Manicure, pedicure and gel polish in Vilnius

"Gatineau" beauty salon, located in the old town of Vilnius and has years of successful work in the field of beauty. In a cozy and stylish salon you will find everything you need for your hair, facial, body skin and nail care. Beauty services are provided only by high-end professionals: hairdressers - stylists, manicure masters and cosmetologist.

Beautiful nail polish and beautiful pedicure performed by beauty salon professionals. Manicure and pedicure according to your needs and wishes. 

The offer includes :
  • 2 h. 30 min - 3 h. manicure, pedicure, fingernails and toenails gel polish procedure;
  • 20% one-time discount for hair cutting and dyeing;
Data sheet
Address: Beauty salon "Gatineau", Totorių str. 19, Vilnius See on the map
Duration: 2 val. 30 min. - 3 val.
Persons: 1
Clothes: No clothing requirements
Gift voucher validity: Valid for 12 months from date of purchase
Season: All year
Treatment type of massage/spa: Hands
Country: Lithuania
City LT: Vilnius
Preliminary registration required: Contact information is shown on the gift coupon.
Coupon language: Lithuanian
Nemokamas pristatymas ir įpakavimas
Pakeitimo ir pinigų grąžinimo garantija
Saugus apsipirkimas

73,00 €

Service supplier:
Gatineau
+37052618364, +37067544448
Comments
  • Pirkeja
    Confirmed.
    Labai blogi atsiliepimai apie būtent šį kuponą kuriame atliekamas manikiuras ir pedikiuras, Gatineau grožio salone.Kupono vertė net 65€ kur turetu butu 2,5-3h proceduros, taciau realybe tokia , kad procedura i kuria pabreziu ieina manikiuras ir pedikiuras truko 1val laiko! Aptarnaujinti mergina nemaloni, ant keliu pasodina suni, be jokio atsiklausimo, net neaisku ar irankiai sterilus ir dezinfekuoti.Labai nerekomenduoju, taupykite pinigelius rinkdamiesi kita salona!
    Comment Reply: Laba diena, Dėkojame už Jūsų atsiliepimą. Apgailestaujame, kad paslauga nepateisino Jūsų lūkesčių. Pridedame "Gatineau" grožio salono komentarą: „Procedūros trukmės vertinimas yra labai individualus dalykas, būna klientų kurių nago plokštelė lygi, minimalios odelės ir panašiai, atsižvelgiant į tai procedūros trukmė ir sutrumpėja, kai kuriems klientams netgi patinka kai paslauga yra atliekama greitai, taupant jų brangų laiką. Suprantame, kad kartais net ir labai geriems specialistams nepavyksta užmegzti ryšio su klientu, išsiaiškinti jo lūkesčių ir tuo pačiu pasiekti geriausio rezultato, todėl visada laukiame komentarų ir nuomonės iš karto po procedūros, kad turėtume galimybę ištaisyti klaidas, jeigu tokių padarėme. Šiuo atveju komentarų po procedūros negavome, atrodė, kad klientė išėjo patenkinta“. Gražios dienos.