pool game;
 • 1 hour duration cycling or jet skiing in the summer season (1 time);
 • late departure from the villa until 13:00 (by prior arrangement with the reception);
 • wireless Internet;
 • free parking;

Important:

Arrival is possible all year round (except on public holidays in the Republic of Lithuania). Arrival - from 15:00, departure - until 12:00. The reservation can be transferred/cancelled at least 5 days before the scheduled date of arrival. Free transfer of the reservation is possible only once. A fee of 25.00 Euros is applied to transfer the reservation for the second time. Local toll fee - 1 Eur/person (from 18 years old).

Data sheet
Address: "Harmony Park", Vazgaikiemis, Prienu district. See on the map
Persons: 2
Clothes: No clothing requirements
Gift voucher validity: Valid for 12 months from date of purchase
Validity of accomondation: Valid only on work days, Valid on weekends as well (price differs, select above at "Validity")
Season of accomodation: All the year round
Number of nights: 1
Meal: Breakfast
Country: Lithuania
City LT: Kaunas, Prienai
Preliminary registration required: Contact information is shown on the gift coupon.
Nemokamas pristatymas ir įpakavimas
Pakeitimo ir pinigų grąžinimo garantija
Saugus apsipirkimas
 • Select the check-in day

155,00 €

-16 %

185,00 € *Usual price when buying from offer supplier

Service supplier:
Harmony Park
+370 650 98 012, info@harmonypark.lt
Harmony Park Google 4.6 / (2417)
 • Apie apartamentus "Sinergija". Kitur nebuvau. 1. Garso izoliacijos nerasta - girdisi kaip kaimynai viena pakabą spintoje kabina ar nukabina. 2. Laiptinės durys - tiesiog kambario durys, be tarpiniu, be sandarumo. 3. Lb. tamsus kambarys, nes langas po pavesine. 4. Vasara privatumo nereikia tikėtis, nes už lango, šalia, kaimynų stalas... 5. Temperatūra. Čia atskira tema. Buvome atvykę kai buvo apie -8 tai viduje temperatūra buvo apie 10-12 šilumos! Jei po baseinų būtume atėję, tai susirgimas garantuotas. Kaimynai naktį išsikraustė iš savo kambario, nes nebeiškentė. Šiaip dideli lb atstumai, tik su auto turbūt važinėti, nes dviratis užbrauktas. Keistas konceptas apskritai, nesupratau. SPA zona irgi nesupratau apie ką - net kiču sunku pavadinti. Matomai, kai daug šeimininkų tai šiokia tokia beskonybė prasideda.
 • Retai norisi palikti atsiliepimą, bet šį kartą - privalu, nes viešbutis ir SPA viršyjo visus lūkesčius. Tiesiog nėra minusų. Labai malonus aptarnavimas, gausūs ir net labai gardūs pusryčiai. SPA didelis ir tvarkingas. Stebino procedūros ir smagu, kad net atvykęs pirtininkas pravedė puikią pirtį. Vakarą vainikavo jazz vokalas restorane ir tikrai gardi vakarienė. Malonus personalas davė rogutes, tai per visą gražų ir didelį miškų plotą mes taip smagiai pasivėžinome - ačiū :) Panašu, kad sausuoju sezonu ten taip pat yra begalės veiklų be viešbučio ir SPA - hipodromas, golfas, padelis, žygiai ir t.t.
 • Vieta labai graži ir išpuoselėta. SPA atpalaiduojantis ir harmoningas. Tačiau administratorių bendravimas yra labai atgrasus, toks jausmas, kad dirba per prievartą, o jeigu kažko paklausi - nepatenkintos. Į laiškus atgraso, telefono nekelia ir perskambina po keletos valandų geriausiu atveju. Gyvenome viloje - liukso kambaryje, tačiau nei šlepečių, nei chalatų, nei stalo vandens, nei normaliu vonios priežiūros priemonių nebuvo. Atvykus langas buvo pravertas, o pajungus šildymą iki ryto kambarys neprišilo, nes lauke šalo, o pro langus pučia. Pusryčiai iki 11 valandos, pavėlavome 4 minutes ir padavėja nesutiko net minimaliai atnešti kažką pavalgyti. Sakė užsidarę ir nieko negali padėti. Siūlė įdėti minimaliai kažką į krepšelį, kad galėtume pavalgyti mašinoje..... Visuomet buvome labai patenkinti tiek aptarnavimu tiek kambariais, tačiau po šio karto teko nusivilti.
 • Viskas gražu, pirtys normaliai, baseinai liuks, na bet su restoranu kažkoks nesusipratimas, visu pirma kainos iš serijos kosmonautai, ir ten kur visas viešbutis laksto su baltais chalatais ir tapkemis, užeiti į restoraną atsigerti alaus, su croks-ais neleido. Turejau eiti užsideti batus . Jiems ten su galva negerai. Ateina prie stalo, ir žiuri po stalu, ar tu su batais . Klounai kažkokie
 • Tikrai ne 5 žvaigždučių aptarnavimas, reikia papildomai moketi už šlepetes, chalatus. Kambariai 2000 metų vaibas. Labiausiai nuvyle baras baseine. Kokteiliai už €10 labai neskanus - ypač Margarita, Mojito ir Old Fashioned. Pati gaminu tai žinau koks turi skonis būti. Kaip suprantu ne barmene kalta - jai taip liepė miksuoti ‘valdžia’. Nesuprantu tokio sprendimo, čia kad sutaupyti ant ingridientų ar tiesiog gyvenime nesate šitų kokteilių gėrę? Bet jei kokteiliai skanūs tai ir klientai daugiau pirktų. Iš pliusų tai geras pirčių pasirinkimas ir pusryčiai neblogi.
Comments