powered by Google translate

Romantic overnight stay in the recreation complex "Pazust Priedēs" on working days

New
powered by Google translate

You can enjoy a peaceful rest in the "Pazust Priedēs" recreation complex. The complex is surrounded by pine forests and the sea is only 500 meters away! Spend a relaxing holiday in a holiday home with a wonderful panoramic view of the pines and the water body, equipped kitchen, modern bathroom, super comfortable bed, air conditioner/heater, barbecue area and a Gong instrument that will give you an experience like never before.

The offer includes :
  • Romantic overnight stay in a holiday home for 2 persons - 1 night;
  • Everything you need for a comfortable stay (bathroom with warm floors, refrigerator, stove, accessories, coffee machine, Smart TV, bed linen, towels, spacious terrace);

Important:

Mandatory advance reservation, which cannot be canceled. The service can be used from October 1 to May 31, from Sunday to Thursday. Entry from 15:00, departure by 11:00 a.m. Extra person and service charges can be found at the time of booking.

Data sheet
Address: "Pazust Priedēs" - Bernāti, Nīcas parish, Southern Kurzeme district, LV-3473 See on the map
Persons: 2
Clothes: No clothing requirements
Gift voucher validity: Valid for 12 months from date of purchase
Season: October 1 - May 31
Validity of accomondation: Valid only on work days
Season of accomodation: Autumn, Winter, Spring
Number of nights: 1
Country: Latvia
City LV: Liepaja, Bernati
Regions LV: Kurzeme
Preliminary registration required: Contact information is shown on the gift coupon.
Nemokamas pristatymas ir įpakavimas
Pakeitimo ir pinigų grąžinimo garantija
Saugus apsipirkimas

160,00 €

Service supplier:
Pazust Priedēs
+371 28605177 / info@pazustpriedes.lv
Pazust Priedēs Google 5 / (18)
  • Lieliska, mierpilna atpūta. Milzīgs plus, ka mājiņas nav tuvu viena otrai, līdz ar to iespēja baudīt privātumu! Fantastiski plkst.22.00 gulēt džakuzī, skatīties zvaigznēs un fonā dzirdēt jūras šalkoņu! Atpūta bija janvāra mēnesī, bet noteikti izbaudīsim arī šeit atpūtu vasarā!
  • Paldies par jauko un silto sagaidīšanu! Skaistais plašums un priedes rada mieru un klusumu! Pirtiņa nomierina, super, ka bija pieejamas dažādas ēteriskās eļļiņas! ❤️ Iesaku uz visiem 100%, pat, ja jāmēro tāls ceļš līdz Liepājai, tas ir tā vērts!
  • Namiņš bija mājīgs un ļāva mums pilnīgi iegrimt rudenīgajā noskaņā, baudot siltas vakariņas un sarkanvīnu uz terases. Šis bija lielisks ceļojums, lai iemūžinātu rudenīgās dabas skaistumu un relaksētos tās klusumā.
  • Burvīga vieta atpūtai netālu no jūras. Miers un klusums, priežu smarža, relaksējoša pirts ar gongu skaņām. Pilnīgs relaksējošs atpūtas brīdis. Paldies par burvīgo piedzīvojumu!
  • Paldies par atpūtu, paldies par šo superīgo vietu! Ienākot mājiņā uzreiz ir tāda māju sajūta. Miers. Klusums. Īstā vieta, kur pazust no ikdienas rutīnas. Jūs tiešām esat piedomājuši pie daudzām mazām, bet tai pat laikā tik ļoti būtiskām detaļām, kas kopā rada šo burvīgo atmosfēru. Uz atgriešanos! ??
Comments