powered by Google translate

Unlimited access to water and saunas in Harmony Park

powered by Google translate

Harmony Park is a 5* hotel, an exclusive recreation area of ​​200 hectares, surrounded by the unique magnificence of nature - hundred-year-old forests, young family oak trees, birdsong, pure air, inspiring peace. A person looking for rest and refreshment will be able to relax, strengthen their health, get inspiration and enjoy a harmonious luxurious environment here. At The International Hotel Award, Harmony Park was recognized as: The best hotel in Lithuania, The best spa hotel in Lithuania, The best wedding venue in Lithuania and throughout Europe.

Diversify your leisure time and enjoy Harmony Park's water entertainment and sauna area. Water has a special effect on our body, allowing it to relax and rest properly. The water in Harmony Park's pools is treated with an ozone system, so you won't feel the unpleasant smell of chlorine, because the pool water is treated using advanced technology, so it's perfect for swimming, both for adults and for our little visitors and pregnant women! A recreational pool with massage bays and cascades and underwater geysers, a swimming pool and a whirlpool await you here. You will be able to enjoy as many as four different saunas: a sauna, a steam bath, an infrared sauna and a Kelo log sauna, and refresh yourself in the cold water pool. Pleasant music, a calm atmosphere and exceptional attention await you. After a day at the water park, you will feel rested and relaxed. We invite you to enjoy water procedures, relax and strengthen your health in the space of water and saunas!

The offer includes :
  • 1 unlimited visit to the water and sauna area;
  • towels;

Important:

The offer is valid all year round, excluding public holidays. Children up to 14 years old can be in the pool from 10 a.m. until 7 p.m. After reserving the arrival date in the Harmony Park complex, the reservation can be canceled free of charge 3 days before the arrival date, it is necessary to inform the staff by e-mail. If the reservation is canceled less than 3 days before arrival or without notifying the Harmony park administration by e-mail, the purchased pass is considered to be used. Local toll fee - 1 Eur/person (from 18 years old).

Data sheet
Address: Harmony Park, Vazgaikiemis, Prienu district. See on the map
Duration: Unlimited
Persons: 1-2 (price differs, select above at "Number of participants")
Clothes: No clothing requirements
Gift voucher validity: Valid for 12 months from date of purchase
Season: All year
Country: Lithuania
City LT: Kaunas, Prienai
Preliminary registration required: Contact information is shown on the gift coupon.
Nemokamas pristatymas ir įpakavimas
Pakeitimo ir pinigų grąžinimo garantija
Saugus apsipirkimas
  • Select the number of persons

22,00 €

Service supplier:
Harmony Park
+370 685 48918, info@harmonypark.lt
Google 4.6 / (2417)
  • Apie apartamentus "Sinergija". Kitur nebuvau. 1. Garso izoliacijos nerasta - girdisi kaip kaimynai viena pakabą spintoje kabina ar nukabina. 2. Laiptinės durys - tiesiog kambario durys, be tarpiniu, be sandarumo. 3. Lb. tamsus kambarys, nes langas po pavesine. 4. Vasara privatumo nereikia tikėtis, nes už lango, šalia, kaimynų stalas... 5. Temperatūra. Čia atskira tema. Buvome atvykę kai buvo apie -8 tai viduje temperatūra buvo apie 10-12 šilumos! Jei po baseinų būtume atėję, tai susirgimas garantuotas. Kaimynai naktį išsikraustė iš savo kambario, nes nebeiškentė. Šiaip dideli lb atstumai, tik su auto turbūt važinėti, nes dviratis užbrauktas. Keistas konceptas apskritai, nesupratau. SPA zona irgi nesupratau apie ką - net kiču sunku pavadinti. Matomai, kai daug šeimininkų tai šiokia tokia beskonybė prasideda.
  • Retai norisi palikti atsiliepimą, bet šį kartą - privalu, nes viešbutis ir SPA viršyjo visus lūkesčius. Tiesiog nėra minusų. Labai malonus aptarnavimas, gausūs ir net labai gardūs pusryčiai. SPA didelis ir tvarkingas. Stebino procedūros ir smagu, kad net atvykęs pirtininkas pravedė puikią pirtį. Vakarą vainikavo jazz vokalas restorane ir tikrai gardi vakarienė. Malonus personalas davė rogutes, tai per visą gražų ir didelį miškų plotą mes taip smagiai pasivėžinome - ačiū :) Panašu, kad sausuoju sezonu ten taip pat yra begalės veiklų be viešbučio ir SPA - hipodromas, golfas, padelis, žygiai ir t.t.
  • Vieta labai graži ir išpuoselėta. SPA atpalaiduojantis ir harmoningas. Tačiau administratorių bendravimas yra labai atgrasus, toks jausmas, kad dirba per prievartą, o jeigu kažko paklausi - nepatenkintos. Į laiškus atgraso, telefono nekelia ir perskambina po keletos valandų geriausiu atveju. Gyvenome viloje - liukso kambaryje, tačiau nei šlepečių, nei chalatų, nei stalo vandens, nei normaliu vonios priežiūros priemonių nebuvo. Atvykus langas buvo pravertas, o pajungus šildymą iki ryto kambarys neprišilo, nes lauke šalo, o pro langus pučia. Pusryčiai iki 11 valandos, pavėlavome 4 minutes ir padavėja nesutiko net minimaliai atnešti kažką pavalgyti. Sakė užsidarę ir nieko negali padėti. Siūlė įdėti minimaliai kažką į krepšelį, kad galėtume pavalgyti mašinoje..... Visuomet buvome labai patenkinti tiek aptarnavimu tiek kambariais, tačiau po šio karto teko nusivilti.
  • Viskas gražu, pirtys normaliai, baseinai liuks, na bet su restoranu kažkoks nesusipratimas, visu pirma kainos iš serijos kosmonautai, ir ten kur visas viešbutis laksto su baltais chalatais ir tapkemis, užeiti į restoraną atsigerti alaus, su croks-ais neleido. Turejau eiti užsideti batus . Jiems ten su galva negerai. Ateina prie stalo, ir žiuri po stalu, ar tu su batais . Klounai kažkokie
  • Tikrai ne 5 žvaigždučių aptarnavimas, reikia papildomai moketi už šlepetes, chalatus. Kambariai 2000 metų vaibas. Labiausiai nuvyle baras baseine. Kokteiliai už €10 labai neskanus - ypač Margarita, Mojito ir Old Fashioned. Pati gaminu tai žinau koks turi skonis būti. Kaip suprantu ne barmene kalta - jai taip liepė miksuoti ‘valdžia’. Nesuprantu tokio sprendimo, čia kad sutaupyti ant ingridientų ar tiesiog gyvenime nesate šitų kokteilių gėrę? Bet jei kokteiliai skanūs tai ir klientai daugiau pirktų. Iš pliusų tai geras pirčių pasirinkimas ir pusryčiai neblogi.
Comments