powered by Google translate

Great summer vacation at Lake Usma for the family

Premium
powered by Google translate

Treat yourself and your loved ones to a pleasant and unforgettable vacation. Usma SPA Hotel & Camping offers you a great vacation by one of the most beautiful lakes in Latvia - Lake Usma. Here you can enjoy a peaceful vacation with your family and create unforgettable memories on a yacht trip.

The offer includes :
  • 1 night in a three-room family room for 2 adults and 3 children up to 12 years old;
  • A fruit-sweet plate in the room;
  • Two-hour yacht trip on Lake Usma;
  • Leisurely breakfast in the restaurant;
  • Free parking;

Important:

The gift card can be used from May 1 to September 30, on all days of the week. Mandatory advance reservation, which can be canceled no later than 30 days before the reserved time. Additional person or service charges can be found during registration.

Data sheet
Address: "Usma SPA Hotel & Camping" - "Priežkalni", Usma parish, Ventspils district, Usma, LV-3619 See on the map
Exact participants number: 2 adults and 3 children up to 12 years old
Clothes: No clothing requirements
Gift voucher validity: Valid for 12 months from date of purchase
Season: May 1 - September 30
Validity of accomondation: Valid on weekends as well
Season of accomodation: Summer
Number of nights: 1
Meal: Breakfast
Country: Latvia
City LV: Usma
Regions LV: Kurzeme
Preliminary registration required: Contact information is shown on the gift coupon.
Nemokamas pristatymas ir įpakavimas
Pakeitimo ir pinigų grąžinimo garantija
Saugus apsipirkimas

250,00 €

Service supplier:
Usma SPA Hotel & Camping
+371 26334500 / +371 63630491
Usma SPA Hotel & Camping Google 4.6 / (716)
  • Lieliska vieta mierīgai atpūtai un relaksācijai nedēļas nogalē. Viss tīrs un sakopts, mājīgi numuriņi, personāls ļoti atsaucīgs un pretimnākošs.Restorānā viss garšīgi par saprātīgām cenām,brokastu galds ļoti bagātīgs. Paldies par jauko atpūtu! Noteikti brauksim vēl.
  • Lieliska vieta klusai un mierpilnai atpūtai. SPA centrs piedzīvojis kosmētisko remontu, svētdienas pēcpusdienā viss tīrs, sakopts. Baseins un telpas patīkami siltas (kas agrāk bija problēma). Laipns un pretīmnākošs personāls. Gardas vakariņas restorānā garantētas. Kopumā- lieliski, noteikti brauksim vēl!
  • Baudījām romantisko piedāvājumu. Fantastiskas iespējas, pasakainas sajūtas, perfektas masāžas un ideālas pirtis, ļoti garšīgas vakariņas, daudzveidīgs piedāvājums brokastīm. Brauksim vēl! Ļoti patika!!!
  • Palikām mājiņa! Tualetē ienākot kanalizācijas smaka ? Numuriņš piesmacis! ?izvedina un tad ir ok! Vasara ar bērniem atbraukt lai būtu chill-super ! Bet ka patīk galīgi garām ! Vakariņas restorāna ļoti ļoti garšīgas❤️ Bet no rīta dzird visu ko ņemās un darās blakus mājiņas ! Piespiedu labprātīga kārta -dabon celties kopā ar kaimiņiem kas blakus māja bļaustās ??? Atnākot brokastis 9:50-nav neka ēdama ?pāris gaļas Šķēles siera Šķēles un daži dārzeni …nu - varbūt trāpījām ne īsta laika ne īsta vieta! bet otras dienas privāto spa atcelam un devāmies maja ar sarūgtinājumu ??‍♀️
  • Skaista vieta atpūtai un relaksam. SPA ir baseins, 3 pirtis, burbuļvanna. Iespēja izmantot dažādas aktivitātes uz ūdens. Restorāns patīkams.
Comments