powered by Google translate

Gift card for Mărcienas manor services

powered by Google translate

You have the opportunity to spend time in one of the most beautiful manors in Latvia, in a picturesque place by the lake! You can use the gift card: in a hotel, apartments or hostel, or for relaxation in the SPA area. There is an opportunity to enjoy a beautiful dinner in the manor restaurant by candlelight, listening to something really great - 50-70. world hits from the famous Juras Lapinski's collection, to which your feet will dance by themselves! There is a charming SPA - Needle steam bath, warm and cold pool with counter current and nature painting behind the windows, Himalayan salt room, Hay steam chairs, Contrast shower, Sauna, Artic SPA hot tub on the outdoor terrace, bathrobes, slippers, towels, ladies - lotion and cotton pads for removing make-up, herbal teas, water. When a cup of tea is steaming in your hands, you can forget the dark clouds of the whole world in the soft loungers here! And what's more, in Mārciena there are also medical procedures for both the face and the body with Biomechanical stimulation, which can only be received here in Latvia. The effect of the BMS procedure is felt immediately. Moreover, there are ample opportunities for walks in the park, forest roads, along the path to springs or other ideas. Take a look at hotelmarciena.lv !

The offer includes :
  • Selected services from the range of offers of Mārcienas manor in the value of a gift card

Important:

Mandatory advance reservation! You can view all the services of Mārciena Manor on the website hotelmarciena.lv . When making a reservation, please indicate your gift card reservation code and selected services.

Data sheet
Address: "Mārcienas manor" - Lejas Patmalnieki, Mārcienas parish, Madonas prov. See on the map
Persons: Unlimited
Clothes: No clothing requirements
Gift voucher validity: Valid for 12 months from date of purchase
Validity of accomondation: Valid on weekends as well
Season of accomodation: All the year round
Number of nights: Unlimited
Country: Latvia
City LV: Marciena
Regions LV: Vidzeme
Preliminary registration required: Contact information is shown on the gift coupon.
Nemokamas pristatymas ir įpakavimas
Pakeitimo ir pinigų grąžinimo garantija
Saugus apsipirkimas
Input price from 40 to 150 €
Input price
Service supplier:
Mārcienas muiža
+371 26335000 / +371 64807300 / hotel@hotelmarciena.lv
Google 4.3 / (609)
  • Jauka vieta pie dabas, laba pasākumu vieta, SPA mājā baseins ar lielisku skatu pa logu, bagātīga ēdināšana, numuriņos varētu vēlēties labāku gaismas un skaņas izolāciju un lielāku ūdens spiedienu dušā;)
  • Ļoti brīnišķīga vieta. Apkalpojošais personāls gan administrācijā, gan spa zonā ļoti laipns. Numuriņi silti, tīri, smaržīgi. Atmosfēra senlaicīga, ar odziņu. Spa zona samērā šaura, bet tiešām mājīga, un estētiski skaisti par visu padomāts. Masiere lieliska profesionāle savā jomā. Vakariņās daļa no steika bija mazliet neizdevusies, bet kā atvainošanos restorāns uzsauca saldo ēdienu. Kopumā vieta patīkami pārsteidza.
  • diemžēl SPA - baseina zona galīgi garām. Jāmaksā par baseina apmeklējumu - ūdens auksts. Mazajai pēc baseina apmeklējuma, dēļ aukstā ūdens, cistīts, citi saaukstējušies. Masāžas gan labas, bet diezgan dārgs pasākums. Palasot komentārus, top skaidrs no kurienes meita un bralis dabūja zarnu vīrusu….. biju domājusi, ka vakariņas restorānā pie vainas, bet laikam tomēr baseina ūdens… Brokastis labas. Kalēju mājā patika, ka bija kamīns iekurts, bet sofa gultas - vienkārši briesmīgas!!! Nevar izgulēties vispār. Kā mazliet pakusties, pagriezies, tā čīkst. Arī matracis plāns. Visu cauri var just. Pa nakti arī trubās kas svilpoja, kanalizācijā arī bija trokšņi. Neviens īsti neizgulējās. Plus vēl bija pilns ar mušām, arī lapsene bija uz aizkariem. Vieta ir ļoti skaista. Lauku idille. Recepcija - jauka Restorāna viesmīle gan bija nedraudzīga. Vajadzētu pamācīties smaidīt un komunicēt ar cilvēkiem varbūt, ne tikai sausi atcirst.. iespējams, ka vienai daudz darba bija, tāpēc tā..vai vienkārši tāds smagnējs cilvēks
  • Palikt, izbaudīt, atpūsties. Skaistums neaprakstāms, kluss, dabas pilns. Tā es varu aprakstīt šo “ magical “ vietu. Diemžēl biju tikai uz SPA, bet noteikti atgriezīšos lai paliktu šeit. Atrodas klusā, nomaļā vietā, nav sabiedriska - tas ir pats skaistākais, viss apkārt ir dabas apvīts, kluss, tev ir laiks sev. SPA piedāvājums diezgan plašs un iekštelpu baseins - neatvairāms, kā arī kas neparasts - pirts iekšā pie baseina. Pirtīm arī diezgan liela izvēle priekš šādas vietas. Noteikti ieteiktu aizbraukt un izbaudīt, manuprāt ļoti izcils būs pāriem! ??
  • Spa apmeklējums bija ļoti jauks un patīkams. Mani priecēja tas, ka nebija daudz citu apmeklētāju un varēja justies brīvi. Pats spa kompleks bija skaisti iekārtots, kā arī pavadītais laiks pirtīs, baseinā un āra burbuļvannā bija neaizmirstams. Iesaku šo spa ik vinam, kas grib labi atpūsties no ikdienas steigas.
Comments