powered by Google translate

Gift voucher for the hotel "SPA VILNIUS Druskininkai".

Premium
powered by Google translate

Visit the hotel "SPA Vilnius Druskininkai" and have a good time. During your visit, quality services and a cozy atmosphere will await you. You will relax not only from the hustle and bustle of the city, but also from the daily routine. Spend time surrounded by loved ones. Give each other warm and memorable moments.

The offer includes :
  • Selected services of the hotel "SPA Vilnius Druskininkai" for the value of the gift voucher

Important:

All "SPA VILNIUS Druskininkai" services can be paid by check.

Data sheet
Address: "SPA Vilnius Druskininkai", K. Dineikos St. 1, Druskininkai See on the map
Persons: Unlimited
Clothes: No clothing requirements
Gift voucher validity: Valid for 12 months from date of purchase
Validity of accomondation: Valid on weekends as well
Season of accomodation: All the year round
Number of nights: Unlimited
Country: Lithuania
City LT: Druskininkai
Preliminary registration required: Contact information is shown on the gift coupon.
Nemokamas pristatymas ir įpakavimas
Pakeitimo ir pinigų grąžinimo garantija
Saugus apsipirkimas
Input price from 100 to 3000 €
Input price
Service supplier:
SPA VILNIUS Druskininkai
+37031353811
Google 4.7 / (1670)
  • Nuostabi atmosfera tobulam poilsiui. Ačiū visiems kuriantiems tokią aplinką ir rūpestį klientui. Sėkmės nuostabiai masažistei Aušrai, keneziterapeutei Aušrelei.
  • Apsilankymas deja nebuvo toks, kokio tikėjomės išgirdę daug gerų atsiliepimų. Rezervavau telefonu. Iš pradžių sakiau, kad planuotume masažą 16val, bet registratorė primygtinai siūlė kuo vėliau, kad "spėtume prieš tai nueiti į baseiną". Sutikau, kad įdėtų masažą 18:40, bet tik atvykus sužinojome, kad jis dubliuojasi su vakariene, kurią beje irgi užsakiau to paties skambučio metu. Teko eiti keisti procedūros, vienintelis pasiūlytas variantas - sutrumpinti masažą. Administratorė Margarita kažko paprašius demonstratyviai vartė akis. Taigi, gavome trumpą masažą ir į vakarienę irgi teko lėkti, vos spėjome pavalgyt. Labai gaila, nes visi kiti darbuotojai pasirodė labai paslaugūs ir pozityvūs, maistas skanus, masažas puikus (tikrai norėtųsi ilgesnio), bet nesklandumų gausa nuvylė.
  • Viešnagės metu likome labai patenkinti : tiek maistu(labai visko daug ir labai skanu), tiek personalo aptarnavimu, tiek švara. Labai didelis dėkui procedūros Aladino lempa merginoms Eglei ir Ritai, puikiai atlikusioms procedūrą. Likome labai nustebinti, gavę dovana staigmena,gauta gintadienio progą.Labai Jums ačiū.Būtinai čia sugrišime.
  • Pats jaukiausias, svetingiausias, viešbutis Druskininkuose, tiek vasarą tiek žiemą, dauk veiklos ir suaugusiems ir vaikams, viskas apgalvota, viskuo pasirūpinta. Bet geru viešbutis nusipelno būti vadinamas pirmiausia dėl darbuotojų, kurie čia dirba, visi labai paslaugūs ir svetingi, o labiausiai noriu išskirti čią dirbančią adiministracijoje Jūratę, sunku surinkti žodžius apibūdinti žmogaus mielumą, svetingumą, atsidavimą svečiams, visada malonu sugryžti ir matyti Jūratės šypseną pasitinkant mus:) Vaikas negali sulaukti susitikimo su teta, kuri dirba Vilnius Spa, tiesiok šiltas, nuostabus žmogus, kuris tiesiok surengia mažą Šventę kaskart atvažiavus, norisi sugryžti dar ir dar. Linkiu šiam viešbučiui daugiau tokių nuostabių darbuotuojų.
  • Viskas buvo labai puiku: išvaizdus ir jaukus interjeras, puikiai išnaudota aplinka Kalėdų dekoracijoms, kurios sukuria šventišką nuotaiką. Spa erdvės puikios, didelis pusryčių pasirinkimas. Bet labiausiai nustebino malonus aptarnavimas. Norime padėkoti administracijoje dirbančiam Pauliui, kuris yra tikras profesionalas - labai gražus bendravimas, empatija ir nuoširdumas. Tikrai dar sugrįšime. ?
Comments