powered by Google translate

Day spa in the center of Druskininkai

powered by Google translate

The day spa in the center of Druskininkai is a convincing reason to choose this resort for your relaxation. Come to the Europa Royale Druskininkai recreation center and spend a great day here. This offer is unique in that you'll even get some pampering spa treatments. One of them is massage. You can choose between relaxing, classic and aromatherapy. The benefits of the massage procedure have been known for a long time - both physical and psychological. Massage not only relaxes muscles, but also strengthens immunity and accelerates blood circulation. Personal emotional state also improves. Returning to the aforementioned offer, this includes salt room therapy, which is extremely beneficial for the lungs and other respiratory tracts. You will also have a paraffin application for hands and the same application for feet, which will revive and soften their skin.

The offer includes :
  • paraffin application for hands;
  • paraffin application for feet;
  • salt room therapy;
  • 30 minutes duration selected massage: classic / relaxing / aromatherapy;

Important:

The offer is valid every day of the week.

Data sheet
Address: Hotel "Europa Royale Druskininkai", Vilniaus al. 7, Druskininkai See on the map
Duration: 1 hour 30 min.
Persons: 1-2 (price differs, select above at "Number of participants")
Clothes: No clothing requirements
Gift voucher validity: Valid for 12 months from date of purchase
Season: All year
Treatment type of massage/spa: Feet, Hands, All body
Country: Lithuania
City LT: Druskininkai
Preliminary registration required: Contact information is shown on the gift coupon.
Nemokamas pristatymas ir įpakavimas
Pakeitimo ir pinigų grąžinimo garantija
Saugus apsipirkimas
  • Select the number of persons

59,00 €

Service supplier:
Europa Royale Druskininkai
+370 600 07666
Europa Royale Druskininkai Google 4.1 / (1344)
  • Aptarnavimas,kambarys patiko,bet nusivylėm,nes nebuvo informacijos dėl gyvūnų,praktiškai visa para,už sienos buvo girdėti šunų lojimai,kas tikrai trugdė poilsiui
  • Gavome kambarį stikliniame korpuse,kambaris kažkodėl turi bendras duris su šalimais esančiu numeriu,tai girdėjome ką jie kalba,kaip turbūt ir jie girdėjo mus.Ant čiužinių padėti dar papildomai plonesni čiužiniai,tokie,kaip dormeo,tai naktį jis man vis nuslinkdavo į šoną,kad tekdavo lipti iš lovos ir taisyti.Pusryčiai kaip pusryčiai,nieko išskirtinio,netgi skurdoki pasakyčiau.Baseinas tai išvis apie nieką,kaip didelė vonia,taip vadinamas jakuzi šaltas,atsipalaidavimo jokio, srovės makaluojasi bele kaip,sėdėti irgi nepatogu tokioje vonioje.Pirtelė mažutė,penki žmonės gal ir sutilptų.Ir keista,kad kambariuose nėra bent mažo šaldytuvo.Mums šis viešbutis visai ne karališkas pasirodė.Vienintelis pliusas,tai gan didelė vonia numeryje
  • Malonus priėmimas. Labai nuoširdus, mandagus ir paslaugus personalas. Labai geras virtuvės šefas - puikus maistas. Maloniai pasibuvom baseino zonoje. Vienas minusėlis - truputėli trūksta atidumo tvarkant kambarius :)
  • Geras viešbutis. Restoranas geras. BET Baseino zona- didelis NO. Mūsų šeimyninis kambarys kvadratūros tiek pat kiek baseinas su džakuzi. Šalta, 26C nejauku. Persirengimo erdvėje nė vienos sėdimos vietos, suoliuko, nieko. Su mažais vaikais ar vyresnis žmogus - nėra kur prisėsti net triusikų užsidėti. Džakuzi tai kažkoks juokutis, lyg nemažas iš pažiūros, bet burbuliuoja tik viena sienutė, max 8 žm., kita pusė, tiesiog laiptai. Vanduo keistos rudos spalvos. Pirtelė taip pat "juokutis", keli akmenukai padėti. Visi užeina ir labaii nustemba. Pabuvom pusvalandį, ir ėjom į kambarį šildytis. Kitas dvi dienas niekas nenorėjo ten gryžti. Dar keistas dalykas - tamsa kolidoriuose, tarsi miręs viešbutis, elektrą taupančios lemputės, bet kol jos sureguoja, žengi kolidoriais patamsiai, tada užsidega, pereini erdvę, vėl tamsa. Žiauriai nejauku tas momentas. Registratūros darbuotoja labai stengėsi ir buvo paslaugi, bent kažkiek švelninant susidarusias ir kitas situacijas. Ar gryšim, labai abejojam.
  • Spalio viduryje viešbutis nešildomas - tokį pirmą įspūdį susidarėme. Viešbučio foje, koridoriuose iki SPA erdvės vėsu, su chalatu eiti nemalonu. Atvykę radome nešildytą kambarį (radiatorius buvo atsuktas iki didžiausios šilumos, tačiau neveikė), todėl pirmas valandas sėdėjome su striukėmis tikėdamiesi, kad prišils. Registracijoje pasakius apie kambario temperatūrą buvo nusistebėta, bet atneštas šildytuvas. Vonia buvo nešvari, radome du voratinklius su vorais. Palikti chalatai buvo ne tik suplyšę keliose vietose, bet ir nešvarūs - apkibę ilgais plaukais ir pūkais. SPA ir baseino erdvė nuvylė - baseinas mažas, jacuzzi telpa apie 4-5 žmones. t.y. šeštadienio vakare neįmanoma ja pasinaudoti. Dėl to SPA malonumus teko perkelti į Druskininkų vandens parką. Pusryčiai buvo gausūs, skanūs, personalas paslaugus. Vienintelis geras dalykas apie viešbutį - jo lokacija ir vidinis praėjimas iki Vandens parko.
Comments