powered by Google translate

Overnight stay with spa and dinner for two at Hotel "Belvilis" in Molėtai

-32%
Discount
powered by Google translate

Hotel "Belvilis" is located in a wonderful natural environment. Bebrus lake is located next to the hotel. The "Belvilios" hotel is also surrounded by beautiful nature, old, tall pine trees. The hotel is very modern, cozy and comfortable. Here you can relax and forget about the daily routine.

Hotel "Belvilis" is a recreation center located in the midst of extremely beautiful nature. Tall pine trees and Lake Bebrus await everyone who wants to relax. When you come here, you will be able to enjoy a real, high-quality rest. In addition to accommodation for two in a double room, you will also receive meals - that is, breakfast and dinner. During dinner, you can choose from three different dishes presented to you. If you want to relax even more, you can visit the saunas and swimming pools for an hour, while outdoor tennis or volleyball awaits those who want active rest.

The offer includes :
 • 1 night in a double hotel room for 2 persons;
 • breakfast;
 • two-course dinner at the hotel restaurant (choice of one of three courses for each person);
 • 1 hour duration visit to the pool and sauna area (from 09-01 to 05-31);
 • 1 hour duration volleyball game (in season);
 • 1 hour length of outdoor tennis game (in season);
 • 1 hour duration boat ride (in season);

Important:

Arrival is possible all year round. The offer is not valid on 12.24-25, 12.31, 01.01, 02.14, during St. Easter. Arrival from 3:00 p.m., departure until 12:00 p.m. If it is not possible to arrive at the reserved time, it is necessary to inform about it 72 hours in advance. If not notified, the pass will be considered used. Ask about the price of additional persons in the room at the time of registration. In the summer, the spa area does not work, but there is a lake, a beach, and sunbeds near the hotel. From 10.01.2023 until 15.04.2024 Only breakfast is served on Sunday, no meals Monday-Tuesday.

Data sheet
Address: Hotel "Belvilis", Molėtai district. Kirneile km. See on the map
Persons: 2
Clothes: No clothing requirements
Gift voucher validity: Valid for 12 months from date of purchase
Validity of accomondation: Valid only on work days, Valid on weekends as well (price differs, select above at "Validity")
Season of accomodation: All the year round
Number of nights: 1
Meal: Breakfast, Dinner
Country: Lithuania
City LT: Moletai
Preliminary registration required: Contact information is shown on the gift coupon.
Nemokamas pristatymas ir įpakavimas
Pakeitimo ir pinigų grąžinimo garantija
Saugus apsipirkimas
 • Select the check-in day

102,00 €

-32 %

150,00 € *Usual price when buying from offer supplier

Service supplier:
Belvilis
+370 383 51098, +370 652 55500, belvilis@belvilis.lt
Belvilis Google 4.2 / (670)
 • Kiek esu apkeliavęs, tačiau kambarių būklė pati prasčiausia, kokia yra teke matyt. Kokybės ir kainos santykis visiškai neatitinka realybės. Už visa tai sulaukėmė administracijos atsiprašymo ir gavome pasiūlymą apsistoti namelyje, tačiau po tokio kambario vaizdo nebenorėjome, net pasilikti namelyje.
 • Tikėjomės gauti nuostabią Valentino dieną, tačiau atvykus ir pamačius kambarį, tiesiog nebenorėjome čia likti.. Suprantu viešbutis draugiškas gyvūnams ir žmonės už tai moka pinigus, tačiau kambaryje, kurį gavome voliojosi gyvūnų plaukai. Lovos sovietinės, sienos lyg tvarkytos, tačiau matosi perdažyti plėmai, televizoriaus pultelis neveikė. Prie viso to kambariuose nėra chalatų ir šlepečių, jas reikia nuomotis, tačiau tokios informacijos neradau nei internetiniame puslapyje, nei buvome informuoti el. laišku. Tiesiog apmaudu, kad už tokią kainą yra siūlomi tokie kambariai. Žinoma pranešus administracijai, jog neplanuojame likti ir norime persikelti masažus ankstesniam laikui, pavyko rasti kompromisa, masažai tikrai nuostabūs likome patenkinti. Taip pat buvo pasiūlytas namelis, tačiau nuotaika jau buvo sugadinta, tad čia grįžti nebeplanuojame. Linkiu viešbučiui greičiau atsinaujinti, nes naujoviškas fasadas ir nepriekaištinga administracijos zona tikrai nėra privalumas klientams.
 • Pasitiko mus nuostabi administratorė vardu Jana, labai maloni ir žinanti kaip reikia pasirūpinti atvykstančiais pailsėti svečiais. Restorane aptarnavimas taipogi aukščiausio lygio, mus aptarnavo Silvija ir Monika, tikrai likome sužavėti šių dviejų panelių. Virtuvei irgi didžiausi pagyrimai, maistas buvo nuostabus. Aplinka tobula poilsiui, o dar tie danieliai aptvare priduoda savo žavesio. Likome labai patenkinti ir būtinai dar sugrįšime nekartą. ?
 • Deja, bet apsilankymu Belvilyje likome nepatenkinti. Apsistojome namuke su židiniu. Prastai daug kas - pradedant estetiniu vaizdu ir baigiant švaros lygiu. Maža to, kad interjeras pats iš savęs byloja, jog namukas net kosmetinio remonto nematęs labai ilgą laiką, tai nesugebėta net tokių smulkemnų sutvarkyt, kaip apšvietimo lemputės, kabliukai vonios kambaryje ir aprūdijusi dušo galvutė. “Svetainėje” tragiškai trūksta užuolaidų, nes kiti poilsiautojai praeidami nuolat spokso į langus nežinia ką norėdami juose pamatyti. Kita bėda - vadinamasis SPA. Veikia tik porą valandų vakare, srautų neriboja. Užėjome, apsižiūrėjome, pasijuokėme ir išėjome. Sūkurinė vonia pritaikyta vos keliems žmonėms, literally. Ne ką didesnis ir “baseinas” - keli ant kelių metrų. Nėra nei kabliukų rankšluosčiams, nei pakankamai sėdimų vietų, tai dalis lankytojų tiesiog stovi laukdami eilės į pirtį ar sūkurinę vonią. Labai blogai. Suprantu, kad nevisada yra galimybė plėsti SPA zoną, bet gal tada nereikėtų ir klaidinti klientų, kelias balas ir pirtelę vadinant SPA kompleksu. Bet net ir išeit ramiai iš to SPA nepavyko. Lūžo spintelės spyna, o joje liko visi daiktai. Teko kviestis administratorę, kuri pasakė, jog čia nuolatinė tų spintelių bėda. Neaišku tik, kodėl ji niekaip nesprendžiama iš esmės, o pasirenkama tiesiog karta nuo karto kartu su klientu laužyt spynas:) Bet yra ir pliusų - labai graži vieta, gamta. Židinys, malkos ir šašlykinė prie namuko. Labai malonus ir paslaugus personalas, kuris nuoširdžiai stengiasi taisyt padėtį, tačiau aišku ne viskas priklauso nuo adminų ir padavėjų. Belviliui labai reikėtų atsakingo vadovavimo, turint viziją ir strategiją. Nes potencialo vieta tikrai turi, bet kol kas tas potencialas visiškai nerealizuotas.
 • Pailsėjome neblogai, personalas mandagus, maistas skanus, švarai priekaištų neturime. Aplinka nuostabi žiemą, tiek per langus, tiek vaikštinėjant lauke aplink. Viskas būtų tobula, jei ne keli minusai. Nekliūtų net vonios kriauklė, kuri buvo užsikimšusi, lovos važinėjo/skyrėsi, nors ir buvo užfiksuotos. Labai nuvylė stiprus chloro kvapas baseine ir džekuzi vonioje, net akis graužė. Vyro akys visą vakarą buvo raudonos, ašarojo. Po pramogų grįžus į kambarį pribloškė ir mūsų su dukra maudymosi kostiumėlių, vyro šortų būklė. Per didelė chloro koncentracija išdegino ir pakeitė spalvas. Gaila gerų drabužių, kurie liko sugadinti. Čia tik drabužiai, bet sveikata... :)
Comments