powered by Google translate

Wellness program "Versmė III" with 7 procedures daily for one person in Biršton

-5%
Discount
powered by Google translate

Sanatorium "Versmė" in Biršton invites you to take care of your health and enjoy a pleasant rest in an oasis of nature and peace.

The offer includes :
 • accommodation in a single standard room for 1 person;
 • meals 3 times a day (buffet basis);
 • doctor's consultation upon arrival or remote, for the selection of procedures from the ones listed below depending on the state of health (1 time);
 • 1.5 hours duration visit to the swimming pool and sauna complex (daily);
 • relaxing eye massage (15 min.) or audiovisual relaxation (30 min.), (daily);
 • healing mineral bath (15 min.) or healing pearl bath (15 min.), (every other day) and/or healing mud mineral bath (15 min.) or healing mud application, (wrapping), (15 min.), (every other day);
 • dry massage of one part of the body - head, waist, collar, arm or leg (15 min.) or underwater massage (20 min.), (daily);
 • aromatherapy (30 min.) or halotherapy (30 min.), (daily);
 • contrast bath (15 min.) or four-chamber bath (15 min.), (daily);
 • oxygen cocktail with medicinal herbs (5 min.), (daily);
 • gift - Nordic walking (daily);

Important:

Arrival is possible on all days of the week until 30.06.2024. Resort tax is not included in the price. For a person from the age of 18 - 2 Eur/1 day. Pets are not accepted in the sanatorium. Arrival from 12:00 p.m. Departure before 12 o'clock Procedures are prescribed individually by a doctor, one from each group. Arrival and departure days are counted as one.

Data sheet
Address: Sanatorium "Versmė", B. Sruogos str. 9, Birštonas See on the map
Persons: 1
Clothes: No clothing requirements
Gift voucher validity: Valid until 30.06.2024
Validity of accomondation: Valid on weekends as well
Season of accomodation: Winter, Spring, Summer
Number of nights: 2, 3, 6 (price differs, select above at "Number of nights")
Meal: Breakfast, Lunch, Dinner
Country: Lithuania
City LT: Birstonas
Preliminary registration required: Contact information is shown on the gift coupon.
Nemokamas pristatymas ir įpakavimas
Pakeitimo ir pinigų grąžinimo garantija
Saugus apsipirkimas
 • Nights

214,00 €

-5 %

226,00 € *Usual price when buying from offer supplier

Service supplier:
Versmė
+370 319 65673; registratura@versme.com
Versmė Google 4.2 / (398)
 • Laiką sanatorijoje praleidau neblogai. Labai patiko vandens procedūros, ypač povandeninis masažas. Gyvenau B korpuse, kuriame ir vyko dauguma procedūrų. Dėkoju sanatorijos gydytojai, kad kitame korpuse vykstančias procedūras visas paskyrė iš karto po pusryčių. Nereikėjo po vonių bėgti per lauką. Kambarys geras, šiltas, tylus. Tpač galiu pagirti B korpuso valgyklos darbuotojas, kurios gamino labai skanų maistą. Nesitikėjau tokio gausaus pasirinkimo ir tokio gero skonio. Ačiū labai! Dėkoju už malonų bendravimą sanatorijos merginoms, ypač Sandrai. O ponui Jonui linkiu daugiau paprastumo. Dabar lauksiu visiškai atnaujinto C korpuso ?
 • Atgauti jėgas ir atstatyti gerą savijautą - tik į Versmę ?? Jaukus, tvarkingas kambarys. Skanus maistas. Procedūrų gausa. Malonus aptarnavimas ! Ačiū !
 • Kambarį užsakius ne į gatvės pusę, kambarį gavome į gatvės pusę. Kambarys nurodytu laiku nebuvo paruoštas. Teko laukti puse valandos, nes tvarkė kabarį. Pagal programą priklausė perlinė vonia. Į perlinę vonią susirinko dvigubai daugiau žmonių nei yra vietų.
 • Noriu padėjoti masažistui Vygandui ir kineziterapeutei Reginai už gerą nuotaiką ir profesionalumą. Visgi, didžioji dalis personalo buvo itin nemalonus, ką iš žmogiškosios pusės suprantu, bet kaip klientas, kuris susimokėjo už apgyvendinimą - nelabai. Pvz. šiandien laukiant purvo maišelių atėjau paklausti ar nepasimetė kortelė, nes jau 10 min vėluoja procedūra, kuri pati trunka 15 min, tai moteris atsuko man nugarą ir išėjo. Kai dar palaukus 15 min nuėjau man pasakė “ko čia trypiat? Ar nematot, kad viena dirbu?”. Iš žmogiškos pusės suprantu ir užjaučiu dėl krūvio, bet kaip klientei man nelabai rūpi darbuotojų trūkumo problemos ir jų emocinė gerovė, t.y aš nenoriu nei, kad mėtytų mano knygelę, nei kad taip su manimi bendrautų. Tačiau šios problemos tikrai turėtų rūpėti sanatorijos vadovei, nes aš suprasdama darbuotojų apkrovas ir darbo pobūdį, kitą kartą vis tiek rinkčiausi kur kitur sumokėti pinigus už gydymo paslaugas.
 • Blogai, labai blogai. Gal tiems "komerciniams" pacientams ok, bet su reabilitacija visiškas liūdesys. Maistas klaikus. Rytais vonioj gyvatukas šaltas, vanduo - ledinis... Apie kai kurių darbuotojų gebėjimą bendrauti nekalbu - nereaguoja net į šypseną, akys į kompiuterį, nemalonios replikos.
Comments