powered by Google translate

Overnight stay with a private SPA area in the recreation complex "Pazust Priedēs"

powered by Google translate

Enjoy a relaxing and peaceful vacation by the sea - in the recreation complex Pazust Priedēs. The harmony of nature is connected by a year-round vacation home, a comfortable, cozy living room, a fully equipped kitchen with a coffee machine, a modern bathroom, an especially comfortable bed, an air conditioner/heater for your well-being, a loft floor for special moments and a grill area. In addition, the mini-spa area provides an opportunity to truly relax, the living room is equipped with a Gong instrument for even more special and unfelt sensations.

The offer includes :
  • 1 night in a well-furnished holiday home for 2 persons;
  • The holiday home has a designer bathroom with a shower and warm floors, an equipped kitchen (fridge, stove, kitchen utensils), Smart TV, coffee machine, wardrobe, panoramic view of the pine trees and the pond, a spacious terrace, bed linen and towels.;
  • Visit to the mini-SPA area;
  • Sauna session;

Important:

Mandatory advance reservation, which cannot be canceled. You can use the gift card all year round, every day of the week. Arrival from 15:00, departure by 11:00 a.m. Extra person and service charges can be found at the time of booking. For an additional payment on the spot, it is also possible to go in a hot tub.

Data sheet
Address: "Pazust Priedēs" - Bernāti, Nīcas parish, Southern Kurzeme district, LV-3473 See on the map
Persons: 2
Clothes: No clothing requirements
Gift voucher validity: Valid for 12 months from date of purchase
Validity of accomondation: Valid on weekends as well
Season of accomodation: All the year round
Number of nights: 1
Country: Latvia
City LV: Liepaja, Bernati
Regions LV: Kurzeme
Preliminary registration required: Contact information is shown on the gift coupon.
Nemokamas pristatymas ir įpakavimas
Pakeitimo ir pinigų grąžinimo garantija
Saugus apsipirkimas

250,00 €

Service supplier:
Pazust Priedēs
+371 28605177 / info@pazustpriedes.lv
Pazust Priedēs Google 5 / (18)
  • Lieliska, mierpilna atpūta. Milzīgs plus, ka mājiņas nav tuvu viena otrai, līdz ar to iespēja baudīt privātumu! Fantastiski plkst.22.00 gulēt džakuzī, skatīties zvaigznēs un fonā dzirdēt jūras šalkoņu! Atpūta bija janvāra mēnesī, bet noteikti izbaudīsim arī šeit atpūtu vasarā!
  • Paldies par jauko un silto sagaidīšanu! Skaistais plašums un priedes rada mieru un klusumu! Pirtiņa nomierina, super, ka bija pieejamas dažādas ēteriskās eļļiņas! ❤️ Iesaku uz visiem 100%, pat, ja jāmēro tāls ceļš līdz Liepājai, tas ir tā vērts!
  • Namiņš bija mājīgs un ļāva mums pilnīgi iegrimt rudenīgajā noskaņā, baudot siltas vakariņas un sarkanvīnu uz terases. Šis bija lielisks ceļojums, lai iemūžinātu rudenīgās dabas skaistumu un relaksētos tās klusumā.
  • Burvīga vieta atpūtai netālu no jūras. Miers un klusums, priežu smarža, relaksējoša pirts ar gongu skaņām. Pilnīgs relaksējošs atpūtas brīdis. Paldies par burvīgo piedzīvojumu!
  • Paldies par atpūtu, paldies par šo superīgo vietu! Ienākot mājiņā uzreiz ir tāda māju sajūta. Miers. Klusums. Īstā vieta, kur pazust no ikdienas rutīnas. Jūs tiešām esat piedomājuši pie daudzām mazām, bet tai pat laikā tik ļoti būtiskām detaļām, kas kopā rada šo burvīgo atmosfēru. Uz atgriešanos! ??
Comments