Courtier relaxation for two with SPA pleasures in Pakruojis manor

-34%
Discount

"Pakruojo dvaras" invites you to spend time meaningful and memorable! Pakruojis hotel is surrounded by luxury and offers attentive service. 

It is said that the beautiful body is in the beautiful soul. And the best way to beautify the body and soothe the soul – cozy relaxation with a dear man in the historical manor hotel with oriental flair – total body massage. This delight, warms the body and soul, gives you energy and turns back the joy of life.

This two-day holiday for two manor hotel with one accommodation, body and soul 2 hour massage and other courtier entertainment – you will relax, forget everyday life and feel the manor lords.

The offer includes :
 • greetings at hotel „Stadala“ with baron von Ropo mystery drink;
 • night in a cozy room;
 • amber-SPA massage procedure (1 hrs. full body massage);
 • the film in an authentic windmill in a movie theater;
 • a breakfast with coffee or tea;
 • under the excitement, you'll be able the most memorable moments of the mansion to commemorate describing them with real goose feather manor in postcard, which the postman Boniface will send to your address;
 • farewell;

Important: Offer is valid eceryday of the week. Check-in from 12 noon., departure before 12 noon. Children under 4 years are accommodated free of charge if no extra bed or needed. Extra bed 25 Eur.

Data sheet
Address: „Pakruojo Dvaro Rūmų viešbutis", Parko St. 5, Pakruojis, Šiauliai district
Persons: 2
Clothes: No clothing requirements
Validation of coupon: Valid for 12 months from date of purchase
Season: All year
Check-in : Valid on weekends as well
Number of nights: 1
Meal: Breakfast
Country: Lithuania
City LT: Pakruojis
Preliminary registration required: Contact information is shown on the gift coupon.
info
Coupon language: Lithuanian
Nemokamas pristatymas ir įpakavimas
Pakeitimo ir pinigų grąžinimo garantija

135,00 €

-34 %

204,00 € *Usual price when buying from offer supplier

Service supplier:
Pakruojo dvaras
+370 68665055
Comments
 • Žiema
  Confirmed.
  Poilsis nerealus-draugiškas ir paslaugus personlas,skanus maistas,masažistės pačios geriausios.Rekomenduoju ir sugrįšiu vasarą,nes vasarą turetų būti linksmiau:)
 • Comments about Pakruojo dvaras
 • Monika
  Praūžus šventėms visad ateina ramybės laikotarpis, atsiranda daugiau laisvo laiko. Tad norisi nuveikti kažką prasmingo ir smagaus, kas tiktų ir vaikams, ir suaugusiems. Ilgai nesvarstę nusprendėme pasinaudoti Dovanų salos kuponu ir nuvykti i Pakruojo dvarą. Girdėjome daug gerų atsiliepimų apie Didžiuosius Kinijos žibintus. Norėjome savo akimis pamatyti ar jie tikrai verti šių kalbų. Na ir ką gi, likome apžavėti! Net nesitikėjome, kad pasitiks ne tik įstabieji žibintai, bet ir mugė, koncertas, įvairios degustacijos. Parfumeris, kostiuminė, fotoateljė, baudžiavos laikų bausmių muziejus tai tik keletas pramogų, kurias siūlo Pakruojo dvaras. Mažuosius pasitiko Kalėdų senis, įvairūs pasakų herojai, pavyko pamatyti arklius žirgyne. Nenorintys šurmulio galėjo rinktis jaukias kavines ar tiesiog apsistoti nuostabiame Pakruojo dvare, kuris atspindi istoriją, senuosius laikus. Jaukūs kambariukai iki smulkiausių detalių įrengti pagal tų laikų dvariškių gyvenimą. Pakruojo dvaras taip pat siūlo SPA procedūras, po kurių jausitės atsipalaidavę ir pailsėję. Mes vykome žiemos laikotarpiu, tačiau neabejoju, kad ir kitais metų laikais ten galima smagiai praleisti laiką. Dvaro teritorija yra didelė, vien ją apeiti yra įdomu. Taip pat, kaip ir minėjau, yra siūloma įvairių veiklų bei pramogų. Tai puiki vieta norintiems pailsėti bei pakvėpuoti grynu oru. O laikas, praleistas kartu su šeima, artimaisiais yra pats vertingiausias!
  Comment Reply: Sveiki, Monika, dėkojame Jums už tokį išsamų atsiliepimą. Džiaugiamės, kad puikiai praleidote laiką. Gražios dienos!