powered by Google translate

Gift voucher for Hotel "Žuvėdra" in Palanga

powered by Google translate

Rest by the sea, in one of the most wonderful corners of Lithuania - Palanga! The renovated hotel has excellent rooms with free Wi-Fi, as well as a restaurant, a sauna complex, and for active entertainment - bicycles and electric scooters. And of course, free parking. Next to the hotel is a pine forest, Birutė Park and the palace of Count Tiškevičius and the Amber Museum. Give the gift of a fantastically good rest!

The offer includes :
  • selected hotel services for the value of the gift certificate

Important:

If the service bill is higher than the value of the gift certificate, a surcharge is applied. The gift coupon is valid for accommodation, catering and sauna complex rental services.

Data sheet
Address: Hotel "Žuvėdra", Meilės aleja 11, Palanga See on the map
Persons: Unlimited
Clothes: No clothing requirements
Gift voucher validity: Valid for 12 months from date of purchase
Validity of accomondation: Valid on weekends as well
Season of accomodation: All the year round
Number of nights: Unlimited
Country: Lithuania
City LT: Palanga
Preliminary registration required: Contact information is shown on the gift coupon.
Nemokamas pristatymas ir įpakavimas
Pakeitimo ir pinigų grąžinimo garantija
Saugus apsipirkimas
Input price from 50 to 500 €
Input price
Service supplier:
Žuvėdra
+37065540083, info@zuvedrahotel.lt
Žuvėdra Google 4.4 / (1416)
  • Viskas ten kaip ir gerai išskyrus kambari. Bent jau tame kur buvome męs. Lova nedvigulė, o dvi sustumtos viengulės, kur tikrai yra labai nepatogu poilsiui dviems? Televizorius rodo labai prastai. Grįščiau nebet tik, dėl SPA dviems. Ten jau atsipalaidavimo zona ?✌️??
  • Labai šalti kambariai. Reikalaujantys atnaujinimo....vieta gera, bet tik tiek. Pusryčiai labai skurdus, valgyt galima, bet daugiau ten nevažiuočiau...
  • Žiemos metu labai gera vieta poilsiauti: arti miesto centras, Palangos tiltas, parkas.
  • Vieta puiki, netoli iki centro, bet ramu, šalia jūra, trivietis kambarys erdvus su virtuvėle, pusryčiams gausu patiekalų įvairiam skoniui, viskas šviežia ir labai skanu, draugiški gyvūnams?, lankėmės ir SPA tikrai verta. Personalas draugiškas ir paslaugus. Tikrai dar grįšim
  • Viebučio restoranas, lauke. Labai prastas desertas "Štrudelis su ledais". Kaina 7 eur, o pateiktas dvi dienas šaldytuve laikytas atšildytas ir mikrobangų krosnelėje pašildytas štrudelis. Tešlos sluoksnis guminis, obuolių masė pilka, viskas sukritę. Ledai pateikti ką tik iš indaplovės ištrauktame karštame indelyje. Blogiau nebūna. Vienintelis geras desertas - Crème Brûlée. Jo nesugebėjo sugadinti.
Comments