powered by Google translate

2 nights with SPA for two at Hotel "Violeta" in Druskininkai

powered by Google translate

Hotel "Violeta" invites you to modern and cozy rooms on the beautiful bank of the Nemunas River. The hotel is located in the center of the Druskininkai resort, on the Nemunas coast.

The offer includes :
  • 2 nights in a double room for two;
  • breakfast;
  • 2 hours a visit to the steam bath and massage bath;
  • 1 hour duration visit to the swimming pool and sauna complex "Mineral Spa Draugystė" 1 k.;

Important:

Arrival is possible all year round. Ask about the price of an additional person in the room at the time of registration. Arrival from 2 p.m. Departure before 12 o'clock Register for the night no later than 2 weeks before arrival. The pool and sauna complex "Mineral Spa Draugystė" is located in another building next to the hotel.

Data sheet
Address: Hotel "Violeta", Kurorto st. 4, Druskininkai See on the map
Persons: 2
Clothes: No clothing requirements
Gift voucher validity: Valid for 12 months from date of purchase
Validity of accomondation: Valid only on work days, Valid on weekends as well (price differs, select above at "Validity")
Season of accomodation: All the year round
Number of nights: 1
Meal: Breakfast
Country: Lithuania
City LT: Druskininkai
Preliminary registration required: Contact information is shown on the gift coupon.
Nemokamas pristatymas ir įpakavimas
Pakeitimo ir pinigų grąžinimo garantija
Saugus apsipirkimas
  • Select the check-in day

220,00 €

Service supplier:
Violeta
+370 313 60600
Violeta Google 4.7 / (558)
  • Jau 10m. važiuojame į šį restotaną papietauti.Deja kiekvienais metais kokybe maisto ir aptarnavimo blogeja.Aptarnavimas baisus,padaveja pamirsta atnesti uzsakyma,nors staliukai uzimti tik du.Nerekomenduojam ir patys ten nevyksim.
  • Nerekomenduočiau. Gyvenome 207 kambaryje ir girdėjome visus kaimynų pokalbius, juoką ir TV. Garsas sklinda per ventiliacijos angas. Vieta graži, bet Druskininkuose daug gražių vietų.
  • Viešbučio lokacija ir vaizdas į Nemuno upę tiesiog tobuli. Viešbučio kambarių, koridorių dizainas jaukus ir gražus. Švara puiki. Viešbučio personalas ir bendravimas paliko malonų įspūdį. Viešbučio restorano kainos tikrai adekvačios, maistas skanus. Patiko, kad kambarys ir vonia buvo labai šilti, nors centrinis miesto šildymas dar nepajungtas. Numeryje buvo pledai, jei būtų vėsu. Visos reikiamos priemonės viešnagei. Patiko naujai siūlomi gretimame pastate spa ir baseinai su pirtimi. Jauku, šviesu, šilta :) Pagrindiniai viešbučio minusai yra pačiame viešbutyje esami sūkurinė vonia ir pirtys. Jie buvo vėsus, nedideli, chloro kvapas. Pusryčiai skurdoki, norėtųsi didesnio ir įvairesnio maisto pasirinkimo. Buvo keletas retai padriektų 2 rūšių mėsų, sūrio. Trūko sausų pusryčių, pyragų ir pan.
  • Praleidome savaitę šiame viešbutyje ir esu asmeniškai be galo patenkintas viešnage. Rami vieta su puikiu vaizdu tiesiai į Nemuną. Šalia įrengti takai pasivaikščiojimui. Kambariai tvarkingi, maistas restorane ne tik labai puikiai pateiktas, bet ir skanus. Viešbutyje įrengtos turkiška pirtis ir džiakuzi dirba iki pat 22 val. Ypatinga padėka administratorėms už pagalbą.
  • Mūsų nuomonė apie vakarienę viešbučio restorane. Iki šiol buvome patenkinti, nes lankomės ne pirmą kartą. Nors staliuką užsakėme iš anksto, jis nebuvo padengtas, o padavėjo reikėjo gerokai paieškoti po kitas viešbučio sales. Negana to, į restoraną užsuko savininkė su savo kompanija. Visi kiti svečiai buvo palikti likimo valiai. Net užsakytų ledų nesugebėjo atnešti per pusvalandį. Pasijautėm antrarūšiai. Kitą kartą labai pagalvosim ar užsukti, nors maistas ir skanus. Nerekomenduosime draugams.
Comments