Romantic night stay for 2 people in Riga

The TwoWheels Hotel is housed in a more than 100-year-old but fully renovated wooden house. In its interior, we have preserved the cozy and historical atmosphere of a wooden house, combining it with modern design and comfort. The nuances of the room decoration will take you on a sensory journey to the most diverse countries of the world.

The offer includes :
 • One night in double room for 2 persons;
 • Fresh fruit and cheese tray + bottle of sparkling wine in the hotel room;
 • Breakfast in bed for 2 persons;
 • Late check-out until 14:00;
 • Free Wi-Fi access, heated floors and a glass shower cabin;
 • Free parking near Hotel;

Important:

The gift card can be used all year round, all days of the week. Pre-booking is required! You can find out about extra persons or services at check-in.

Data sheet
Address: Hotel “Two Wheels” - Baložu iela 12, 1/3, Rīga See on the map
Persons: 2
Clothes: No clothing requirements
Gift voucher validity: Valid for 12 months from date of purchase
Validity of accomondation: Valid on weekends as well
Season of accomodation: All the year round
Number of nights: 1
Meal: Breakfast
Country: Latvia
City LV: Riga
Regions LV: Rīga
Preliminary registration required: Contact information is shown on the gift coupon.
Nemokamas pristatymas ir įpakavimas
Pakeitimo ir pinigų grąžinimo garantija
Saugus apsipirkimas

89,00 €

Service supplier:
Two wheels
+371 25605616
Google 4.1 / (33)
 • Ātruma ierobežojuma palielināšana ir patiešām laba un viegli uzstādāma. Tomēr nosūtīšana un pasta izdevumi ir daudz mazāk nekā ātri. Izsūtīšana no pasūtījuma brīža bija 10 dienas un piegāde 1 mēnesis!! Es neesmu pārliecināts, ka viņiem ir noliktava Lielbritānijā? Rezumējot, labs produkts ar daudz mazāku piegādes laiku nekā vidēji.
 • Es savam velosipēdam nopirku PowUnity bikeTrax GPS izsekotāju, un puiši uz diviem riteņiem ir bijuši iespaidīgi ar palīdzību. Dažas problēmas ar PowUnity GPS izsekotāju (un PowUnity atbalsta trūkums vienībai, kas tika nepareizi atzīmēta kā "iepriekš reģistrēta" vienība). Par laimi Two Wheels puiši ir ārkārtīgi palīdzējuši un visu nokārtojuši! Saziņa ar viņiem ir bijusi lieliska, izmantojot e-pastu un WhatsApp, un palīdzēja visu sakārtot pēc iespējas ātrāk! Es ļoti ieteiktu pirkt no šiem puišiem, klientu apkalpošana ir nepārspējama! viss tiek apstrādāts lieliski, ātri nosūtīts produkts, visas problēmas sakārtotas un nemetiet jūs malā, kad nauda ir samaksāta, piemēram, pārāk daudziem uzņēmumiem mūsdienās, šiem puišiem rūp, lai jūs būtu apmierināti ar to, ko esat iegādājies, diemžēl var dot tikai 5 zvaigznes, viņi ir pelnījuši vairāk.
 • Ātra piegāde un klientu apkalpošana ir pārsteidzoša!!! Es nekad nepazinu savu velosipēdu, līdz es satiku šo komandu... Viņi ir ļoti izpalīdzīgi, patīkami sazināties, un es cienu laipno komunikāciju. Tā turpināt puiši!!! Visu to labāko Tev!
 • Izcils serviss. Ļoti zinošs. Prece tika nosūtīta ar ātru piegādi pēc laba padoma no viņiem, lai noteiktu, kurš tūninga komplekts man ir nepieciešams.
 • No sākuma Mets bija ļoti izpalīdzīgs un nekavējoties atbildēja uz manu jautājumu. Pasūtīju Volspeed V4. Tas ieradās 2 dienu laikā, un tā uzstādīšana prasīja burtiski 5 minūtes. Atšķirība ir nakts un diena. Nav ātruma. Velosipēds ir apkopts un čipu pēdas nav atrastas. Lielisks produkts, lielisks serviss. Paldies ?
Comments