powered by Google translate

Two nights for the price of one - stay in "Green Valley" with hot tub relaxation

-44%
Discount Premium
powered by Google translate

If you work remotely or you have the opportunity to plan rest on weekdays, don't hesitate, get two nights for the price of one! Holiday house Green Valley invites you to enjoy relaxing rest in a hot tub and unforgettable beautiful walks by the sea. Green Valley is located in a forest by the river Roja - only 10 minutes' walk from the sea. The holiday cottage is designed so that you can enjoy all the comforts of a private house - the cottages are heated and fully equipped with everything you need for overnight stay and cooking. Also, a terrace, a grill and its accessories, firewood and kindling are available at the holiday home.

The offer includes :
  • Two nights in a well-equipped holiday house with a hot tub and a fireplace for 1-4 persons;
  • Terrace, use of grill and its accessories, firewood, kindling and fire place;
  • Unlimited use of the hot tub with hydromassage and LED throughout the stay;
  • Wi-Fi;
  • Car parking near the holiday house itself;

Important:

You can use the gift card from October to May 31, from Sunday to Thursday. The gift card cannot be used in the period from December 24 to January 10. Mandatory advance reservation, which can be canceled no later than 10 days before the reserved time. Additional person or service charges can be found during registration.

Data sheet
Address: "Green Valley" - "Broķi", Žočene, Rojas district, LV-3264 See on the map
Persons: 1-4
Clothes: No clothing requirements
Gift voucher validity: Valid for 12 months from date of purchase
Season: October 1 - May 31
Validity of accomondation: Valid only on work days
Season of accomodation: Autumn, Winter, Spring
Number of nights: 2
Country: Latvia
City LV: Zocene
Regions LV: Kurzeme
Preliminary registration required: Contact information is shown on the gift coupon.
Nemokamas pristatymas ir įpakavimas
Pakeitimo ir pinigų grąžinimo garantija
Saugus apsipirkimas

200,00 €

-44 %

360,00 € *Usual price when buying from offer supplier

Service supplier:
Green Valley brīvdienu mājas
+371 27056622 / greenvalley.roja@gmail.com
Green Valley brīvdienu mājas Google 4.8 / (105)
  • Liels paldies par pretimnākšanu mūsu jautājumos! Atpūta ar kubliņu lieliska!
  • Super vieta! Mājiņa gaumīga un ērta. Neskatoties uz rudens laiku, pateicoties krāsniņai, ļoti mājīga. Arī kubls, jāatzīmē, ar dzidro ūdeni tiešām lielisks. Saimnieki laipni un atsaucīgi. Paldies par pozitīvajām emocijām!
  • Bijām tajās mājiņās, kuras ir viena pie otras. Attālums starp mājiņām vien daži metri. Bija kubls, tomēr, lai netraucēti to baudītu, nācās novietot kubla vāku stāvus, lai paslēptos no kaimiņu skatieniem. Tāpēc šie namiņi noteikti nav piemēroti tiem, kuri vēlas atpūtu bez kaimiņiem. Jūra visai patālu, aptuveni 1 km.
  • Diemžēl tā arī nevarēsim apmeklēt šo vietu, jo šeit uzņem ar suni līdz 5 kg..diemžēl, ja esi kg smagāka suņa īpašnieks, tad neko! Uz jautājumiem atbildēja saimniece strupi, neieinteresēti, laikam, jau patīk, ka vasarā stāv tukši namiņi. It kā mūsdienīga vieta, taču suņi tiek diskriminēti, neliktu atsauksmi, ja vien nešķitu muļķīgs noteikums par 5kg. Tad varējāt vispār neļaut un miers, ja jau suņi tādi mežoņi ir. :D
  • Silta, ar malku izkurināta māja un āra burbuļvanna, kuru var izmantot neierobežoti daudz. Lai gan lija lietus, tas pilnīgi netraucēja izbaudīt peldi. Māja omulīga, ļoti tīra. Bonusā ir 2 no koka veidotas galda spēles pie kurām tad arī pavadījām vakarus.
Comments