powered by Google translate

Baltic Beach Hotel & SPA water relaxation center "Sea Wellness" visit

New
powered by Google translate

In the water relaxation center "Sea Wellness" you can enjoy swimming in the sea not only in summer - the unique 25-meter long pool with warm, purified sea water provides this opportunity all year round! A 25-meter pool with warm, purified sea water, 3-meter high cascades, underwater massage jets, children's pool, jacuzzi, Roman sauna, Himalayan salt sauna and Cedar sauna await you. Enjoy moments of relaxation provided by relaxation in saunas and pools!

The offer includes :
  • 2-hour visit to the "Sea Wellness" center

Important:

Mandatory advance reservation, which can be canceled no later than 24 hours before the reserved time. The service can be used from Monday to Sunday.

Data sheet
Address: "Baltic Beach Hotel & SPA" - Jūras iela 23/25, Jurmala See on the map
Duration: 2 hours
Persons: 1-2 (price differs, select above at "Number of participants")
Clothes: Swimwear, towel and slippers
Gift voucher validity: Valid for 12 months from date of purchase
Season: All year
Treatment type of massage/spa: All body
Country: Latvia
City LV: Jurmala
Regions LV: Rīga
Preliminary registration required: Contact information is shown on the gift coupon.
Nemokamas pristatymas ir įpakavimas
Pakeitimo ir pinigų grąžinimo garantija
Saugus apsipirkimas
  • Select the number of persons

39,00 €

Service supplier:
Baltic Beach Hotel & SPA
+371 67771442 / res@balticbeach.lv
Baltic Beach Hotel & SPA Google 4.5 / (3745)
  • Jauks numuriņš, viss tīrs un kārtīgs. Laba skaņas izolācija. TV žēl, neatradu nevienu mūzikas kanālu.
  • Atsauksmēs it kā starp citu cilvēki raksta,ka telpas ir novecojušas un nolietotas, bet viss ir vēl ļaunāk! Viss ir nošņurcis un remontu telpas nav redzējušas jau sen. Pat liftu nav nomainījuši,tas kustās super lēni. Bookingā bildes neatbilst īstenībai,vismaz mūsu gadījumā! Istabā uzburbis lamināts. Iedeva istabu ar invalīdiem pielāgotu vannas istabu,nomainīja uz citu,mazāku un gandrīz tik pat nošņurkušu. Zirnekļu tīkli,paviršs remonts. Brokastīs Ludzu/Pažalsta, citreiz vienkārši pažalsta bez ludzu.. spa ir normāls,nekāds wow,parasts spa! Masāžas atbilst cenai. Tukšā restorānā alus glāzi gaidījām 15min Santehnika ir pati lētākā un neatbilst 5 zvaigznēm,tād nieks kā poda vāks,kas aizcērtās ar blīkšķi,nekur tād nav redzēts jau gadiem!
  • - Deluxe numuriņā netecēja prom dušas ūdens. Visa vannas istaba pludoja un smirdēja pēc kanalizācijas. Kad atvēra izlietnes krānu, tad dušas traps dīvaini burbuļoja. Zvanījām uz recepciju, viņi teica, ka tūliņ atnāks pie mums santehniķis, bet neviens tā arī neatnāca. Susinājām visu ar dvieļiem un karstās grīdas izglāba, jo pēc pāris stundām beidzot ižzuva. No rīta, protams, tas viss atkārtojās. - Mājaslapā norādīts, ka SPA Wellness nepieciešama rezervācija, lai limitētu apmeklētāju skaitu, bet viss bija pārbāzts ar cilvēkiem un bērniem. Piektdienas vakarā normāla relaksācija tur nesanāks. Džakuzi vispār netikām, cilvēki viens otram virsū sēdēja.
  • Apkalpošana augstā līmenī, teicama virtuve, augstas cenas, viesnīcas numuriņš varētu mazliet būt labāks, sanitārtehniskā telpa vēlams uzlabot, gultas matracis ir labs.
  • Mums ļoti patika viss! Bijām pirmo reizi un noteikti brauksim vēl! Apkalpošana bija ļoti jauka- laipna un neuzbāzīga. Numuriņš ļoti patika - 2 istabas ar balkonu, komplimentā ūdens, tēja, kafija. Vannasistabā pilnīgi viss pieejams. Brokastis burvīgas- netrūka absolūti nekas, pat šampanietis! SPA zona ļoti liela - bērniem atsevišķs baseins, burbuļvannā var mierīgi un nepiespiesti ietilpt 8 cilvēki.
Comments