powered by Google translate

For a couple in Paradise - LUX room, restaurant and SPA in Mārcienas manor

Premium
powered by Google translate

You will be accommodated in a cozy and spacious LUX room (40 sq m, tea set, smart TV, WI-FI), attentive staff who will read your wishes from the eyes, in the SPA complex - warm and cold pool with counter current, Needle steam bath, Himalayan salt room . world hits from the famous Jura Lapinski's collection, to which your feet will dance on their own! You can hear such excellent music only in Mărcienas manor! Moreover, there are ample opportunities for walks in the park, forest roads, along the path to springs or other ideas!

The offer includes :
 • Romantic overnight stay in a LUX room for 2 persons;
 • 2-hour visit to the SPA complex;
 • Romantic dinner by candlelight in the restaurant of the House of Lords worth 40 EUR;
 • A hearty breakfast the next morning;
 • A refreshing morning swim in the pool;
 • Sticks for clubbing;
 • Rowboat, bicycle or SUP board rental;
 • Fishing rods and fish in the lake;
 • Golf croquet in the Manor Park;
 • Free parking;

Important:

Advance reservation is required. Additional person or service charges can be found during registration. Children up to 5 years old can stay for free with their parents. For an additional fee, it is also possible to perform therapeutic procedures for both the face and the body with Biomechanical stimulation, which can only be obtained in Latvia at the Mărcienas SPA! You can use the gift card throughout the year, in the period from June 1 - August 31 on all days of the week, in the period from September 1 - May 31 - on Thursdays, Fridays, Saturdays and Sundays. It is not possible to use the gift card on Latvian national holidays: January 1, Easter, May 1, May 4, May 8, May 5 and 23-24. June, November 18, 24-26 and December 31.

Data sheet
Address: "Mārcienas manor" - Lejas Patmalnieki, Mārcienas parish, Madonas prov. See on the map
Persons: 2
Clothes: No clothing requirements
Gift voucher validity: Valid for 12 months from date of purchase
Treatment type of massage/spa: All body
Validity of accomondation: Valid on weekends as well
Season of accomodation: All the year round
Number of nights: 1
Meal: Breakfast, Dinner
Country: Latvia
City LV: Marciena
Regions LV: Vidzeme
Preliminary registration required: Contact information is shown on the gift coupon.
Nemokamas pristatymas ir įpakavimas
Pakeitimo ir pinigų grąžinimo garantija
Saugus apsipirkimas

230,00 €

Service supplier:
Mārcienas muiža
+371 26335000 / +371 64807300 / hotel@hotelmarciena.lv
Mārcienas muiža Google 4.3 / (609)
 • Jauka vieta pie dabas, laba pasākumu vieta, SPA mājā baseins ar lielisku skatu pa logu, bagātīga ēdināšana, numuriņos varētu vēlēties labāku gaismas un skaņas izolāciju un lielāku ūdens spiedienu dušā;)
 • Ļoti brīnišķīga vieta. Apkalpojošais personāls gan administrācijā, gan spa zonā ļoti laipns. Numuriņi silti, tīri, smaržīgi. Atmosfēra senlaicīga, ar odziņu. Spa zona samērā šaura, bet tiešām mājīga, un estētiski skaisti par visu padomāts. Masiere lieliska profesionāle savā jomā. Vakariņās daļa no steika bija mazliet neizdevusies, bet kā atvainošanos restorāns uzsauca saldo ēdienu. Kopumā vieta patīkami pārsteidza.
 • diemžēl SPA - baseina zona galīgi garām. Jāmaksā par baseina apmeklējumu - ūdens auksts. Mazajai pēc baseina apmeklējuma, dēļ aukstā ūdens, cistīts, citi saaukstējušies. Masāžas gan labas, bet diezgan dārgs pasākums. Palasot komentārus, top skaidrs no kurienes meita un bralis dabūja zarnu vīrusu….. biju domājusi, ka vakariņas restorānā pie vainas, bet laikam tomēr baseina ūdens… Brokastis labas. Kalēju mājā patika, ka bija kamīns iekurts, bet sofa gultas - vienkārši briesmīgas!!! Nevar izgulēties vispār. Kā mazliet pakusties, pagriezies, tā čīkst. Arī matracis plāns. Visu cauri var just. Pa nakti arī trubās kas svilpoja, kanalizācijā arī bija trokšņi. Neviens īsti neizgulējās. Plus vēl bija pilns ar mušām, arī lapsene bija uz aizkariem. Vieta ir ļoti skaista. Lauku idille. Recepcija - jauka Restorāna viesmīle gan bija nedraudzīga. Vajadzētu pamācīties smaidīt un komunicēt ar cilvēkiem varbūt, ne tikai sausi atcirst.. iespējams, ka vienai daudz darba bija, tāpēc tā..vai vienkārši tāds smagnējs cilvēks
 • Palikt, izbaudīt, atpūsties. Skaistums neaprakstāms, kluss, dabas pilns. Tā es varu aprakstīt šo “ magical “ vietu. Diemžēl biju tikai uz SPA, bet noteikti atgriezīšos lai paliktu šeit. Atrodas klusā, nomaļā vietā, nav sabiedriska - tas ir pats skaistākais, viss apkārt ir dabas apvīts, kluss, tev ir laiks sev. SPA piedāvājums diezgan plašs un iekštelpu baseins - neatvairāms, kā arī kas neparasts - pirts iekšā pie baseina. Pirtīm arī diezgan liela izvēle priekš šādas vietas. Noteikti ieteiktu aizbraukt un izbaudīt, manuprāt ļoti izcils būs pāriem! ??
 • Spa apmeklējums bija ļoti jauks un patīkams. Mani priecēja tas, ka nebija daudz citu apmeklētāju un varēja justies brīvi. Pats spa kompleks bija skaisti iekārtots, kā arī pavadītais laiks pirtīs, baseinā un āra burbuļvannā bija neaizmirstams. Iesaku šo spa ik vinam, kas grib labi atpūsties no ikdienas steigas.
Comments