2 nights family package „Our adventure in Saaremaa“

Asa Spa Hotel is an ideal vacation spot for families, offering various entertainment and relaxation opportunities for children, young people and adults alike. While parents relax enjoying spa treatments, children can spend time in the playroom or the water center.

The offer includes :
 • Accommodation for 2 nights and 3 days for two adults and one child under 16 years;
 • Rich buffet breakfast;
 • One spa-treatment for child from selection below: Foaming chamomile bath / enjoyable childrens' massage;
 • 40 min. one spa-treatment for both adults from selection below: Hand treatment / foot treatment / Classical massage;
 • Two-course dinner on one evening;
 • Unlimited entrance to sauna, pools and gym;
 • Childrens playroom time, board games;
 • Free parking;
 • Wi-Fi;
 • Check-in from 16.00, Chech-out until 12.00;

Important:

Up to 3 years old child is for free if they sleep with their parents, Baby bed 10€/ night. The offer is valid all year round on all days of the week. Check-in from 16:00. Check-out until 12:00.

Data sheet
Address: Asa Spa Hotell, Pargi 12, Kuressaare See on the map
Persons: 3
Clothes: Swimwear and slippers
Gift voucher validity: Valid for 12 months from date of purchase
Validity of accomondation: Valid on weekends as well (price differs, select above at "Validity")
Season of accomodation: All the year round
Number of nights: 2
Meal: Breakfast, Dinner
Country: Estonia
City in Estonia: Kuressaare
Counties of Estonia: Saare County
Preliminary registration required: Contact information is shown on the gift coupon.
Nemokamas pristatymas ir įpakavimas
Pakeitimo ir pinigų grąžinimo garantija
Saugus apsipirkimas
 • Select the check-in day

269,00 €

Service supplier:
Asa Spa Hotell
+372 4548100; info@asaspa.ee
Asa Spa Hotell Google 4.1 / (1715)
 • Very friendly staff- pet and baby friendly. Spa is outstanding- clean and spacious. Lot of choices for kids. Highly recommended place.
 • Tämä hotelli sijaitsee kauniilla paikalla, jossa on rauhallisuus, upeat näkymät luonnonkauneuteen ja kävelymatka läheiselle järvelle illalla. Heillä on myös rentoutumishuoneita, kuten suolahuoneita, stressin vähentämiseksi, ja tämä on loistava paikka. This hotel is in a beautiful location with tranquility, great views of natural beauty and a walk to the nearby lake in the evening. They also have relaxation rooms like salt rooms to reduce stress and this is a great place. See hotell asub kaunis kohas, kus on vaikus, suurepärane vaade loodusele ja õhtune jalutuskäik lähedal asuva järve äärde. Neil on ka lõõgastusruumid, näiteks soolaruumid, et vähendada stressi ja see on suurepärane koht. يقع هذا الفندق في موقع جميل يتميز بالهدوء وإطلالة رائعة على الجمال الطبيعي والمشي إلى البحيرة القريبة في المساء. لديهم أيضًا غرف استرخاء مثل غرف الملح لتقليل التوتر وهذا مكان رائع.
 • Отличный отель и СПА с незаслуженно заниженым рейтингом. Был простой стандартный номер который оказался очень просторным. СПА имеет все для полноценного отдыха. Особенно впечатлил ужин в ресторане. Все чисто, опрятно и что не маловажно спокойно, особенно в СПА.
 • Tulime kolme perega puhkusele, ootused olid suuremad kui tegelikkuses. Meile ei tehtud teavitust, et õhtul õhtusöögi majas peab broneerima laua. Olime arvestanud, et saame peale ujulat majas süüa ning ei pea märgade kehadega õue minema, sest seal oli külm ja tuuline aga paraku teenindus oli restorani tütarlapselt üleolev, kui küsisime, et aga kus me 3 pere 9 last siis ära toita saaksime. Öeldi meile, et nemad pole süüdi, et me bronni ei teinud. Pidime lastega mööda linna kolistama hilja õhtul, et kõhud täis saada. Minu soovitus, et hotelli majas oleks ikka söömise võimalus. Lisaks mis meile silma jäi, et õhtul polnud kordagi söögisaal täis. Pigem rahvast vähe. Oleks saanud ju pakkuda mingeid lahendusi, toas süüa või all diivanitel vms. Ujulas oli liiga palju kloori, peale puhkust oli kloor nina ja kurgu piirkonnas pikalt tunda. Ujulas silmad punetasid ja kipitasid, pani pea valutama. Sauna osaga olime rahul. Ujula laskmis toru juurde peaksite panema kellegi valvesse. Minu lapsele sõideti mitu korda selga jalgadega(meie seltskonna mõnele lapsele sõideti veel selga) siis kukkus üks laps trepist alla libeduse tõttu, ei olnud mingeid korda kahjuks, kes jälgiks ujulat. Magamistoas polnud susse ega pisikesi tuubikesi šampooni(enamus hotellid pakuvad seda varinati tasuta, palun tehke see teavitustöö endale), et külastajad oskaksid endale kaasa pakkida midagi. Toad olid külmad, meie radikas ei jõudnud ära kütta. Duššiall oli pea võimatu käia kuna terve vetsu ja dušši osa oli märg. Ventilatsiooni ega põranda kütet polnud mis selle ära kuivataks. Toad olid seetõttu väga niisked. Külmikut polnud meie toas, mis oleks meile väga oluline. Seifi polnud, et saaks väärtuslikud asjad ära panna. Padjad olid väikesed ja lisa patju kahjuks polnud. Saime lastega toa ukse taga istuda kuna kiip kaardid ei töödanud, pidime 3 korda käima vahetamas. Öösel katuse plekk tegi oma tööd, et kahjuks segas see meie magamist. Hommikusöök oli hea aga nii minimaalne. Esimene hommik kaks teenindindajat mängisid paberil mängu mingisugust, seisin ja ootasin, et märkaksid mind oma lõbusa meeleolu kõrvalt. Naersid ja katsid paberil oma mängu. Siis küsisin mis edasi? Alles siis küsisid toa numbrit. Teisel hommikul ma sinna ei läinud ning läksin otse sööma. Mängutuba lastele oli väga armas. Lapsed veetsid seal palju aega. Kiidan koristajaid. Vaatamata sellele, et me ei soovinud toa koristust, küsisid viisakusest, et kas vajame midagi. Kahjuks teisel õhtul tekkis mul tervise rike, tõusis palavik ja kurk paistes. Sain ilmselt külma. Parimat soovides Ly.
 • Reklaamiti kui kõige uuemat ja suuremat spa hotelli, aga kohale jõudes meenutas see rohkem päevinäinud sanatooriumit. Tuba oli askeetlik, aga puhas. Vannitoas duššiotsik lekkis ja kraan läks väga raskelt kinni. Keha ja juuste pesemiseks on ainult dispanserist tulev tugevalõhnaline vedelseep. Kui tahtsime alla valvelauda helistada avastasime, et selleks puudub toas telefon ja mobiiliga helistades ei võtnud keegi poole tunni jooksul vastu. Seinad on absoluutselt helipidamatud, tundus nagu jagaksime tuba lärmaka läti perega. õnneks läksid nad vara magama. Tubasid ühendanud uks logises vahetpidamata ja kui kuskil teise toa uks kõvemini kinni lasti, vappusid meie toa seinad. Hommikusöök oli maitsev ja mitmekesine, vegani jaoks mittesobiv. Sauna- ja veekeskus on suur ja korralik. Kokkuvõttes keskmine kogemus ja ilmselt tagasi ei tuleks.
Comments