powered by Google translate

Romantic winter vacation in a bungalow with relaxation in a sauna

powered by Google translate

Go on a romantic vacation with your loved one. We offer you romantic rest in a winter bungalow and relaxation in a warm and cozy sauna. Our bungalow cabin is heated, with a live fire and a view of the lake. At the end of the evening, you can enjoy two hours of relaxation in a hot sauna, after which you can enjoy an icy swim.

The offer includes :
  • 1 night in a cozy winter bungalow for two persons;
  • Two hours of relaxation in a hot bath;
  • Free parking;
  • Wi-Fi;

Important:

Mandatory pre-registration, which can be canceled no later than 14 days before the reserved date. The gift card can be used from November 1 to March 31, on all days of the week. Arrival from 15:00, departure by 12:00. The time for visiting the sauna must be reserved in advance.

Data sheet
Address: "BB camping" - Libiešu iela 2/6, Liepāja See on the map
Persons: 2
Clothes: No clothing requirements
Gift voucher validity: Valid for 12 months from date of purchase
Season: November 1 - March 31
Treatment type of massage/spa: All body
Validity of accomondation: Valid on weekends as well
Season of accomodation: Winter, Spring
Number of nights: 1
Country: Latvia
City LV: Liepaja
Regions LV: Kurzeme
Preliminary registration required: Contact information is shown on the gift coupon.
Nemokamas pristatymas ir įpakavimas
Pakeitimo ir pinigų grąžinimo garantija
Saugus apsipirkimas

100,00 €

Service supplier:
BB camping
+371 24339965
BB camping Google 4.6 / (438)
  • Smuka vieta. Mājiņa/istabiņa pavisam lakoniska. WC un dušas kopējās, tāpēc lietuviešiem bija luste uz sexu publiskā vietā. Cafe/restorāns gan iegāza. Interjers glīts, bet uz ēdienu bija jāgaida 1h5min. Par nemazu cenu atnāca mini porcijas, kuras sastāvēja no apdegušas burgera maizes un gaļas +3 kartupeļu šķēlītēm. Salātu lapas +dressings +garneles un pāris gurķu šķēlītes... kas varēja aizņemt tik ilgu laiku - nezinu, ņemot vērā, ka bija aizņemti 2-i galdiņi. Pārējās dienās tur vairs neēdām.
  • Patika! Personāls rūpējas, lai viss nepieciešamais būtu pieejams, laipni apjautājas vai viss kārtībā/patīk! Pašas mājiņas skaisti smaržo pēc koka un gultas ērtas!
  • Bijām rezervējuši trīs mājiņas. Mājiņās bija arī papildus gultas, kuras bija ļoti nedrošas un neērtas. Ballīte turpat blakus bija līdz trijiem naktī ar ĻOTI skaļu mūziku, gulēt nebija iespējams pat ar austiņām, uz zvanu divos naktī kempinga pārstāvji atbildēja, ka visi esot brīdināti par skaļu mūziku, kaut gan tā nebija taisnība. Epastā šāda informācija man nebija, arī ierodoties par to netikām brīdināti. Uz visu kempinga teritoriju ir tikai 3 tualetes un 3 dušas, kas ir krietni par maz, jo teritorijā liek laista arī publika no ballītes. Arī tualetes deviņos no rīta vēl nebija iztīrītas, diezgan pretīgi, ka jāiet pievemtās tualetēs.
  • Viss ļoti pārdomāts, viss tīrs, ērti bungalo, duša un tualete gan koplietošanas, bet nekas nesmird, ir tīrs, ir silts ūdens, patīkami. Blakus wakeparks, var braukt ar dēli, sup, ir neliela ūdens atrakcija. Blakus ir arī kafejnīca. Apžogota teritorija, ar kodiem, viss drošs. Tīra, jauka gultasveļa, elektrība, internets. Saku visu to labāko!
  • Foršs kempings! Ir piepūšamās atrakcijas bērniem, labi aprīkots viss lai paliktu ar kemperiem- foršas dušas, wc, piknika galdiņi. Skaista un sakopta apkārtne. Mums kā kompānijai ar daudz bērniem, ļoti patika, ka vismaz kemperu teritorija visa bija iežogota- mazie nekus nevarēja aizskriet nepamanīti :)
Comments