powered by Google translate

1 night at Panorama Hotel with Vichy Water Park entertainment in Vilnius

-15%
Discount
powered by Google translate

1 night at the Panorama Hotel with a visit to the Vichy Water Park can now be yours! Buy this gift certificate and go to experience your long-dreamed vacation and try fun water activities. And to make the time spent even more fun and meaningful, be sure to take a good friend or significant other with you.

The offer includes :
  • 1 night in a standard double room for 2 persons;
  • 4 hours duration visit to the entertainment area of ​​the "Vichy" water park;
  • rich buffet breakfast for two persons;
  • free wireless internet;

Important:

Arrival is possible on all days of the week. The gift coupon is not valid until 12.31. The reservation can be canceled at least 3 days before the reserved date. Vilnius city tax 1 EUR/person. The service can be used by persons over 18 years of age.

Data sheet
Address: Hotel "Panorama Hotel", Sodų st. 14, Vilnius; "Vichy" water park, Ozo st. 14C, Vilnius See on the map
Persons: 2
Clothes: No clothing requirements
Gift voucher validity: Valid for 12 months from date of purchase
Validity of accomondation: Valid on weekends as well
Season of accomodation: All the year round
Number of nights: 1
Meal: Breakfast
Country: Lithuania
City LT: Vilnius
Preliminary registration required: Contact information is shown on the gift coupon.
Nemokamas pristatymas ir įpakavimas
Pakeitimo ir pinigų grąžinimo garantija
Saugus apsipirkimas

119,00 €

-15%

140,00 € *Usual price when buying from offer supplier

Service supplier:
Panorama Hotel
reservation@panoramahotel.lt +370 5 233 88 22
Google 4 / (3556)
  • Viskas gerai buvo puiku labai patogu vazuoti keliauti is cia vietoj stotys anksti atsikeli ir vyksti kambariai tvarkingi maistas puikus butinai nekarta grysiu
  • Bijojau viešbučio prie stoties, bet nustebino gerąją prasme tiek išorę, tiek viduj pakankamą prabanga ir viskas labai gerai, plius gera kaina
  • Labai maloni, šiuolaikiška ir faina darbuotoja dirbanti registratūroje. (Jei neklystu, vardas Agnė). Maistas skanus, bendro naudojimo patalpose gražu, jauku, tylu. Apgyvendinimas taipogi visai nieko, kambarys jaukus, pro langą vaizdas gražus, kambaryje tikrai šilta ir malonu. Tik pora minusų - nėra normalaus šviestuvo kambaryje (yra prie durų ir vonios kambaryje), tik pora naktinių lempučių miegamajame, iš dušo pastoviai laša vanduo. Garso izoliacija galėtų būti geresnė, net pašnibždomis kalbant, kaimynai skundžiasi, kad ,,negali užmigt nuo ,,dialogų"". Bet šiaip visai nieko, manau dar sugrįšim??
  • Nors atvykę turėjome gerokai palūkėti, kol paruoš mums kambarį, bet kambarys tikrai buvo puikus ir vertas laukimo. Apsistojome 6 aukšte, kaip supratau jis neseniai dastatytas ir labai maloniai nustebino. Modernus, patogus, gražus, ir panorama pro langą įspūdį tik padidino.
  • Atvykau į seminarą. Iš pirmo žvilgsnio pakankamai tvarkingas viešbutis,didelės,erdvios konferencijų salės. Tačiau atėjus į kambarį įspūdis jau kitoks. Nerašysiu apie jį smulkiau,tiesiog nuotraukos kalba pačios už save. Pusryčiai,sakyčiau ,minimalūs- kiaušinienė,troškintos daržovės ,košė. Atsigerti tik kava arba arbata. Viešbutis labai geroje vietoje,tik labai trūksta elementarios tvarkos.
Comments