powered by Google translate

Stay at the Daisy Superior hotel in Krakow

-46%
Discount
powered by Google translate
The offer includes :
 • 2 nights in a Superior room for 2 people;
 • unlimited entry to the swimming pool;
 • unlimited entry to the ice rink (in winter);
 • in summer 1 hour of ping pong for free;
 • 20% discount on sauna, steam room, billiards, jacuzzi;
 • free parking;
 • free WiFi;

Important:

Hotel day: from 14.00 to 11.00. Dates for which the offer is not valid in 2022: from April 30 to May 3, June 16, August 15, December 31. A child up to 8 years of age sleeping in bed with parents - free of charge (or breakfast paid), extra bed for a child (up to 4 rooms) PLN 50 per day, cot for a toddler or baby PLN 30 per day. Every child over 8 years of age is counted as an adult.

Data sheet
Address: Hotel Daisy Superior, ul. Morelowa 26A, Kraków, Poland See on the map
Persons: 2
Clothes: No clothing requirements
Gift voucher validity: Valid for 12 months from date of purchase
Validity of accomondation: Valid on weekends as well
Season of accomodation: All the year round
Number of nights: 2
Country: Poland
City Poland: Kraków
Preliminary registration required: Contact information is shown on the gift coupon.
Nemokamas pristatymas ir įpakavimas
Pakeitimo ir pinigų grąžinimo garantija
Saugus apsipirkimas

78,45 €

-46 %

145,80 € *Usual price when buying from offer supplier

Service supplier:
Daisy Superior ***
hotel@jrp.pl, +48 12 425 27 97
Google 2.9 / (550)
 • Hotel nie jest poł oż ony w zbyt dobrym miejscu, gdy jechaliś my rodziną gałęzie porysowały nas o dach. Obsł uga jest dobra, pokojówka przy serwisie mó wię c, po polsku, angielsku. Pokoje mogą być 2-osobowe, a dla 3 osób pokój posiada toaletę, klimatyzację, łóżka, lustra i szafki nocne.
 • UWAGA!!! OSZUŚCI!!! Sprawa od początku była ukierunkowana na oszustwo i zapewne zakończy się zgłoszeniem na Policję. Wczoraj dokonałem rezerwacji w hotelu. Pani na recepcji która była wczoraj w pracy godzinach 22:35 poinformowała mnie, że Booking miał problem z przetworzeniem płatności i anulował rezerwację. Wziąłem więc pokój w innym obiekcie. Do pewności kliknąłem prośbę o bezkosztową anulację wczoraj po uzyskaniu tej informacji z obiektu i zadzwoniłem na obiekt aby Państwa hotel ją zatwierdził, odebrał sądząc po głosie jakiś starszy Pan i powiedział, że teraz nie może się zalogować na komputer i zrobi to ktoś jutro rano. Zostawiłem więc tak temat. Dzisiaj rano zamiast ktoś się tym zająć kierownik obciążył moją kartę kwota 309zł za pobyt. Dzwoniłem przed chwilą do hotelu wyjaśnić temat i uzyskałem informację, że zostałem słusznie obciążony gdyż nie pojawiłem się w hotelu… Spróbuję sprawę wyjaśnić w poniedziałek rano z menadżerem ale sądząc po dotychczasowym poziomie obsługi nie uda mi się dojść do porozumienia więc sprawa trafi na Policję i do UOKiK. Absolutnie odradzam komukolwiek!
 • Czysto schludnie i tanio. Niedaleko od lotniska. Bardzo sympatyczna i pomocna obsługa. Chociaż łazienka nadaje się do remontu to jest bardzo czysta. Pościel wykrochmalona, wzorowa obsługa sprzątająca.
 • Hotel to dramat pokoje jak za króla świeczka ceny jak Ibis . Z braku laku przespałem się śniadanie koło 25-30 zł nie pamiętam ale parówki rodem za 12,50. Jajecznica jak cegła zapieczona w podgrzewaczu jedna Pani z ukrainy robi wszystko chleb średnio świeży sery szynki jakość 2/10 . Te zejścia zakręty do jadalni w przyziemia . Masarka nie polecam nikomu . Pierwszy i ostatni raz dramat
 • Nie jestem raczej wymagającym klientem, ale nie poleciłbym tego hotelu nikomu. Poza w miarę dobrą lokalizacją na obrzeżach Krakowa, ale w bliskiej odległości na Wawel, hotel nie ma nic co oceniłbym pozytywnie. Wygląd hotelu z zewnątrz pozostawia wiele do życzenia, jest brzydki, zaniedbany i wymaga pilnego remontu. Pokoje są brzydkie, ciemne i urządzone w kiczowatym królewskim stylu (wiem o gustach się nie rozmawia, ale bez przesady). W pokoju usterka na usterce (poluzowane klamki, odpadające haczyki, klapa od toalety, cieknący prysznic na pol łazienki) oraz potwornie gorąco mimo 26 stopni na zewnątrz. Basen niby plus, ale jest zaniedbany, brudny i odstrasza. Nie wspomnę już o tym, że chyba pierwszy raz w moim życiu, pobrano mi opłatę za pożyczenie łyżeczki do herbaty, bo nie było na wyposażeniu! Śniadania za 40zł, a nie poleciłbym nawet jakby były za 5zł… Odradzam i dopóki nie zrobią kapitalnego remontu, to nie wróżę dobrej przyszłości.
Comments