powered by Google translate

A relaxing weekend in the Beskids for two

powered by Google translate

The Beskid complex is located in the quiet town of Spytkowice near Rabka Zdrój. This magical place, surrounded by picturesque nature, is located only 600 m from the main route Rabka Zdrój - Chyżne, between the Babiogórski Belt and the Gorce Mountains. What makes this place unique is its location at the foot of the ski slope, which allows skiers to relax right next to the slope in winter.

The offer includes :
 • 2 nights in a cozy standard room for 2 people;
 • buffet breakfasts;
 • two-course dinners served at 17:00 - 19:00 (buffet dinner for over 15 people);
 • unlimited access to the Wellness zone: swimming pool, jacuzzi, gym, exercise room;
 • bathrobes in the rooms;
 • free parking;

Important:

Hotel check-in starts at 3:00 p.m. and ends at 11:00 a.m. Vouchers cannot be redeemed during holidays and long weekends. Exclusions: 23/12. – 2/01

Data sheet
Address: Beskid Complex, Spytkowice 135a, Spytkowice near Rabka Zdrój See on the map
Persons: 2
Clothes: No clothing requirements
Gift voucher validity: Valid for 12 months from date of purchase
Validity of accomondation: Valid on weekends as well
Season of accomodation: All the year round
Number of nights: 2
Meal: Breakfast, Dinner
Country: Poland
City Poland: Spytkowice koło Rabki Zdrój
Preliminary registration required: Contact information is shown on the gift coupon.
Nemokamas pristatymas ir įpakavimas
Pakeitimo ir pinigų grąžinimo garantija
Saugus apsipirkimas

278,10 €

Service supplier:
Kompleks Beskid
+48 18 268 89 20, rezerwacje@komplikbeskid.pl
Kompleks Beskid Google 4.5 / (2006)
 • Strasznie mi przykro ale nie mogę powiedzieć nic pozytywnego jeżeli chodzi o obsługę restauracji czekałam 30 minut i nikt do mnie nie podszedł więc wyszlam ? A pani chyba kosmetyczka nie wiem bo jedyne co do mnie powiedziała to dzień dobry ,zero wywiadu, zero rozmowy na temat tego co będzie robila ,zero informacji gdzie zostawić ubrania co ściągnąć a to było istotne bo miałam masaz twarzy ,szyi i dekoltu. W efekcie miałam masaz twarzy i cała bluzę w olejku ( bluza 160 zł właśnie wyprałam i plamy są dalej ) pani stwierdziłam, że się nie rozebrałam to uznała ze jiechce masazu reszty parti , oczywiście policzyła mi za całość. Poprostu żarty w rekompensacie dostałam szarlotkę ? po której miałam zgage ale to moja wina bo jestem w ciąży i tak zareagowałam na ta pyszna szarlotkę ?
 • Hotel bardzo fajny, czyste pokoje, ale tylko na "start" przez 6 dni był raz posprzątany i to na zgłoszoną prośbę. Ręczniki wymienione również tylko raz mimo, ze te same uzywa sie na basenie i w łazience. Jedzenie pyszne, dziennie coś innego. Dziennie do wyboru prócz mięsa, ryby w różnych postaciach. Sauna malutka- 4 osoby to już tłum, podobnie jak jacuzzi. Pokój zaopatrzony w herbatę, kawę i wodę mineralną- uzupelniane bez problemu. Stok super przygotowany, mimo deszczu stok utrzymany do śmigania. Narciarnia super, wyposażona w podgrzewane stojaki na buty. Obsługa naprawdę przemiła. Dla dzieci dwa pokoje zabaw i animacje. Ogólnie miejsce super godne polecenia i chętnie wrócimy.
 • Fantastyczny dzień na nartach. Mimo cięzkich warunków meteorologicznych (+7 ’C) stok był fantastycznie przygotowany. Obsługa, wyciągu, pracownicy wypożyczalni i serwisu, knajpy na szczycie super mili i profesjonalni. Kwaśnica oraz barszcz z krokietem wspaniałe. Dla mnie to miejsce to miniatura Austriackich tras narciarskich. Polecam to miejsce w 100%.
 • Nie mogę wypowiedzieć się na temat samego hotelu gdyż nie byłem gościem. Miałem przyjemność natomiast zjeść smacznie w ich restauracji, tej na dole stoku jak i u góry, złego słowa nie znalazłem. Na stoku byliśmy raz dwa lata temu ale nie zagościliśmy na dłużej. W tym roku po rozmowie z bardzo sympatyczną i cierpliwą panią Dorotą z kas biletowych (którą przeogromnie pozdrawiam i nadmieniam że dzięki takim osobom milej wspomina się pobyt gdziekolwiek by nie był) z jednego dnia zmieniliśmy plany na kilka kolejnych. Już teraz planujemy pobyt za rok w ferie bazując przede wszystkim na obowiązkowym odwiedzeniu stoku Spytkowice. Gorąco pozdrawiam i szczerze polecam.
 • Bardzo udany pobyt. Hotel jak i stok narciarski zapewniają atrakcję dla całej rodziny. Pobyt podczas 5dniowych feerii bardzo udany. Doskonałe warunki dla rodzin z dziećmi, animacje dla dzieci każdego dnia, możliwość skorzystania ze Spa , a wieczorem basem i sauna. My już zrobiliśmy rezerwację na ferie 2025. Naprawdę Polecam .
Comments