powered by Google translate

Romantic rest with SPA "Vytautas Mineral SPA" in Biršton

powered by Google translate

The wellness and recreation complex, the only mineral spa house in the Baltic region, Vytautas Mineral SPA, invites you for a pleasant respite. More than 12 thousand are located on an area of ​​even 9 hectares. square meters modern relaxation oasis. Vytautas Mineral SPA's exclusive interior, professional service and high quality of services will help you properly relax and enjoy a pleasant rest wrapped in a soft bathrobe.

The offer includes :
 • accommodation in a mini double room for 2 persons;
 • breakfast;
 • consultation of a doctor/personal health care specialist;
 • mineral water;
 • unlimited access to swimming pools and saunas;
 • group training;
 • fitness gym;
 • reading room;
 • wireless Internet;
 • free parking space;

Important:

Arrival is possible only on working days (earliest arrival on Sunday, latest departure on Friday) until 31.05.2024. The gift coupon is not valid from 30.10.2023 to 04.11.2023; 2023.12.25-2024.01.06; 2024.02.19-2024.02.23; 2024.04.02-2024.04.05. Arrival from 3 p.m. Departure before 12 o'clock Birštonas resort tax (2 EUR/person) is not included in the price. This fee does not apply to persons under 18 years of age. Ask about the price of an additional person in the room at the time of registration. If the reservation is canceled less than 72 hours in advance. until arrival, the coupon is considered used. Consultation with a doctor/personal health care professional is essential. Passport services cannot be used without consultation.

Data sheet
Address: "Vytautas Mineral SPA", Karalianės Barboras al. 2, Birštonas See on the map
Persons: 2
Clothes: No clothing requirements
Gift voucher validity: Expiry date 23.06.2023
Validity of accomondation: Valid only on work days
Season of accomodation: Autumn, Winter, Spring
Number of nights: 1, 2, 3, 4 (price differs, select above at "Number of nights")
Meal: Breakfast
Country: Lithuania
City LT: Birstonas
Preliminary registration required: Contact information is shown on the gift coupon.
Nemokamas pristatymas ir įpakavimas
Pakeitimo ir pinigų grąžinimo garantija
Saugus apsipirkimas
 • Nights

95,00 €

Service supplier:
Vytautas Mineral SPA
+370 319 42139; reservation@spavytautas.lt. During the reservation, it is necessary to provide the data of all arriving persons.
Google 4 / (774)
 • Kambariai gražūs, tvarkingi. Pusryčiai skanūs. Vietovė super, o, bet, tačiau personalo ,,atžagarumas” wow. Atėjus pusryčių pasitinka nepatenkinta moterytė, kurios pirmi žodžiai ,,su šlepetėmis nepriimam”. Išvažiuojant iš viešbučio – akis vartanti administratorė. Vienintelės malonios ir sudėtingiausią darbą atliekančios darbuotojos buvo valytojos, ačiū joms už jų malonų bendravimą ir šypsenas.☀️
 • Labai patiko viesnage. Zmonu nebuvo daug,spa naudojomes laisvai visim pirtim,dzakuzi,visada buvo vietu visur. Baseinas vaikams daugiau tokiems maziems iki 4 metu. Vyresnem jau nebus ka veikti,nebent kas moka plaukti,nes kitur jau gylu. Bravo restoranui už svediska stala,25€ zmogui bet maistas superinis,pasirinkimas didelis,desertai isvis wow:musiniai pyragaiciai,žele, pyragu,eklerai su kremu, vaisiu asorti didziulis. Verta vakarieniauti 100%. Kambariai nedodeli,bet jaukus,yra chalatai slepetes,kuno kremas wow? Pusryciai irgi super. Ejome ir kita diena iki 12val i baseina,zmoniu zymiai maziau. Issikraustymas iki 12 val. Hole yra mineralinio vandens kranelis. Minusas tik vienas:ziauriai nepatogios pagalves ??
 • Chalatai neatitinka dydžių, kiek pilkos spalvos, pliusas kad medvilniniai. Vonios plyteles kiek apkalkėjusios bet dar pakenčiamos, tačiau bendras kambario vaizdas toli nuo to kokį norėtumėm matyti. Standarto kambaryje nėra servėtėlių ir kūno lasjono. Pasiteiravus registratūroje ar nepamiršo ,paklausė koks kambarys ir paaiskino kad pirmam aukšte, standartiniuose kambariuose, “Titaniko varguoliams”, nepriklauso. Tačiau išvažiuojant kažkodėl vietoj isleistos sumos eurų turėjau sumokėti 1euru daugiau. Nes registratūros darbuotojos kažkaip nesugebėjo iš avansu sumokėtos sumos paimi vieną eurą pagalvės mokesčiui. Jiems gaila vienkartinio kūno pienelio ir akys nežiba imant daugiau nei klientas išleido. Iš manęs euras iš jūsų gal jau dešimt, kas žino? Vytautas spa išleidau tiek kiek išleidau, kodėl turėjau mokėti daugiau taip ir nesupratau - ar čia mergaitės taip prie algos užsidirba, ar čia tokia vadovų politika. Visiems būsimiems klientams linkiu - apmokant avansu pagalvoti ar nebūsite apgauti išvažiuojant .
 • Manau kad savitarnos vakariene 2 zmonems uz 50€ kaina tikrai didele, uz ta kaina isidedi lekstute ir tai nieko labai ten wow nera, aisku gali krautis ir daugiau na bet kiek vienas zmogus gali suvalgyti? Aisku nuotaika labiausiai gadino ne vakarienes kaina o tai kad po pirties tikiesi labai puikiai issimiegoti bet realiai tai kas liecia miega tai absoliuciai cia jokio komforto nera ir visa naktis bemiege. Lova siaubingai kieta o tokiu kvadratiniu pagalviu nuo kuriu gali kakla nusilauzti tai apskritai tokiu niekur pasaulyje nemaciau. Kas liecia miega tai viskas siuo klausimu labai atgyvene ir gale dienos kambarys visai nevertas tos kainos nes jame negali net pailseti. Realiai jeigu butu buves Birstone geresnis pasirinkimas cia tikrai daugiau nevaziuociau.
 • Noriu ispeti besilankancias nesciasias del spa proceduru. Spa administratore neispeja, kad uz visas proceduras mokesite pilna kaina, taciau jas jums darys dvigubai trumpiau ir tep lep tik del to,kad esate nescia. Su sia informacija mane supazindino puse lupos atejusi procedura daryti moteris. Renkantis masaza 90min, jums ji darys iki 45min tik del to,kad laukiates. Racionalaus paaiskinimo deja nera ir taip su visomis proceduromis. Buvau mineralizuojanciame kuno spa rituale(kuno sveitimas + molio iviniojimas). Sveitimas vyko bele ir buvo siulyta paciai pasisveisti pilva ? pati procedura atlikusi moteris garsiai ivertino savo darba kaip “zinai nei cia tave pasveisi geriau nei palaikysi molio iviniojime”. Del molio iviniojimo, truko 12min, sveitimas apie 10min. Tureciau pamineti,kad proceduros laikas turejo trukti 60min. Taip pat atsipalaiduoti jums neleis, nes bus atidarytas pokalbiu souw visos proceduros metu. Zodziu, daugiau deja, neisime.
Comments