powered by Google translate

A gift voucher for the hotel "EGO SPA" in Biršton

Premium
powered by Google translate

The only hotel for adults with a spa center of exceptional beauty. Disconnect from the outside world and recover your strength at the EGO SPA hotel. Here you can relax in the spa center on the second floor, where your EGO will be satisfied with the offer of exclusive procedures and rituals with the highest level masters. And the unexpected feeling of happiness, which you first experience with your eyes, and then after tasting, the restaurant team will take care of it. EGO SPA will take care of your relaxation!

"EGO SPA" in Biršton invites everyone who wants to use the services they offer. When you arrive at this hotel, you will be greeted by a friendly staff who will serve you and assist you. If you arrive with this gift voucher, you will be able to choose all the hotel services you want, which will be included in the value of the gift voucher. Treat yourself to a royal vacation!

The offer includes :
  • selected services for the value of the gift certificate

Important:

If the service bill is higher than the value of the gift certificate, a surcharge is applied. There is no possibility to come with children.

Data sheet
Address: "EGO SPA" Karalienės Barboras al. 2, Birštonas See on the map
Persons: Unlimited
Clothes: No clothing requirements
Gift voucher validity: Valid for 12 months from date of purchase
Validity of accomondation: Valid on weekends as well
Season of accomodation: All the year round
Number of nights: Unlimited
Country: Lithuania
City LT: Birstonas
Preliminary registration required: Contact information is shown on the gift coupon.
Nemokamas pristatymas ir įpakavimas
Pakeitimo ir pinigų grąžinimo garantija
Saugus apsipirkimas
Input price from 100 to 1000 €
Input price
Service supplier:
EGO SPA
8 608 86355, info@egospa.lt
EGO SPA Google 4.4 / (291)
  • Nuostabus eklektiškqs interjeras. Stilius išlaikytas visose erdvėse. Švari aplinka, kokybiški daiktai. Bendros erdvės puoštos kūrybiniais darbais. Mandagus ir paslaugus personalas. Skanus maistas. Pusryčiai suintrigavo- su putojančio vynu.
  • Pradzioje rasiau atsiliepima apie viesbuti, bet dabar manau kad viesbutis kaip viesbutis, taciau buvome valentino dienos vakarieneje, pasitikimo gerimas ir trys patiekalai 39€. Is tiesu sefas praktiskai stebukladarys kad su tokiu biudzetu sugebejo isspausti gan auksto lygio vakariene. Ir anties kepeneliu pate su brioche buvo pasaulines klases + gyvas saksafonas. Kaina tikrai pranoksta lukescius. Bet, aptarnavimas tiesiog siaubingas, net nehiperbolizuojant. Uzsisakiau negroni all good, mano mergina paprase antro kokteilio, nes pasitikimo kokteilis tikrai buvo geras, gretimam staliukui pasiteiravus koks cia kokteilis buvo atsakyta "nezinau" kai apie 50- 100 zmoniu tuo pat metu geria si kokteili, beabejo paskui pasitikslino ir atsake:"meiles kazkas, su dzinu" nu ok gavloju, paskui merginai atnese kaip mano kokteili, ir tris klases baigusiam zmogui aisku butu kad norejo ne to, beabejo paklause gal as isgersiu as kaip senas alkoholikas sutikau, bet pasake kad antro kokteilio kaip sutikimo, negali tokio padaryt ir nuejo. Neslepsiu nelikau labai patenkintas, nuejau prie baro paklaust kodel negali padaryt tokio pacio kokteilio? Atsake: "Nes cia yra pasitikimo kokteilis" Tai as tai supratau, vis dar neatsake i klausima kodel negali padaryt tokio pacio. Sako tai turim must kaip atskira paslauga ir reikes susimoket, cia turbut implementavo kad sita skyle uz 39€ geriausia vieta kurioj as valges ir nesuprantu kad kokteiliai ne is vandens daromi. Nu aisku as kaip tikras suvalkietis padariau megejo klaida ir paklausiau tai kiek kainuos nes suprantu kad shotus reikia must atskirai etc. Gavau atsakyma ne tuoj pasakysiu, ne paziuresiu, ne nezinau o "kiek kainuos, tiek kainuos" tai gerai musk sakau nes nu realiai man nera svarbu kiek kainuos tiesiog is sportinio intereso paklausiau. Zodziu padare ta kokteili, kuris kainavo tik 7 eurus. Ir visos sitos dramos butu buve galima isvengti jei jie butu pagalvoje kiek kainuos kokteilis jei bent vienas zmogus is to 100 uzsimanys antro. Nu o realiai bandziau solidziai parasyt bet tas "kiek kainuos, tiek kainuos"tai nu yra tiesiog auksciausio lygio aptarnavimas. Net bomzui nelinkeciau cia valgyt. Padori virtuve, kencia del nekvifikuoto personalo. Gaila.
  • EGO SPA pateikia save kaip viešbutį suaugusiems. Tačiau baseinas ir SPA zona, kuri yra Vytautas Mineral Spa yra pilnas vaikų. Šita idėja apie viešbutį suaugusiems yra nesusipratimas. Augintiniai leidžiami, bet einant į pusryčius buvom informuoti, jog gyvūnams negalima, tad turėjome grįžti iki kambario ir eiti antrą kartą atgal. Patekimas į baseino zonas per lauką. Na, tebūnie. Kambaryje buvo paruošti chalatai ir šlepetės. Juos turėjome atskirai neštis į Vytautas Mineral Spa. OK. Po baseinų, įmečiau rankšluoščius ir chalatą prie skalbinių. O pasirodo, jog turi ne tik chalatą su rankšluoščiu nusinešti per lauką į spą, bet ir parsinešti šlapius atgal, nors viešbučiai abu po tuo pačiu Vytauto brandu :D Kosmosas. P.S Baseinai prieinami tik nuo 18:00 iki 22:00
  • Sveiki , Turim keletą pastebėjimų. Atvykus buvom maloniai pasitikti.Ačiū merginoms. Į mūsų užsakytą paketą buvo įskaičiuotos paslaugos kurių nebuvo mums pasiūlyta , tai : vanduo su kristalais kurį pastebėjome išvykdami. Parafininė vonelė , o kur rasti ją ? ? Apie tai nieko nežinom . Užėjom į kambarį , aplinka interjeras faina, įdomu , skaniai ? . Įvardintas kaip " pagerintas kambarys" na įdomu kaip atrodo standartinis, jeigu jau čia " pagerintas" . Neapsigaukit, tai tik marketingas. Nes pasirinkimai viesbutyje tik trys, pagerintas, pusiau liuksas ir liuksas. Mineralinis vanduo ačiū , smagu. Bet tik vienam asmeniui , kodėl? Kavos negeriu, geriu rytais arbatą. Na ir ... Kambarį nėra arbatos. Ne problema, paprašysiu pas darbuotoją (bet nėra kambarį telefono) ok einame į apačią. Arbata mano rankose ,skubu atgal į kambarį. Na ką metas išlaisvinti save , jau suplanavom kaip kažką suaugusiems žiurime per TV , bet prie TV neįmanoma prijungt savo išmaniojo telefono ? tenka improvizuoti ?. Primenu jums, kad tai suaugusiųjų viešbutis Ego Spa, garso izoliacija ne kažką. Dušas liux , švaru priemonės kvepia. Na losjonas kurgi jis . Štai jis . Šalia kriauklės , bet gaila jis tuščias ? . O dar ir parašyta , kad jei patiko galite įsigyti ?. Į apačią antrą kartą jau neisiu. Nebegiosim ir neprašinėsim čia visko. Žmona užsinorėjo pasilepinti ir suvalgyti ledų restorane, spėkit... Menu ledų nėra. Vyras atsikėlė anksčiau , norėjo pamaloninti arbatos puodeliu , bet nėra virdulio.Vyrui stresas .Jis darosi sau kavą. Pabundu nuo stipraus garso, atrodo kažkas griauna sienas ( tai tik kavos aparatas ?) Nusileidus į apačią pasitiko mus su paruoštais pusryčiais išsinešimui (anksti išvyome į darbus) . Visa tai parašius jiems, jie tiesiog leidžia sau natsakinėti į laišką. Tai tik parodo jų lygį.
  • EGO SPA -tik suaugusiems. Kelialapiai su įtrauktomis baseino paslaugomis, kuris yra Vytautas Mineral Spa ir pilnas vaikų :D Nors jie asmeniškai netrukdė, visas konceptas tiesiog apie nieką. Patekimas į baseino er - per lauką. Vadinasi, po SPA procedūrų privalai grįžti į kambarį persirengti ir atitinkamai pasiruošti grįžimui atgal. Vėlgi, visas SPA malonumas dingsta ir praranda prasmę, nes visas paslaugas paprastai gaunamos po vienu stogu. Po masažo, kuris buvo tikrai geras, turi eiti persirengti ir žingsniuoti į kitą pastatą per šaltį, vietoj to, kad susisuktum į chalatą, na komforto čia kaip ir nelieka :) Procedūrų eiliškumo keisti irgi nelabai gali, nes baseinai tampa prieinami tik nuo 18:00. Atvykome su augintiniu, malonu, kad tokia galimybė yra. Už mokestį nurodytas paruoštas guolis, dubenėliai, jų, deja, kambaryje neradome, nors pranešėme iš anksto. Lovos labai patogios. Televizoriai-tragiški. Keli lietuviški kanalai, jokios galimybės naudotis papildomomis programomis ar filmų nuoma. Pusryčiai a la carte. Na, sakyčiau, skonio reikalas. Tinka tiems, kurie ieško “fancy” patiekimo ir nemėgsta bufeto, minusas norintiems įvairovės ir plataus pasirinkimo-meniu tikrai kuklus ir specifiškas, daug aštrių patiekalų, kas tikrai tinka ne visiems. Nors restoranas pristato save kaip fine dining-kava iš aparato kaip ekonominės klasės bufete. Taip, viešbutis naujas, išskirtinio dizaino, tačiau tik tiek. Nerekomenduoju, ypač kai šalia Vytautas Mineral SPA.
Comments