powered by Google translate

Rest by the sea with SPA pleasures in "Elija" in Šventoja

-23%
Discount
powered by Google translate

Resort Hotel Elija is the newest and most modern hotel in Šventoja. Upon arrival at the hotel, you can enjoy professional massages, procedures provided by sports trainers, beauticians and beauty masters. All hotel rooms are equipped with air conditioners, safes, cable TV and other necessary equipment. The hotel has a biker-themed and American-style "All Aces" restaurant, where you can taste delicious dishes. Next to the hotel there is an Ošupis bicycle path, which you can use to reach Palanga or Klaipėda.

The hotel invites you to come and pamper yourself at your leisure. During your visit, you will be accommodated overnight and have a delicious breakfast in the restaurant. You will also spend time in the spa area, just the two of you. Here you will enjoy a hot tub and a Finnish sauna. A modern hotel, surrounded by nature and good company will help you relax and rest.

The offer includes :
 • accommodation in a standard room for two;
 • sumptuous breakfast for two at All Aces Restaurant;
 • 1 hour duration private visit to the spa area at the chosen time: bubble bath, Finnish sauna;
 • free parking;
 • Wi-Fi;
 • late check-out until 3:00 p.m. (if possible);

Important:

Arrival is possible on all days of the week. Not valid during the summer period (05.15-08.30), LR public holidays and weekends coinciding with public holidays, during Stinto festival, 02.14. The hotel, which has reserved a room based on a gift voucher and assigned a number to the reservation, cancels and changes the arrival dates free of charge upon notification one week (7 days) prior to arrival. It is not possible to change the date or cancel the order free of charge less than 7 days before arrival. Arrival from 3 p.m. Departure before 12 o'clock

Data sheet
Address: Resort Hotel "Elija", Mokyklos st. 62, Šventoji See on the map
Persons: 2
Clothes: No clothing requirements
Gift voucher validity: Valid for 12 months from date of purchase
Validity of accomondation: Valid on weekends as well
Season of accomodation: Autumn, Winter, Spring
Number of nights: 1, 2 (price differs, select above at "Number of nights")
Meal: Breakfast
Country: Lithuania
City LT: Palanga, Sventoji
Preliminary registration required: Contact information is shown on the gift coupon.
Nemokamas pristatymas ir įpakavimas
Pakeitimo ir pinigų grąžinimo garantija
Saugus apsipirkimas
 • Nights

85,00 €

-23 %

110,00 € *Usual price when buying from offer supplier

Service supplier:
Resort Hotel Elija
(8-669) 86000 info@hotelelija.lt
Google 4.5 / (325)
 • Viskas puiku. Jūra arti, kambariuose rasite visko ko reikia: arbatinis, keptuvė , puodas.. Pusryčiams galima rinktis iš dviejų karštų patiekalų, plius galima pasirinkti iš šaltų patiekalų. Labai patiko kambaryje esanti balkono tipo erdvė. Beje, apsistojus viešbutyje gavome nuolaidų kortelę jeigu valgytume apačioje esančioje kavinukėj. Ačiū, tikrai dar sugrįšime ❤️
 • ‼️NEREKOMENDUOJU‼️ Patirtis su šiuo viešbučiu siaubinga. Turėjome kuponą, kuris galioja tik savaitgaliais ir prie kurio priklauso dvi naktys standartiniame kambaryje + spa. Taigi iš anksto bandėme užsiregistruoti savaitgaliui, kuris mums patogus. Paskambinus buvo pasakyta, kad nėra kambarių, kurie priklauso pagal kuponą, todėl už geresnį kambarį turėsime papildomai susimokėti 30€ už dvi naktis, bet spa, kuris priklauso negausime, nes užimta. Kadangi norėjome pasinaudoti ir spa, nusprendėme užsiregistruoti kitam mums patogiam savaitgaliui. O čia ir vėl panaši "dainelė". Šį kartą spa jau būtų laisvas, bet standartinių laisvų kambarių nėra, o už geresnį kambarį (tokį kokį siūlė praeitą kartą) jau buvo prašoma susimokėti 60€ papildomai. Paklausus kada butų galima atvykti be papildomų priemokų, nebuvo skubama surasti laisvą datą. Vietoj to pradėjo klausinėti kiek laiko galioja kuponas. Pasakius, kad metus laiko, buvo rastas laikas, bet per metus laiko tik du laisvi savaitgaliai ( pasiūlė atvykti vasario gale arba rugsėjį ir pasakė, kad kitų datų kada galima atvykti be priemokos nėra). Dar kalbant apie kainą, tai norint užsisakyti be kupono standartinio kambario kaina už naktį 60€, o šiek tiek geresnio, kurį mums siūlė 70€. Skirtumas gaunasi 10€, tačiau su kuponu prašo dasimokėti 30€ už naktį. Na ir pabaigai nusprendėme pasitikrinti kiek sąžingas yra viešbutis "Elija". Pateikėme užklausą internetu kaip klientas be kupono būtent tam savaitgaliui, kuriam bandėme susitarti ir su kuponu ir klausėme būtent dėl standartinio kambario (kurio sakė, kad nėra laisvo beveik metams į priekį). Na ir ką Jūs manot, šį ketvirtadienį (vasario 8d.) gavome atsakymą, kad yra laisvas standartinis kambarys ir galime atvykti vasario 9d. ‼️Taigi trumpas apibendrinimas tingintiems skaityti pilną atsiliepimą: ‼️‼️SU KUPONU vasario 9-11d. laisvų standartinių kambarių nėra, nebent galime imti geresnį kambarį. Galutinė kaina gaunasi 200€ (kupono vertė 140€ + 60€ papildoma priemoka už kambarį) ‼️‼️BE KUPONO vasario 9-11d. laisvas standartinis kambarys yra, užtenka užsiregistruoti diena prieš atvykimą, o kaina 170€. IŠVADA: vykdomas nesąžiningas verslas, žmonės apgaudinėjami tiek dėl kainų, tiek dėl kambarių užimtumo. O administracijoje dirbantys žmonės nemalonūs ir neturintys elementarių bendravimo įgūdžių.
 • Atvykus į viešbutį administratorės teko laukti apie 10 min, nors ir skambinos į “skambutį”, pagaliau jai atėjus teko damokėti už VIP kambarį, nes standartiniu kambariu nebuvo. Kadangi vietos spa irgi nebuvo, paslauga buvo pakeista į nugaros masaža. Masažistas Simonas superinis, realiai išgelbėjo visa situacija. Atėjus vakareniai laukti maisto teko apie 50min, nors buvo susitart kokia valanda ateisim,šonkauliukai perkepti, net nesuvalgėm. Kita ryta pusryčiu pasirinkimas mažas, teko rinktis vos ne iš 2 patiekalu. Važiavome daugiau nei 300 km ir teko nusivylti. Grįžti galima tik dėl masažisto
 • Atvykus administratorė viską paaiškino, bet vėliau nuėjus į spa, labai nemaloniai bendravo ir kaltino mus, kad jai nepaskambinome, nors prieš tai buvo sakyta, kad patiems nusileisti liftu į spa sutartu laiku. Sukūrinė vonia pasirodė netvarkinga, vanduo įtartinos spalvos. Spa zonoje prie dušo kabinos tušti dušo gelio dozatoriai. Tualete taip pat muilo nerasta-laikiklis tuščias. Higienos nulis. Kambaryje tualetas- dušas nemalonaus kvapo, dulkių didelis sluoksnis ant plaukų džiovintuvo laikiklio (matosi, kad seniai valyta, klausimas ar iš viso kažkada valyta). Viešbutis visiškai neatitinka keturių žvaigždučių įvertinimo. Kituose šalyse mažiau turintys žvaigždučių viešbučiai tvarkingesnis ir personalas maloniai bendrauja, elgiasi. Tikrai daugiau negrįšime ir kitiems nerekomenduojame.
 • Kambariai gana neblogi tik buvo keletas nemalonių smulkmenų: vorai, užsikišęs dušo latakas. Maistas tikrai skanus, bet virtuvė vos spėja suktis, per 2 iš 3 pusryčių teko laukti maisto: švediškas stalas buvo pustuštis, trūko elementaraus maisto, indų, gėrimų. Viešbutis netoli jūros, tačiau labai toli nuo centro.
Comments