Snow biking in Riga

Are you eager for strong emotions?
Come and enjoy water sports with Jena Motors!
We offer entertainment in any weather conditions all year long - different kind of motorcycles, water bike and quad bike hire, brand new and used motorcycle trade, full service and different type motorcycle maintenance.
Enjoy you life adventure!

The offer includes :
  • Snow biking in Riga
Data sheet
Address: "Jena Motors" - Jaunciema gatve 320, Rīga See on the map
Persons: 1-2
Clothes: Comfortable clothing that does not restrict movements
Gift voucher validity: Valid for 12 months from date of purchase
Season: All year
Country: Latvia
City LV: Riga
Regions LV: Rīga
Preliminary registration required: Contact information is shown on the gift coupon.
Duration: Price differs, select above at "Duration".
Nemokamas pristatymas ir įpakavimas
Pakeitimo ir pinigų grąžinimo garantija
Saugus apsipirkimas
  • Select time

40,00 €

Service supplier:
Jena Motors
+371 29209188
Google 4.4 / (142)
  • Viegli atrast, jo ceļa malā ir izvietots reklāmas stends, lieliska vieta, laba attieksme no saimnieka, ziemas trase pietiekami gara, pilno trasi var izbraukt 20min. Sniega moči ir ļoti benzīnrijīgi, toties to jauda un izcēliens ir fantastisks! 160kg, kas virsū, izcelt tam ir nieks. Braucot pa trasi lielāku ātrumu var sasniegt tikai pāris vietās. Jāuzmanās no mazajiem kalniņiem, reljefa, pāri tiem labāk braukt prātīgi un lēnāk. Pa trasi mēdz pastaigāties arī vietējie Vecmīlgrāvja ļautiņi, braucot jāuzmanās! Meža zvērus uz trases satikt ir minimāls risks. Daudzviet mežā ar nomas kvadracikliem ir izbrauktas dziļas rises, ar sniega moci tām tikt pāri ir riskanti, viens nepareizs manevrs un mocis ar pasažieri var apgāzties. Par remontu būs jāmaksā klientam un tas var būt ļoti, ļoti dārgs. Drošai braukšanai saimnieks dod ķiveres. Viss pārējais siltai un komfortablai braukšanai jānodrošina pašiem. Fotosesija pie finiša, ja atliks tam laiks. Iesaku Jena motors arī citiem! Cenas izbraucieniem - demokrātiskas, atbilstošas pakalpojuma kvalitātei. Braucām uzrādot Dāvanu serviss karti. Metoties krēslai, ar moci braukt nebūs iespējams.
  • Paldies par labu atpūtas iespēju! Paldies par atsaucīgu instruktoru un problēmsituāciju sekmīgu risināšanu!
  • Foršs izbrauciens. Tikai līdzi noteikti jābūt dokumentam, kā arī pirms braukšanas noteikti apskatiet un pieņemiet kvadraciklu, jo pie atbraukšanas katrs vizuāli tiek pārbaudīt un ja, kas salocīts vai sabojāts pašam, protams, jāsedz izmaksas.
  • Patika brauciens un trase. Un brauciena ilgums bija pietiekoši ilgs, lai attīstītu braukšanas iemaņas ar kvadraciklu. Noteikti motivēja šādu izklaidi atkārtot. Bet... apkalpošana zem katras kritikas tieši 09.09. Lielākas rūpes par tehniku nekā par cilvēkiem. Atbildību un respektu pret svešām mantām var pasniegt savādākā veidā, kaut vai ar līgumu. Subjektīvi. Un kas bija tas cilvēks, kas rūpīgi vadāja pa trasi kā gids, vēl joprojām nav ne jausmas, neviens ar viņu neiepazīstināja un pats nepateica ne vārda. Bija rūpīgs un visu laiku vēroja, kas notiek aiz muguras, bet, ņemot gan vērā apkalpošanu, nav skaidrs vai vairāk uztraucās par braucējiem vai par tehniku. Ehhh. Nesabojāja prieku, noteikti brauktu vēl, ja zinātu, ka neapkalpo tas pats cilvēks. Ja var arī braukt bez pavadoņa. Laba izklaide tuvu Rīgai
  • Super attieksme, viss norit ātri, veikli. Instruktors visu ļoti labi paskaidro un palīdz, ja kaut kas nav saprotams vai kaut ko nemāk. Trases gan caur mežu, gan pa smilšu karjerām. Noteikti gribētu atgriezties vēlreiz! :)
Comments