powered by Google translate

1 night stay with SPA for two in the hotel "Royal SPA Residence" in Biršton

-20%
Discount
powered by Google translate

"Royal SPA Residence" in Biršton is a modern and contemporary 4-star hotel with a swimming pool complex in a perfect corner of nature, surrounded by hundred-year-old pine trees. Cozy surroundings, spacious rooms and delicious food ensure ideal relaxation. In the sauna and swimming pool complex, guests not only enjoy warming up and basking in three types of saunas, but also swim in the pool and enjoy the whirlpools. This place is ideal for recuperating after work, pampering your body and soul or just having a good time. High-quality service and sincere care guarantee a good rest, rapid recovery of strength, a feeling of fullness and peace.

The offer includes :
 • 1 night in a standard family room for 2 persons;
 • extremely rich and hearty breakfast with probably the largest selection of dishes in Lithuania (buffet table);
 • 1.5 hours duration visit to the swimming pool, whirlpools and sauna area (1 k per day);
 • 10 minutes long-term herbal inhalation (1 q.);
 • morning exercise in the "Atsibusk" pool or in the S.Kneipp garden (depending on the season) (1 p.m.);
 • unlimited natural mineral water from the well;
 • every night a movie in the hotel's cinema hall; there is a children's program on weekends (animated film in the hotel's cinema hall);
 • free wireless internet;
 • outdoor entertainment: football, basketball, volleyball;
 • free parking;

Important:

Arrival is possible from Sunday to Thursday until 30.05.2024, except 30.10.2023 - 05.11.2023; 2023.12.23 - 2024.01.06; 2024.02.14; 2024.02.19 - 2024.02.23; 2024.04.01 - 2024.04.05. Arrival from 15:00, departure until 12:00. Birštonas resort fee 2 Eur/person. 1 day. If you cannot arrive at the hotel at the reserved time, you must notify 72 hours in advance. Without notification, the service provider reserves the right to cancel the passport. Disposable slippers and towels for the water area are provided for a fee. fee.

Data sheet
Address: "Royal SPA Residence", Pakalnė st. 3, Birštonas See on the map
Persons: 2
Clothes: No clothing requirements
Gift voucher validity: Galioja iki 2023.09.03
Validity of accomondation: Valid only on work days
Season of accomodation: Autumn, Winter, Spring
Number of nights: 1
Meal: Breakfast
Country: Lithuania
City LT: Birstonas
Preliminary registration required: Contact information is shown on the gift coupon.
Nemokamas pristatymas ir įpakavimas
Pakeitimo ir pinigų grąžinimo garantija
Saugus apsipirkimas

79,00 €

-20 %

98,75 € *Usual price when buying from offer supplier

Service supplier:
Royal SPA Residence ****
+370 319 62030
Google 4.2 / (3751)
 • Prastos paslaugos, baseinas mažas kaip varlynukas, dvi mažos srovių vonios vos telpa 4 suaugę ir vanduo nešvarus drumzlinas. Pirtys tik 3 ir mažos vos telpa 6 žmonės. Už rankšluosčius reikia papildomai mokėti. Maistas prastas, mažas pasirinkimas. Kambaryje smirda, WC smirda šlapimu. Nerekomenduoju.
 • Nebloga vieta praleisti savaitgalį, ar tiesiog pabėgti nuo kasdienybės. Labai mandagus personalas, šiltas priėmimas. Kambariai gal būt nėra "WoW" pagal žvaigždučių skaičių, bet pakankamai jauku. Esant didesniam užimtumui, restoraną reiktų rezervuotis gerokai iš anksto. Bet jei neliktų vietų, maistą galima pasiimti į kambarį, kas yra labai patogu. SPA erdvėje yra kelios pirtys, baseinas, jakuzzi vonios. Taip pat yra biliardas, stalo tenisas ir kitos pramogos. Masažai, druskų kambarys - kas be ko, taip pat puikūs! Atsipalaiduoti norintys ne visi telpa į pirtį ar burbulinę vonią, kai yra daugiau lankytojų. Maistas geras, gausūs ir skanūs pusryčiai.
 • Tikrai nerekomenduoju. Nesu priekabi, bet. Pirmiausiai kambarys kuri gavome, panašus kur Palangoje bobutes nuomoja. Kambarys buvo neisvalytas pirmiausia, visur Dulkes stalas numozotas, balkone pilna nuorūkų, vonioje nei muilo jei slėpiniu ir dusas su paprasta užuolaida, kamabrys standartinis, neanaujintas, kaip pamatėme, sokas apėmė. Pasikeitėme kambari i atnaujinta. Ten vaizdas geresnis, bet vėl lovoje ,po ciuziniu pilna plauku, langai kambario purvini purvini, slepeciu irgi nebuvo. Viesbutis yra tiek išore tiek vidumi laaabi nugyventas, su tvarka didelis problemos, koridoriuose lempos musių nusiktos, pakampes purvinos, restorane irgi lekstes taukuotos, puodeliai ir stillines purvinos , zinokit tiktao labai didelės problemos su tvarka. Toliau spa zona, zmoniu daug ji tokiam kieki nepritaikyta , laukti reikia it pirtis it i dziaukuzi, baseine irgi tirsta . Priekabi nesu, bet antra karta kojos ten nekeisiu. Iki 4 zvaigzduciu ten lb lb lb toli :) vienintelis geras dalykas puse velnio pusryciai ir malonus personalas. Daugiau ,deja, nieko. :)
 • Mes savo poilsiui Lietuvoje renkamės tik šį viešbutį dėl labai mažos kainos ir puikaus maisto + žinoma ir vandenyje pasimaudyti gali. Kambariai yra arba su virtuvėle ir didesne erdve (tačiau atrodo paprastesni), bet patys galite gamintis maistą (virtuvės rakandų prašyti registratūroje) Arba yra atnaujinti standartiniai viešbučio kambariai, su jaukiu paukščių čiulbėjimo garsu koridoriuose. Be galo gausus ir skanus pusryčių švediškas stalas. Ir visi patiekalai tiek pietų, tiek vakarienės metu restorane yra be galo skanūs ir gausūs. Baseinų erdvė turi vieną baseiną (vanduo tlšilčiausias anksti ryte), 2 jakuzi ir 3 tipų pirtys. Užsisakius procedūras, jas atlieka tikrai malonūs ir profesionalūs specialistai. Vaikams yra žaidimų kambariai: vienas netoli registratūros, kitas restorane atsinaujinęs ir tvarkingas). Apsistojant net su labai mažais vaikais, jiems skiriami chalatai (tooobula). Pro dalį viešbučio langų matosi Nemunas. Patogus pasivaikščiojimo takas aplink viešbutį ir palei upę. Graži ir sutvarkyta aplinka ir visada labai pagarbus dėmesys svečiams. Minusiukas, kad tai toliau nuo miesto, tad be savo transporto iš autobusių stoties nusigausite tik ilgu pasivaikščiojimu arba taxi.
 • Paskaitę atsiliepimų tikėjomės prastos kokybės, bet buvome labai patenkinti. Verta rinktis atnaujintus kambarius - mes paprašėme apžiūrėti atnaujintus ir senesnius, tai skirtumas yra rimtas, o kaina 10 - 15 eurų daugiau už naktį. Itin draugiškas viešbutis vaikams - yra mažiukams žaidimų kambarys, baseino vanduo šiltas, yra užsiėmimai kiekvieną dieną ir išskirtinė pramoga - kiekvieną vakarą vakare nedideliame kino teatre rodomas filmas vaikams. Pusryčiai - 8 balai. Nors yra įvairovės, bet yra tekę valgyti skaniau, gražiau ir patogiau patiektus pusryčius. Kai daugiau žmonių - tikrai ankšta prie tų sugrūstų daržovių stiklainiukų spaustis. Bet čia maži nepatogumai. Atsikeli anksčiau - ir jokių spūsčių. O šiaip, mieli darbuotojai, švaru, jaukiai kalėdiškai papuoštas viešbutis - viešnagė buvo puiki.
Comments