powered by Google translate

Romantic overnight stay in the recreation complex "Pazust Priedēs"

powered by Google translate

Peaceful and relaxing rest 500 m from the sea - in the recreation complex "Pazust Priedēs" surrounded by pine trees. A place to escape from the hustle and bustle of the city and connect with nature. The holiday home has a comfortable and cozy living room, a fully equipped kitchen with a coffee machine, a modern bathroom, an extremely comfortable bed, an air conditioner/heater for your well-being, a loft floor for special moments and a grill area, as well as a Gong instrument that will allow you to experience unprecedented sensations.

The offer includes :
  • 1 night in a well-furnished holiday home for 2 persons;
  • The holiday home has a designer bathroom with a shower and warm floors, an equipped kitchen (fridge, stove, kitchen utensils), Smart TV, coffee machine, wardrobe, panoramic view of the pine trees and the pond, a spacious terrace, bed linen and towels.;

Important:

Mandatory advance reservation, which cannot be canceled. You can use the gift card all year round, every day of the week. Entry from 15:00, departure by 11:00 a.m. Extra person and service charges can be found at the time of booking.

Data sheet
Address: "Pazust Priedēs" - Bernāti, Nīcas parish, Southern Kurzeme district, LV-3473 See on the map
Persons: 2
Clothes: No clothing requirements
Gift voucher validity: Valid for 12 months from date of purchase
Validity of accomondation: Valid on weekends as well
Season of accomodation: All the year round
Number of nights: 1
Country: Latvia
City LV: Liepaja, Bernati
Regions LV: Kurzeme
Preliminary registration required: Contact information is shown on the gift coupon.
Nemokamas pristatymas ir įpakavimas
Pakeitimo ir pinigų grąžinimo garantija
Saugus apsipirkimas

200,00 €

Service supplier:
Pazust Priedēs
+371 28605177 / info@pazustpriedes.lv
Google 5 / (18)
  • Lieliska, mierpilna atpūta. Milzīgs plus, ka mājiņas nav tuvu viena otrai, līdz ar to iespēja baudīt privātumu! Fantastiski plkst.22.00 gulēt džakuzī, skatīties zvaigznēs un fonā dzirdēt jūras šalkoņu! Atpūta bija janvāra mēnesī, bet noteikti izbaudīsim arī šeit atpūtu vasarā!
  • Paldies par jauko un silto sagaidīšanu! Skaistais plašums un priedes rada mieru un klusumu! Pirtiņa nomierina, super, ka bija pieejamas dažādas ēteriskās eļļiņas! ❤️ Iesaku uz visiem 100%, pat, ja jāmēro tāls ceļš līdz Liepājai, tas ir tā vērts!
  • Namiņš bija mājīgs un ļāva mums pilnīgi iegrimt rudenīgajā noskaņā, baudot siltas vakariņas un sarkanvīnu uz terases. Šis bija lielisks ceļojums, lai iemūžinātu rudenīgās dabas skaistumu un relaksētos tās klusumā.
  • Burvīga vieta atpūtai netālu no jūras. Miers un klusums, priežu smarža, relaksējoša pirts ar gongu skaņām. Pilnīgs relaksējošs atpūtas brīdis. Paldies par burvīgo piedzīvojumu!
  • Paldies par atpūtu, paldies par šo superīgo vietu! Ienākot mājiņā uzreiz ir tāda māju sajūta. Miers. Klusums. Īstā vieta, kur pazust no ikdienas rutīnas. Jūs tiešām esat piedomājuši pie daudzām mazām, bet tai pat laikā tik ļoti būtiskām detaļām, kas kopā rada šo burvīgo atmosfēru. Uz atgriešanos! ??
Comments