powered by Google translate

Gift card for "Jaunmoku pils" services

powered by Google translate

Jaunmoku Castle is a recreation complex with a diverse range of offers outside the hustle and bustle of the city - in a quiet, hilly landscape of Kurzeme. In Jaunmoku Palace, you can visit the Forest Museum, enjoy hotel and restaurant services, as well as enjoy luxurious rooms for celebrations and conferences. Jaunmoku Palace is a place where time, nature and music come together.

The offer includes :
  • Selected services from the range of Jaunmoku Palace offers in the value of a gift card

Important:

Mandatory advance reservation! You can view all the services of Jaunmoku Palace on the website jaunmokupils.lv. During the reservation, please indicate the reservation code of your gift card and the selected services.

Data sheet
Address: "Jaunmoku castle" - Jaunmoku castle, Tumes parish, Tukuma prov.
Persons: Unlimited
Clothes: No clothing requirements
Gift voucher validity: Valid for 12 months from date of purchase
Validity of accomondation: Valid on weekends as well
Season of accomodation: All the year round
Number of nights: Unlimited
Country: Latvia
City LV: Tukums
Regions LV: Kurzeme
Preliminary registration required: Contact information is shown on the gift coupon.
Nemokamas pristatymas ir įpakavimas
Pakeitimo ir pinigų grąžinimo garantija
Saugus apsipirkimas
Input price from 30 to 200 €
Input price
Service supplier:
Jaunmoku Pils
+371 26187442; +371 63107125
Jaunmoku Pils Google 4.7 / (2338)
  • Kopumā pozitīva pieredze, emocijas. Apmeklējām ziemas periodā. Pozitīvi - attiecīgajā dienā bija pieejama ekskursijas pa pili ar gidu. Pils bija arī diezgan pilna ar apmeklētājiem. Ne tik pozitīvi - ekskursijas laikā netika pateikts, ka Pilskunga un Dorotejas istabas nav muzeja sastāvdaļa, bet gan viesnīcas = regulāri kāds mēģināja ienākt numuriņos :) Papildus ekskursijai, bija arī koncerts (pa papildus samaksu) - to gan neapmeklējām, nevaru komentēt. Negatīvi - ziemas periodā diezgan ierobežotas laika pavadīšanas iespējas, teritorija bija arī diezgan apledojusi, ne gluži piemērota pastaigām.
  • Jaunmoku pils ir skaista un vēsturiska vieta, kuru ir vērts apmeklēt. Tā ir labi saglabājusies viduslaiku pils, kas piedāvā ieskatu senajos laikmetos. Pili ieskauj gleznaina dabas apkārtne ar mežiem un ezeriem, kas padara to par lielisku vietu pastaigām un atpūtai. Apmeklētāji var izstaigāt pils iekštelpas, apskatīt izstādes un pat baudīt tematiskas ekskursijas. Kopumā Jaunmoku pils ir interesanta vieta, kuru var piedāvāt kultūras un dabas mīļotājiem.
  • Jauka apskates vieta Tumes pagastā, Ventspils šosejas malā. Šeit notiek koncerti, jo ir mājīga zāle ar labu akustiku, pilī var aplūkot atjaunotās istabas. Var pastaigāties pils apkārtnē, kas ir sakopta, ir dīķis ar strūklaku. Var izīrēt telti (vasarā) saviesīgiem pasākumiem, ir kafejnīca.
  • Skaista un sakopta apkārtne. Pils iekšienē nesanāca būt, bet šī ir lieliska vieta rudens baudīšanai
  • Skaista, antīka pils, rudens laikā no pils torņa skaisti skati.
Comments