powered by Google translate

A gift voucher for the "Gradiali" sanatorium in Palanga

powered by Google translate

Sanatorium "Gradiali" is a sanatorium located in the midst of pine trees, near the Baltic Sea. It invites you to enjoy various health and beauty treatments, relax in comfortable rooms, and enjoy excellent restaurant dishes prepared by professional staff.

A cozy environment, comfortable rooms, a modern rehabilitation center and over 100 health and beauty procedures await you here, which make every vacation at the Gradiali sanatorium in Palanga special. Visit and make sure that everyone will enjoy an exclusive vacation here: couples, families, and those who like to travel alone.

A gift voucher for the "Gradiali" sanatorium in Palanga will allow you to choose the desired procedures from a wide range. Rediscover peace, enjoy the touch of professionals and feel your whole body relax.

The offer includes :
  • selected Gradiali sanatorium services for the value of a gift voucher

Important:

The check is valid for all Gradiali sanatorium services. If the amount of the selected services is greater than the value of the gift voucher, a surcharge is made to the Service Provider.

Data sheet
Address: "Gradiali" sanatorium, Vanagupė st. 15, Palanga See on the map
Persons: Unlimited
Clothes: No clothing requirements
Gift voucher validity: Valid for 12 months from date of purchase
Validity of accomondation: Valid on weekends as well
Season of accomodation: All the year round
Number of nights: Unlimited
Country: Lithuania
City LT: Palanga
Preliminary registration required: Contact information is shown on the gift coupon.
Nemokamas pristatymas ir įpakavimas
Pakeitimo ir pinigų grąžinimo garantija
Saugus apsipirkimas
Input price from 50 to 1000 €
Input price
Service supplier:
Gradiali Palanga
+370 667 22801, info@gradiali.com
Google 4.4 / (1454)
  • Vieta puiki, maistas tikrai skanus, bariukyje kainos nemažos prie baro vienas iš sutiktu barmenu nepaliko gero įspūdžio bendravimas be nuotaikos ir kantrybės į klausimą ar turite tokio ir tokio kokteilio gavome atsakymą ,, pasiskaitykite kas parašyta meniu tą ir darome,, likome nusivylę o šiaip kas liečia procedūras tai paprastos tik yra niuansų kai yksta meditacinė procedūra ir reikia dėvėti ausines jos labai nepatogiai spaudžia ausis o tai jau gaunasi neatsipalaidavimas. Žiemos metu automobilių parkingai nenuvalyti nuo sniego, reikia kastis įvažiuojant jeigu neatvažiavai su 4x4 varomais.
  • Ne kartą lankiausi čia trumpai pailsėti, tačiau paskutinis kartas nuvylė. Po procedūros kapsulėje skaudžiai virtau ant nugaros, kadangi druskos prisodrintas vanduo labai slidus, o jo nori nenori prisitaško lipant iš kapsulės. Deja guminio kilimėlio nebuvo, tik padėtas rankšluostukas. Teko išbandyti plyteles. Darbuotoja įbėgo paklausti, ar viskas gerai, pasakiau, kad susitrenkiau strėnas, o išėjus, administratorė taip įnirtingai kalbėjo telefonu, kad negalėjo skirti dėmesio. Apmaudu dėl tokio atsainaus požiūrio. Ir būkite labai atsargūs, pasirinkę šią procedūrą.
  • Kambariai tvarkingi, gražūs. Tailandietišką masažą atliko tikra savo srities profesionalė, ji tikriausiai ir bus pati iš Tailando, labai stengėsi ir buvo maloni. Kiti masažai ir veido procedūros, buvo atliekamos lietuvių, na vat čia ir pasimatė tikrasis skirtumas, tarp Tailandietės ir LT aptarnavimo(nemenkinu lietuvių, bet tikrai šį kart jie pasirodė itin prastai). Masažai buvo atlikti atmestinai, net nepasistengė rankų pavarginti, tiesiog paglostė, na o už tiesiog paglostymą mokėti tokią kainą, tikrai nesinori :)) Kai rinkausi veido procedūrą, niekur nebuvo paminėta, jog procedūra netinka spuoguotai odai, o registratūroje moteris, dar ir rekomendavo būtent tą procedūra atlikti, kurios pasirodo NEGALIMA, na ,matyt, norėjo užsidirbt, nes ta procedūra kainavo, jei neklystu brangiausiai, iš visų galimų variantų:) Trumpai tariant iš visų užsakytų procedūrų verta buvo mokėti tik už tailandietišką masažą. Pirtys geros, bet baseinai maži, skirti mankštom, o ne pasiplaukiojimui, vaikams juose galima būti tik iki 20h, tai irgi atsižvelkite. O dėl maisto, tai pasirinkimas didelis, visai skanu, bet manau daugiau nesugrįšime:)
  • Registratūros darbuotoja( kadangi be vardo korteles, tai deja įvardinti negalime, juodaplaukė dideliais akiniais) labai stengėsi sukurti itin nemalonia patirti su šiuo viešbučiu . Atėjus tik į baseiną , pasijautėme nepageidaujamos, nepasiant pastangų atsakyti maloniai į kiekviena jos debtelejima- atgal gavome tik didžiulį ignoravimą ir nepasitenkinimo demonstravimą! Pačios domejomes ir papildomomis paslaugomis, taciau po atsakymu ( labiau jų nebuvimo) nesinorėjo tokioje vietoje su tokiu aptarnavimu išleisti nei vieno papildomo euro …!
  • Trumpam pabėgimui gera vieta. Registratūroje atvykus buvo ilga eilė, bet laukėm apie 10-15 minučių, tai normalu, tik administratorė, nesuteikė jokios info, sužinojom tik tai, ko paklausėm, ko pasekoje, teko dar kelis kart eit tikslintis info. Baseinų zona labai maža, vakare, po vakarienės visiems suėjus, tai nelabai buvo vietos normaliai pasimaudyt, mažai gultų. Kambarys tvarkingas, švarus, tačiau-labai tvanku. Nėra galimybės susimažinti temperatūrą, ko pasekoje, gruodžio mėnesį, turėjom visą naktį kėlinėtis darinėt langą, nes tokiam karštį vaikas nemiegojo, o palikt visai nakčiai negali. Procedūros normalios, labai patiko sausas povandeninis masažas. Vaikų kambarys max skurdus, jokios veiklos mažesniems vaikams, tikrai erdvės ten pakankamai padaryti daugiau pramogų. Švediškas stalas gausus, tikrai viesiems galima rasti ką pavalgyti. Lounge skurdokas gėrimų pasirinkimas, ir perspaustos kokteilių kainos. Aikštelė, pagal kambarių kiekį tikrai per maža. Puiki lokacija, arti jūra, yra daug kur pasivaiksčiot.
Comments