powered by Google translate

Overnight "Lost in the Pines" with a hot tub under the open sky, watching the stars

New Premium
powered by Google translate

In the recreation complex "Pazust Priedēs" you can enjoy the fresh air of the pine forest and the sea, the harmony of nature and a wonderful rest by relaxing in a hot tub under the open sky. The holiday home is equipped with everything you need for your complete comfort and well-being - cozy living room, modern bathrooms, fully equipped kitchen, air conditioner/heater, grill area and what's special - a gong instrument for new sensations.

The offer includes :
  • Accommodation in a holiday home for 2 persons - 1 night;
  • Everything you need for a comfortable stay (bathroom with warm floors, refrigerator, stove, accessories, coffee machine, Smart TV, bed linen, towels, spacious terrace);
  • Relaxing in the hot tub;

Important:

Mandatory advance reservation, which cannot be canceled. The service can be used throughout the year, on any day of the week. Entry from 15:00, departure by 11:00 a.m. Extra person and service charges can be found at the time of booking.

Data sheet
Address: "Pazust Priedēs" - Bernāti, Nīcas parish, Southern Kurzeme district, LV-3473 See on the map
Persons: 2
Clothes: No clothing requirements
Gift voucher validity: Valid for 12 months from date of purchase
Season: All year
Validity of accomondation: Valid on weekends as well
Season of accomodation: All the year round
Number of nights: 1
Country: Latvia
City LV: Liepaja, Bernati
Regions LV: Kurzeme
Preliminary registration required: Contact information is shown on the gift coupon.
Nemokamas pristatymas ir įpakavimas
Pakeitimo ir pinigų grąžinimo garantija
Saugus apsipirkimas

250,00 €

Service supplier:
Pazust Priedēs
+371 28605177 / info@pazustpriedes.lv
Pazust Priedēs Google 5 / (18)
  • Lieliska, mierpilna atpūta. Milzīgs plus, ka mājiņas nav tuvu viena otrai, līdz ar to iespēja baudīt privātumu! Fantastiski plkst.22.00 gulēt džakuzī, skatīties zvaigznēs un fonā dzirdēt jūras šalkoņu! Atpūta bija janvāra mēnesī, bet noteikti izbaudīsim arī šeit atpūtu vasarā!
  • Paldies par jauko un silto sagaidīšanu! Skaistais plašums un priedes rada mieru un klusumu! Pirtiņa nomierina, super, ka bija pieejamas dažādas ēteriskās eļļiņas! ❤️ Iesaku uz visiem 100%, pat, ja jāmēro tāls ceļš līdz Liepājai, tas ir tā vērts!
  • Namiņš bija mājīgs un ļāva mums pilnīgi iegrimt rudenīgajā noskaņā, baudot siltas vakariņas un sarkanvīnu uz terases. Šis bija lielisks ceļojums, lai iemūžinātu rudenīgās dabas skaistumu un relaksētos tās klusumā.
  • Burvīga vieta atpūtai netālu no jūras. Miers un klusums, priežu smarža, relaksējoša pirts ar gongu skaņām. Pilnīgs relaksējošs atpūtas brīdis. Paldies par burvīgo piedzīvojumu!
  • Paldies par atpūtu, paldies par šo superīgo vietu! Ienākot mājiņā uzreiz ir tāda māju sajūta. Miers. Klusums. Īstā vieta, kur pazust no ikdienas rutīnas. Jūs tiešām esat piedomājuši pie daudzām mazām, bet tai pat laikā tik ļoti būtiskām detaļām, kas kopā rada šo burvīgo atmosfēru. Uz atgriešanos! ??
Comments