Hair cut for Her and Him in the beauty salon "Gatineau" in Vilnius

"Gatineau" beauty salon, located in the old town of Vilnius and has years of successful work in the field of beauty. In a cozy and stylish salon you will find everything you need for your hair, facial, body skin and nail care. Beauty services are provided only by high-end professionals: hairdressers - stylists, manicure masters and cosmetologist.

Both masculine and feminine hairstyle carried out in accordance with the latest fashion trends, which are applied individually to the selection of the hairstyle according to face shape and ypur style. Beauty salon masters works and study hard in order to propose the most beautiful and stylish hairstyles.

The offer includes :
  • 1 hour of hair cut at the same time for Her and Him
Data sheet
Address: Beauty salon "Gatineau", Totorių str. 19, Vilnius See on the map
Duration: 1 hour
Persons: 2
Clothes: No clothing requirements
Gift voucher validity: Valid for 12 months from date of purchase
Season: All year
Treatment type of massage/spa: Head and face
Country: Lithuania
City LT: Vilnius
Preliminary registration required: Contact information is shown on the gift coupon.
Nemokamas pristatymas ir įpakavimas
Pakeitimo ir pinigų grąžinimo garantija
Saugus apsipirkimas

70,00 €

Service supplier:
Gatineau
+37052618364, +37067544448
Google 4.5 / (162)
  • Kokybiškos paslaugos, kiek teko bandyti.
  • Dėl depresijos ir ilgalaikio gulėjimo lovoje ir plaukų nepriežiūros labai susivėlė plaukai per pusę galvos, kurių nebuvo įmanoma iššukuoti. Salonas iškart sutiko padėti, atvykti nemokamai konsultacijai. Meistrė Renata buvo pozityvi ir profesionali, pasiryžusi padėti. Esu patenkinta, kaip sutvarkė plaukus, o svarbiausia, kad maloniai ir empatiškai bendravo visas personalas. Nesulaukiau jokių komentarų dėl taip apleistų plaukų. Dėkoju ?
  • Jeigu norite išmesti pinigus eikite į ši saloną,priėmė ukrainiečių,isanksto neperseja,savininkė sėdi viduryje salono kaip Vanagas ir seka savo pinigus ir darbuotojus,jokio subtilumo ,ukrainietės darbas buvo baisus, ismeciau 190€ i šiukšlių kibira,dabar ieškau kur kaip atitaisyti visa ši siaubą
  • Labai jauti vietelė. Buvau pirma karta, labai bijojau, tačiau likau patenkinta . Puiki meistrė Edita, visiems rekomenduoju.
  • Pasirinkus paslaugą - kirpimas + dažymas, atliekamas tik dažymas.. galėjau primint kokią paslaugą buvau pasirinkusi, bet jau džiovinant plaukus supratau, kad net neverta užsimint, nes jau kita lankytoja laukė savo procedūrų.. deja, artimieji bei draugai net nepastebėjo jokių pokyčių (plaukų dažymo).
Comments