Courtier weekend at Pakruojis manor

-21%
Discount

"Pakruojo dvaras" invites you to spend time meaningful and memorable! Pakruojis hotel is surrounded by luxury and offers attentive service. 

It is said that the beauty in beautiful soul. And the best way to beautify the body and soothe the soul – cozy relaxation with a dear man in the historical hotel. Courtier entertainment – you will relax, forget everyday life and feel the lords of manor.

The offer includes :
 • 2 nights in „Pakruojo dvaras“ hotel for two;
 • greetings with drink;
 • courtier breakfast  in the ;
 • riding on the horses;
 • guided tour of the mansion;
 • participation in the program „Living Museum“;
 • 5 hour visit in „Gyvasis muziejus“ („Live museum“);

Important : „Living Museum“ program does not take place during festivals and other mass events. The live museum program takes every Saturday, from May to October every Saturday and Sunday. Check-in from 14 hours departure before 12 noon. Children under 4 years are accommodated free of charge if no extra bed or is extra bed. Extra bed 25 Eur. The live museum program is carried out under favorable weather conditions.

Data sheet
Address: „Pakruojo Dvaro Rūmų viešbutis", Karčiamos g. 11, Pakruojo km., Pakruojo raj.
Persons: 2
Clothes: No clothing requirements
Validation of coupon: Valid for 12 months from date of purchase
Season: All year („Living Museum“ program does not take place during festivals and other mass events.)
Check-in : Valid on weekends as well
Number of nights: 2
Meal: Breakfast
Country: Lithuania
City LT: Pakruojis
Preliminary registration required: Contact information is shown on the gift coupon.
info
Coupon language: Lithuanian
Nemokamas pristatymas ir įpakavimas
Pakeitimo ir pinigų grąžinimo garantija

150,00 €

-21 %

190,00 € *Usual price when buying from offer supplier

Service supplier:
Pakruojo dvaras
+370 68665055
Comments
 • Comments about Pakruojo dvaras
 • Monika
  Praūžus šventėms visad ateina ramybės laikotarpis, atsiranda daugiau laisvo laiko. Tad norisi nuveikti kažką prasmingo ir smagaus, kas tiktų ir vaikams, ir suaugusiems. Ilgai nesvarstę nusprendėme pasinaudoti Dovanų salos kuponu ir nuvykti i Pakruojo dvarą. Girdėjome daug gerų atsiliepimų apie Didžiuosius Kinijos žibintus. Norėjome savo akimis pamatyti ar jie tikrai verti šių kalbų. Na ir ką gi, likome apžavėti! Net nesitikėjome, kad pasitiks ne tik įstabieji žibintai, bet ir mugė, koncertas, įvairios degustacijos. Parfumeris, kostiuminė, fotoateljė, baudžiavos laikų bausmių muziejus tai tik keletas pramogų, kurias siūlo Pakruojo dvaras. Mažuosius pasitiko Kalėdų senis, įvairūs pasakų herojai, pavyko pamatyti arklius žirgyne. Nenorintys šurmulio galėjo rinktis jaukias kavines ar tiesiog apsistoti nuostabiame Pakruojo dvare, kuris atspindi istoriją, senuosius laikus. Jaukūs kambariukai iki smulkiausių detalių įrengti pagal tų laikų dvariškių gyvenimą. Pakruojo dvaras taip pat siūlo SPA procedūras, po kurių jausitės atsipalaidavę ir pailsėję. Mes vykome žiemos laikotarpiu, tačiau neabejoju, kad ir kitais metų laikais ten galima smagiai praleisti laiką. Dvaro teritorija yra didelė, vien ją apeiti yra įdomu. Taip pat, kaip ir minėjau, yra siūloma įvairių veiklų bei pramogų. Tai puiki vieta norintiems pailsėti bei pakvėpuoti grynu oru. O laikas, praleistas kartu su šeima, artimaisiais yra pats vertingiausias!
  Comment Reply: Sveiki, Monika, dėkojame Jums už tokį išsamų atsiliepimą. Džiaugiamės, kad puikiai praleidote laiką. Gražios dienos!